<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
DNTs 5-ÅRINGSLØP
DNTS 5-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr.
For alle 5-årige.Startgrunnlag per den 24. juli 2017 kl. 24:00.
Premier: 500.000-250.000-150.000-100.000-65.000-(45.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-15-9 Plass : 13-15-9

1 2017: -9 -0 -2 -1 -3 -27 000 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -9 000
Tin Gnist 2900 1 Plass 57 000
5 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Eriksen Bjerke Travbane 0 26/7 - 02 / 5 2140 31,5 51
e. Tun Kari v. Kos Knekten J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 06 / 3 2100 41,7 246
Ole-Johnny Odland /Eidfjord J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 25/6 - 06 / 12 2160 30,8 107
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 06/6 - 08 / 9 2180 28,3 61
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Forus Travbane 3 23/5 - 02 / 5 2040 30,4 52
2 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -45 991 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 2 Plass 174 191
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 26/6 - 02 / 11 2120 28,4 368
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 05 / 4 1700 27,1a 337
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 03 / 10 1700 29,7a 199
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 01/6 - 03 / 14 2140 30,0 298
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 02 / 12 1700 28,4a 485
3 2017: -9 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -8 -1 -1 -0 -0 -36 000
Lex Storm 3 Plass 102 760
5 år MØRKBR V v.Stiv Kuling K. Johansen Biri Travbane P 23/7 - 20 / 3 2120 29,2 g P
e. Stranda Torill v. Spikeld S. Løvvold Bjerke Travbane - 07/6 - 02 / 1 2140 dg 87
Jonny Solbakken /Jevnaker K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 28/5 - 07 / 3 2140 dg 43
K. Johansen Karoline Krogh-Hanssen (T) S. Løvvold Momarken Travbane - 09/5 - 03 / 4 2160 dg 28
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm S. Løvvold Drammen Travbane 3 30/4 - 08 / 8 2120 29,0 25
4 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 2920 1 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 07/8 - 04 / 12 2100 27,0a 244
e. Seile Maia v. Slogum Jørn D. Dalen Bjerke Travbane 6 05/4 - 09 / 5 2100 26,2a 270
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik D. Dalen Momarken Travbane 3 28/3 - 01 / 3 1640 25,7a 79
D. Dalen Jon Magne Vik D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 16/3 - 07 / 10 2100 28,5a 134
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 3 04/3 - 03 / 7 2120 29,3 89
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -2 -1 -0 -2 -133 597
Mellem Viktor 2 Plass 295 109
5 år BRUN V v.Alm Viktor L. Vebostad Harstad Travpark 0 15/7 - 06 / 13 2060 30,0 g 527
e. Brun Rappa v. Trons Trollmin* K. Søderholm Östersund 0 27/7 - 09 / 8 2140 27,9ag 773
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas U. Eriksson Östersund 6 17/7 - 04 / 1 2140 28,6a 102
K. Kvasnes K. Søderholm FINLAND 0 25/6 - 06 / 1 2120 26,7 68
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Søderholm Boden 1 01/6 - 04 / 6 1640 25,4 47
6 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 3 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling M. Berås Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 10 2120 29,7 97
e. Nume Line v. Krembest C. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/7 - 04 / 5 2600 29,7ag 438
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 17/7 - 03 / 3 2100 29,4ag 493
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) M. Amundsen Momarken Travbane P 13/6 - 21 / 2 2160 38,9 P
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 05 / 5 2100 31,0a 272
7 2018: -10 -2 -2 -1 -3 -194 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 4 Plass 604 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/7 - 03 / 5 2100 25,5a 17
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Bjerke Travbane 3 28/6 - 08 / 11 2600 27,7a 30
Team Øst/Vest G. Gundersen Bergen Travpark 4 03/6 - 05 / 7 2140 25,7 97
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 1 21/5 - 06 / 3 2100 27,1a 18
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane - 22/4 - 05 / 3 2100 dg a 41
8 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -35 500 2017: -17 -0 -1 -4 -7 -62 000
