<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
GUTTORM BREKKES POKALLØP
GUTTORM BREKKES POKALLØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-7 Plass : 4-9-7

1 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 1700 1 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Tveter Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 12 1609 28,8a 2445
e. Mille v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 19/7 - 06 / 5 1609 29,0a 70
Rune Wilberg-Trine Wilberg V. Hop Momarken Travbane 0 04/7 - 02 / 9 2140 30,1a 365
K. Johansen Rune Wilberg V. Hop Bjerke Travbane 4 21/6 - 05 / 14 2160 31,6 294
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Momarken Travbane 4 02/5 - 04 / 6 2160 30,6 96
2 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 2 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane 1 02/8 - 01 / 1 2140 30,9 23
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 4 12/7 - 05 / 11 2160 31,3 62
Nina Dahl-Aasmund Drolsum O. Østre Biri Travbane 1 18/6 - 02 / 4 2100 31,9 253
O. Østre Nina Dahl K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 03 / 1 2100 35,4 g 272
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 09 / 4 2100 35,3 76
3 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 3 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Antonsen Bjerke Travbane 4 02/8 - 01 / 7 2160 31,2 g 56
e. Ylblesa v. Pajaprins G. Antonsen Bjerke Travbane 6 26/7 - 02 / 2 2140 30,9 242
ID Internat. Trotting & Breeding AB G. Antonsen Arvika 0 07/7 - 02 / 2 2100 33,0 g 526
G. Antonsen B. Steinseth Momarken Travbane 0 19/5 - 08 / 2 2160 33,2 g 166
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame B. Steinseth Momarken Travbane 0 02/5 - 04 / 2 2140 33,5 g 112
4 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 4 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Drammen Travbane 4 01/7 - 08 / 1 2100 27,8a 71
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Biri Travbane 2 05/11 - 06 / 2 2100 29,1a 51
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Biri Travbane 1 28/10 - 08 / 7 2100 28,5a 54
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 15/10 - 06 / 2 2140 29,3a 43
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Momarken Travbane 1 04/10 - 01 / 5 2140 28,9a 92
5 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -20 -0 -1 -2 -4 -33 000
Vertigo Prinsesso 5 Plass 312 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin H. Steine Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 3 1609 28,0a 124
e. Rei Spika v. Spikeld H. Steine Bergen Travpark 0 20/7 - 08 / 7 2120 32,5 289
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 0 29/6 - 05 / 4 2100 31,3 530
H. Steine H. Steine Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 4 2120 32,0 168
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 0 27/5 - 07 / 6 2120 33,8 87
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alve Frøkna 6 Plass 242 000
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Drammen Travbane 4 27/7 - 02 / 3 1700 27,4a 100
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 04 / 8 1609 27,2a 118
Harald A. Leknes-Arvid Alver T. Fløysand Drammen Travbane 0 10/4 - 02 / 10 2100 31,4 g 164
T. Fløysand Martine Wessel (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 01/4 - 07 / 3 2140 29,9 77
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 8 2120 28,8 P
7 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 7 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Bollnäs 0 04/7 - 09 / 8 1640 24,8a 203
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane 1 01/7 - 08 / 4 2100 26,9a 18
Team Tekno Lotta L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/6 - 02 / 12 2180 26,5 20
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 26/5 - 01 / 7 2140 25,2 367
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame L. Kolle Momarken Travbane 2 02/5 - 04 / 9 2220 27,4 46
8 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 8 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen J. Gaustad Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 8 2140 29,8 682
e. Komnes Sol v. Moe Odin J. Gaustad Momarken Travbane 4 19/5 - 08 / 9 2180 31,6 40
Stall Eldo J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 04 / 5 2120 30,9 89
J. Gaustad J. Gaustad Biri Travbane 6 21/4 - 03 / 10 2100 31,5a 417
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 2 01/3 - 01 / 6 2100 32,8a 38
9 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 9 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Östersund 1 26/7 - 04 / 1 2140 26,4a 78
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Östersund 2 16/7 - 10 / 8 2140 30,1a 35
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 01/7 - 08 / 2 2100 27,0a 33
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/6 - 02 / 11 2160 27,1 83
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Kontio Romme 0 02/6 - 07 / 3 2140 27,9 37
10 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 10 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin V. Hop Momarken Travbane 1 05/8 - 01 / 3 2140 30,6 71
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 2 02/8 - 01 / 4 2140 31,4 69
Trine Wilberg-Rune Wilberg V. Hop Drammen Travbane 1 27/7 - 03 / 5 2100 31,0a 71
V. Hop Rune Wilberg V. Hop Bjerke Travbane 6 20/7 - 04 / 1 2100 32,6a 272
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 11 2120 31,9 233
11 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 11 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin T. Jansson Östersund 5 26/7 - 04 / 10 2140 27,3a 343
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel G. Flåten Östersund 4 16/7 - 08 / 9 2140 31,6a 549
Stall Bilbo G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 01 / 2 2100 30,2 g 249
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 07 / 13 2140 29,3 34
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Bjerke Travbane 5 21/6 - 05 / 8 2160 31,7 g 47
12 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 12 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 03 / 8 1609 29,6ag 184
e. Lygna Larsi v. Elding G. Gundersen Östersund 0 16/7 - 08 / 10 2140 32,6ag 1067
Stall Lygnasæter G. Gundersen Drammen Travbane 0 01/7 - 08 / 3 2100 28,0a 340
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/6 - 02 / 9 2140 28,8 258
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 0 21/4 - 03 / 1 2100 br a 56