<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2
DATOLØP - MAX 500 POENG
DATOLØP - MAX 500 POENG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-9 Plass : 5-6-9

1 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 2100 1 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Bjerke Travbane 0 02/8 - 05 / 8 2160 29,1 565
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 5 19/7 - 06 / 7 1609 27,3ag 222
Kjell Viktor Hansen /Flateby A. Frønes Sørlandets Travpark - 02/7 - 02 / 11 2160 dg 260
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 10 2160 30,3 g 264
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 04 / 3 2100 30,4 88
2 2018: -8 -2 -2 -0 -1 -100 000 2017: -9 -2 -0 -2 -2 -53 106
Solstad Stjernen 2 Plass 207 106
5 år BRUN V v.Wik Stjernen E. Rennesvik Biri Travbane 5 28/7 - 06 / 5 2100 29,3ag 83
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld E. Rennesvik Årjäng 3 14/7 - 08 / 12 2140 29,2a 32
Roy Steinar Larsen /Ise E. Rennesvik Momarken Travbane - 20/6 - 01 / 5 2640 dg a 50
E. Rennesvik E. Rennesvik Bjerke Travbane - 07/6 - 08 / 13 2160 dg 41
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Momarken Travbane 4 13/4 - 04 / 3 1640 30,0ag 14
3 2018: -13 -2 -3 -4 -2 -88 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 3 Plass 230 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Solberg Biri Travbane - 28/7 - 09 / 9 1609 dg a 71
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo E. Killingmo Biri Travbane 0 16/7 - 02 / 3 2100 33,8a 19
May Viola Karlsen /Hamar T. Solberg Biri Travbane 2 30/6 - 02 / 7 2100 27,7a 19
E. Killingmo T. Solberg Biri Travbane 4 14/6 - 06 / 9 1609 25,4ag 26
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. T. Solberg Biri Travbane 0 02/6 - 05 / 8 2620 32,9 g 33
4 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -20 -0 -0 -0 -12 -35 000
Fintore 4 Plass 147 037
11 år SVART V v.Alm Viktor A. Robertsen Jarlsberg Travbane 0 04/8 - 07 / 9 2120 29,8 175
e. Lygna Fina v. Alm Svarten C. Engebråthen Biri Travbane 5 16/7 - 04 / 4 2100 30,3a 502
Vidar Henriksen /Drammen Å. Tengsareid Kongsvinger Travbane - 05/7 - 02 / 3 1600 dg a 540
C. Engebråthen C. Engebråthen Drammen Travbane 0 19/6 - 04 / 6 2100 30,8 g 984
Grå m/burgunder ermer, rekl. H. Kolle Bjerke Travbane - 07/6 - 02 / 3 2140 dg 461
5 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2017: -16 -3 -2 -1 -4 -89 410
Spydomann Ø.K. 5 Plass 181 320
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 24/7 - 03 / 9 2100 28,1a 70
e. Spydhild v. Elding J. Blekkan Östersund 5 16/7 - 04 / 3 2140 28,3a 457
Morten Langli /Oslo F. Fladen Årjäng - 16/6 - 02 / 3 2160 dg 78
V. Hop Erik Killingmo (T) F. Fladen Jarlsberg Travbane - 26/5 - 01 / 1 2100 dg 178
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Fladen Årjäng 2 07/5 - 08 / 1 2140 29,3 18
6 2018: -15 -2 -2 -2 -0 -67 192 2017: -13 -1 -4 -1 -1 -77 500
Neslands Faksen 6 Plass 215 692
5 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 05/8 - 05 / 5 2140 br g 79
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 24/7 - 03 / 6 2100 27,1a 60
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 9 2100 31,9ag 30
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 14/4 - 06 / 10 2120 dg 16
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 05/4 - 05 / 3 2160 29,9 29
7 2018: -10 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 7 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 30/6 - 02 / 1 2100 28,6a 146
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 13/6 - 05 / 4 2160 29,3 126
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 2 30/5 - 05 / 6 2160 29,5 g 381
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 13/5 - 01 / 8 2120 29,4 g 227
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Østre Drammen Travbane 0 04/3 - 03 / 5 2100 31,8 g 213
8 2018: -3 -1 -2 -0 -0 -32 000 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -26 500
Hage Loma 8 Plass 138 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Robertsen Bjerke Travbane 7 02/8 - 05 / 13 2160 29,0 560
e. Torpa Fia v. Krembest A. Robertsen Bjerke Travbane 0 19/7 - 06 / 8 1609 27,5ag 131
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim K. Malmin Bjerke Travbane 5 28/6 - 05 / 2 2140 30,0 198
K. Malmin Leif Gunnar Opheim M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 28/5 - 04 / 12 2140 30,3ag 605
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/4 - 05 / 7 2140 30,3a 396
9 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -33 000 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 9 Plass 170 500
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Holm Drammen Travbane 0 31/7 - 06 / 4 1700 26,9ag 354
e. Hauglid Tina v. Lome Elden H. Holm Biri Travbane 6 16/7 - 04 / 3 2100 30,5a 270
Øystein Klever /Leirsund H. Holm Kongsvinger Travbane - 05/7 - 02 / 10 1600 dg a 377
H. Holm Øystein Klever D. Dalen Drammen Travbane 6 19/6 - 04 / 9 2100 29,3 236
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 3 06/6 - 04 / 7 1609 28,3ag 208
10 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 10 Plass 131 384
8 år BRUN V v.Tangen Scott V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 04 / 13 2140 30,8 g 503
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen M. Gundersen Momarken Travbane 0 30/5 - 01 / 10 2140 31,9ag 302
Carina Simonsen-Ronny Simonsen M. Gundersen Biri Travbane 0 21/5 - 03 / 10 1609 28,8a 247
O. Østre Carina Simonsen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 11 2100 29,9a 559
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Vinvand Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 1 2140 35,0 g 318