<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 70.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-7 Plass : 6-1-7

1 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -28 500 2017: -20 -4 -4 -2 -5 -142 500
Gunny Princess E. 2100 1 Plass 171 000
8 år RØD HP v.Zerberus* (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 31/7 - 02 / 3 2100 16,4a 45
e. Gunny Elling v. Gunslinger Spur (US) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 02 / 8 2100 16,6a 91
Morten Einang /Våle P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 10/7 - 03 / 6 2100 17,2a 140
L. Kolle Sigbjørn Kolnes (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 16/6 - 08 / 3 2100 17,0a 54
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 24/5 - 01 / 2 2140 17,3 232
2 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -13 500 2017: -13 -2 -2 -1 -7 -98 500
E. Street 2 Plass 160 000
5 år MØRKBR HP v.Conway Hall* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 31/7 - 01 / 8 2100 16,1ag 103
e. Association (US) v. Pine Chip* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 26/6 - 06 / 5 1609 dg a 297
Leif Nybråten /Kongsvinger E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 16/6 - 02 / 9 2100 15,9a 44
O. Østre Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 31/5 - 09 / 8 2100 15,9a 134
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Biri Travbane 2 21/5 - 05 / 8 2100 17,7a 22
3 2018: -8 -4 -1 -1 -2 -98 000 2017: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nora Noark 3 Plass 154 000
7 år BRUN HP v.Jetstile H. Holm Bjerke Travbane 0 24/7 - 01 / 5 1609 15,5a 377
e. Bonnie Sign (S) v. Smok'n Lantern* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 03 / 11 1700 17,1a 808
Thure Bottolfs /Sandefjord H. Kolle Bjerke Travbane 3 10/5 - 03 / 5 2140 17,5 814
H. Holm Thure Bottolfs L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/4 - 04 / 8 2100 20,0a 139
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 03 / 4 2100 17,8a 300
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -2 -2 -0 -3 -63 000
U.S. Snowflake 4 Plass 79 000
5 år BRUN HP v.Kiss Francais (FR) G. Antonsen Drammen Travbane 1 27/7 - 05 / 1 2100 17,2a 18
e. Dynavena S.T. (S) v. Biesolo* (FR) C. Antonsen Momarken Travbane 5 04/7 - 01 / 4 2140 18,2a 151
Stall Skybert G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 16/6 - 02 / 10 2100 17,4a 187
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 31/5 - 09 / 3 2100 16,4ag 226
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Bjerke Travbane 2 22/5 - 01 / 6 2100 17,4a 19
5 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2017: -9 -1 -2 -1 -3 -65 500
Lightning Tile 5 Plass 89 000
5 år MØRKBR HP v.Cantab Hall (US) V. Hop Biri Travbane 4 21/5 - 05 / 10 2100 17,9a 80
e. Handy Face (S) v. Coktail Jet (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 1 03/5 - 03 / 1 2100 17,1a 54
Stall Camp V. Hop Jarlsberg Travbane 3 06/4 - 03 / 3 2100 18,7a 56
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 3 09/9 - 08 / 8 2120 18,7 118
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 31/8 - 01 / 9 2140 19,0 g 75
6 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -11 -2 -2 -1 -4 -54 000
Coktail Classic 6 Plass 95 000
6 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 31/7 - 01 / 4 2100 16,1a 86
e. Dreamlands Oasis (US) v. Donerail* (US) V. Hop Bjerke Travbane 2 17/7 - 01 / 4 2100 16,0a 74
Stall Bergsund AS /Hønefoss K. Malmin Bjerke Travbane 5 03/7 - 04 / 7 2100 16,2a 103
V. Hop Trond Anderssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 26/6 - 01 / 7 2100 17,7a 137
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Biri Travbane 0 14/6 - 04 / 3 2100 18,7ag 137
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Mamie's Athletic 7 Plass 93 000
9 år BRUN HP v.Gentle Star* Å. Tengsareid Biri Travbane 6 28/7 - 03 / 10 1609 13,6a 752
e. Mamie's Lucia v. Active Bowler (S) K. Kvasnes Biri Travbane P 23/7 - 20 / 2 2100 20,5 P
Berit Tveter Alm-Marjorie Johnstone K. Kvasnes Biri Travbane - 18/6 - 21 / 1 2100 dgpp N
K. Kvasnes Ivar Andresen (B) K. Kvasnes Biri Travbane N 28/10 - 21 / 5 2100 24,3 g N
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 5 11/3 - 02 / 6 1609 21,0a 140
8 2018: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -12 -0 -1 -3 -4 -39 000
Easy Tolli T. (S) 8 Plass 85 268
7 år BRUN HP v.Wellino Boko* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/7 - 01 / 9 2100 16,5a 273
e. Sophie's Craft (NL) v. Incredible Crafts* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 24/7 - 01 / 12 1609 14,3a 278
Stall Ringsaker L. Kolle Bjerke Travbane 4 03/7 - 04 / 3 2100 16,0a 154
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) H. Horpestad Jarlsberg Travbane 0 19/6 - 01 / 8 2100 17,1a 150
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Biri Travbane 0 21/5 - 05 / 11 2100 18,4a 127
9 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -10 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -19 000
Mariell's Memory 9 Plass 61 000
7 år SVART HP v.Pine Chip* (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 3 07/8 - 02 / 4 2100 17,2ag 303
e. Malin's Girl v. Karate Chop* (US) A. Akselsen Drammen Travbane 0 27/7 - 04 / 10 2100 19,5ag 237
May Lene Johnsen-Øyvind Hegg A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 06 / 7 2100 16,7ag 1033
A. Akselsen May Lene Johnsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 03 / 1 2100 19,0a 437
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 03 / 9 2100 19,4ag 939
10 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -17 -0 -3 -0 -5 -30 500
C.R.L. Norma Dean 10 Plass 74 000
7 år BRUN HP v.Golden Globe* (US) C. Kjenner Drammen Travbane 0 19/6 - 05 / 2 2100 18,9a 375
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) O. Østre Momarken Travbane 0 31/1 - 01 / 3 2140 19,8a 393
Lisbeth Gjerden /Vestfossen O. Østre Bjerke Travbane 0 18/1 - 06 / 9 1609 16,1a 551
S. Hammersborg Lisbeth Gjerden G. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/12 - 04 / 4 2100 21,8a 192
svart m/rød sele høyre side + rekl. J. Eilertsen Drammen Travbane 0 10/12 - 06 / 1 2100 20,6a 180