Modin 5 Plass 260 077
6 år SVART V v.Moe Odin B. Garberg Leangen Travbane 6 07/8 - 06 / 2 2140 29,2a 362
e. Glimra v. Nordli Svarten B. Garberg Leangen Travbane 7 03/7 - 06 / 5 2160 29,5 215
Thor Arne Garberg /Kvål B. Garberg Leangen Travbane 6 12/6 - 06 / 1 2160 30,8 45
B. Garberg M. Fremstad Leangen Travbane 0 08/4 - 04 / 5 2140 30,3 g 915
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek M. Fremstad Leangen Travbane 7 20/2 - 03 / 15 2180 32,9 g 536
9 2018: -10 -1 -3 -0 -4 -104 296 2017: -15 -4 -3 -5 -2 -361 500
Tripsson Ø.K. 6 Plass 694 796
6 år SVART H v.Alm Viktor B. Øksnevad Forus Travbane 1 08/8 - 01 / 5 2080 25,8 g 40
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even B. Øksnevad Forus Travbane 3 25/7 - 08 / 5 2060 26,3 g 37
Stall Guttene Fra Bergen Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 01/7 - 05 / 15 2120 25,6 100
Å. Tengsareid Bernt Øksnevad (A) E. Høitomt Forus Travbane 3 17/6 - 08 / 14 2060 26,0 27
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Øksnevad Forus Travbane 1 04/6 - 05 / 8 2060 26,6 62
10 2018: -11 -2 -3 -1 -2 -107 000 2017: -23 -4 -7 -3 -4 -245 949
Bjørkeviking 7 Plass 484 949
6 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) G. Gudmestad Forus Travbane - 25/7 - 08 / 3 2060 dg 118
e. Bjørkvona v. Golan G. Gudmestad Forus Travbane 0 17/6 - 08 / 15 2060 br g 651
Randi Alendal G. Gudmestad Årjäng 3 05/6 - 06 / 15 1660 24,6 49
G. Gudmestad G. Gudmestad Bergen Travpark 2 11/5 - 04 / 7 2120 27,2 65
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 4 25/4 - 02 / 2 2040 26,6a 67
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -3 -0 -5 -262 749
Moe Garm 2940 1 Plass 503 749
5 år MØRKBR H v.Alm Viktor T. Borg Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 14 2620 27,9 g 296
e. Moe Sigyn v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/4 - 08 / 8 2100 26,2ag 73
Tor-Martin Moe /Sundebru V. Hop Bjerke Travbane 0 18/9 - 09 / 4 2600 br a 305
G. Austevoll Tor-Martin Moe T. Solberg Bjerke Travbane 2 06/9 - 05 / 5 2600 26,2a 37
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Solberg Östersund 4 27/7 - 09 / 7 2140 25,1a 800
12 2018: -14 -3 -1 -2 -3 -227 000 2017: -16 -4 -2 -0 -4 -463 736
Galileo 2960 1 Plass 2 415 908
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Momarken Travbane 1 05/8 - 09 / 7 2140 24,2a 24
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Bollnäs 1 04/7 - 07 / 8 2180 22,9 42
Stall Galileo G. Flåten Leangen Travbane 0 24/6 - 07 / 7 2140 22,2a 316
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane 1 19/6 - 01 / 8 1700 23,5a 13
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Romme 4 02/6 - 05 / 7 2200 24,2 30
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -11 -4 -2 -1 -2 -667 000
Kleppe Fanden 2 Plass 1 641 000
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Djøseland Forus Travbane 6 17/6 - 04 / 6 2040 24,1 64
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Forus Travbane 1 23/5 - 01 / 5 2080 24,3 13
Stall Fanden K. Djøseland Bergen Travpark 2 18/5 - 01 / 6 2120 23,9 13
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 1 06/5 - 10 / 4 2040 23,4 33
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bergen Travpark 1 20/4 - 01 / 3 2120 25,5 35
14 2018: -9 -0 -0 -4 -4 -55 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 500
Tangen Piril 3 Plass 895 987
6 år SVART H v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/8 - 09 / 5 2140 28,4ag 782
e. Tangen Stili v. Lome Kongen T. Solberg Sørlandets Travpark P 21/7 - 20 / 2 2140 29,7 P
Kåre Refsland- Nils Munkhaugen AS Ø. Tjomsland Hagmyren 1 05/7 - 05 / 5 2140 26,4a 20
T. Solberg Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 14/11 - 08 / 5 2100 29,0a 69
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Ø. Tjomsland Umeå 2 22/10 - 01 / 8 2180 29,6 11
15 2018: -10 -0 -2 -2 -3 -50 500 2017: -13 -1 -3 -2 -5 -424 330
Sjø Kongen 4 Plass 1 061 590
6 år MØRKBR V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Åmål 4 28/6 - 04 / 10 2520 25,6 31
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 10/6 - 08 / 10 3140 25,6 49
Stall Appollo 11 L. Kolle Biri Travbane 2 13/5 - 10 / 10 2620 26,1 45
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 29/4 - 02 / 9 2160 25,3 12
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 09 / 5 3320 28,0 26