<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
DNTs UNGHESTSERIE
DNTs UNGHESTSERIE
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte som har tatt maks 1 seier.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-7 Plass : 3-4-7

1 2018: -6 -2 -2 -1 -0 -113 000 2017: -7 -0 -1 -1 -4 -26 000
Patrimony 2100 1 Plass 139 000
4 år BRUN V v.Revenue* (S) D. Dalen Bjerke Travbane P 19/7 - 22 / 6 2140 20,6 g P
e. Sassy Tink (US) v. Tagliabue* (US) R. Aarlie Bjerke Travbane 23/11 - 20 / 1 1640 29,2 B
Team Patrimony R. Aarlie Drammen Travbane 11/10 - 21 / 2 1700 dgpp N
K. Johansen Renate Aarlie (T) R. Aarlie Drammen Travbane 13/9 - 23 / 2 1700 34,2 g B
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
2 2018: -3 -1 -0 -1 -1 -66 000 2017: -11 -6 -0 -2 -0 -380 000
A Brave Heart 2 Plass 446 000
4 år BRUN H v.Clerk Magistrate (US) G. Austevoll Sørlandets Travpark 3 21/7 - 03 / 9 2140 16,4a 147
e. Fairy Tales (US) v. Enjoy Lavec* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 22/6 - 03 / 2 2100 19,5a 36
Marielle Bråthen /Skien E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 1 2100 19,9ag 84
T. Solberg Marielle Bråthen T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 26/5 - 07 / 7 2100 17,7 99
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 12/5 - 22 / 4 2100 19,3 P
3 2018: -7 -1 -1 -1 -3 -304 000 2017: -11 -2 -4 -4 -1 -372 000
Robin G.T. 3 Plass 676 000
4 år M.BRUN H v.Broadway Hall (US) P. Buer Leangen Travbane 3 24/6 - 04 / 3 2140 15,5a 93
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 20/6 - 03 / 4 2140 18,1a 18
Stall Josefine & Per Dag Hole Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 11/6 - 01 / 8 2100 16,3a 50
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 20/5 - 09 / 3 2100 14,3a 296
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam F. Fladen Bjerke Travbane 3 10/5 - 01 / 3 2100 16,9a 49
4 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -64 491 2017: -13 -3 -3 -1 -2 -143 000
Ghandi B.R. 4 Plass 207 491
4 år BRUN V v.Muscle Hill (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 06/7 - 06 / 10 2100 16,5a 195
e. Celebrity Juliet (US) v. Cantab Hall (US) L. Kolle Momarken Travbane 3 20/6 - 03 / 2 2140 18,3a 50
Stall Borsalino L. Kolle Leangen Travbane 2 05/6 - 04 / 3 2140 16,6a 15
L. Kolle Steinar Hammersborg (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 24/5 - 01 / 3 2140 17,1 65
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/5 - 01 / 6 2140 24,1 g 33
5 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -30 500 2017: -13 -0 -3 -2 -4 -71 500
Classic Thompson 5 Plass 102 000
4 år BRUN H v.Thai Tanic J. Undem Biri Travbane 0 29/7 - 07 / 6 2100 17,8a 1093
e. Delice Classic v. Sack Pack (US) J. Undem Biri Travbane 4 14/7 - 07 / 3 2100 16,6a 987
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 3 06/7 - 06 / 7 2100 15,4a 898
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 09 / 4 2100 19,2ag 546
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 01 / 1 2100 br ag 26
6 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -8 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cornelia's Kizz 6 Plass 8 000
4 år MELL.BR. HP v.Simb Moonzoom (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 15/6 - 07 / 4 2100 21,7 127
e. Global Kizz (S) v. Pine Chip* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 26/5 - 07 / 1 2100 18,4 45
Elisabeth Furuholt /Krøderen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 02 / 9 2100 17,2a 273
D. Dalen Bjørn Larsen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 28/4 - 08 / 4 2100 20,2 183
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 1 2100 22,2 P
7 2018: -5 -1 -0 -2 -1 -35 350 2017: -10 -0 -3 -2 -3 -82 000
Blaze Of Glory 7 Plass 117 350
4 år MØRKBR H v.Thai Tanic K. Dalsbotten Bjerke Travbane 3 02/8 - 09 / 6 2100 16,8a 619
e. M. Baby (S) v. Fleur De Lis (US) K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 04 / 7 2100 17,2a 1624
Frank Dewey-Kirsten Marie Dewey K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 03 / 7 2100 20,9ag 301
K. Dalsbotten Frank Dewey K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 15/6 - 07 / 7 2100 20,0 70
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 25/5 - 20 / 2 2100 22,2 P
8 2018: -3 -0 -1 -2 -0 -35 000 2017: -4 -1 -0 -0 -2 -35 000
Royal Winner 8 Plass 70 000
4 år BRUNSVART V v.Credit Winner* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 02/8 - 09 / 8 2100 17,1ag 84
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 10 / 2 2100 19,2 64
Team Peace G. Gundersen Bjerke Travbane P 16/5 - 20 / 8 2160 19,7 P
E. Rennesvik Sigbjørn Kolnes (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
9 2018: -5 -1 -1 -2 -0 -33 000 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -35 500
Cyrus 9 Plass 68 500
4 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 26/7 - 01 / 4 2140 24,4 g 181
e. Cyrilja (S) v. Armbro Trick* (CA) G. Austevoll Biri Travbane 3 30/6 - 07 / 9 2100 19,2 138
Kjell Erik Tangen /Brandval G. Austevoll Drammen Travbane 4 19/6 - 07 / 9 2100 19,7 g 58
H. Holm Kjell Erik Tangen G. Austevoll Bjerke Travbane P 07/6 - 22 / 7 2160 20,4 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Eggen Bjerke Travbane 28/9 - 20 / 3 1640 25,1 B