<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-1 Plass : 7-12-1

1 2018: -10 -0 -1 -3 -2 -71 000 2017: -9 -3 -1 -1 -4 -117 000
Bjørnemyr Tara 2100 1 Plass 188 000
4 år SVART HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 21/7 - 09 / 6 2140 31,6ag 103
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 25/6 - 01 / 6 2160 33,1 162
Anne Marie Horrisland /Nodeland J. Eriksen Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 09 / 7 2100 34,8 25
J. Eriksen Anne Marie Horrisland J. Eriksen Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 5 2160 35,0 P
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek N. Repstad Sørlandets Travpark 26/6 - 24 / 1 1640 49,0 B
2 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -6 -79 769
Ros Lilja 2 Plass 87 769
4 år SVARTBRUN HP v.Tekno Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 3 26/7 - 09 / 9 2140 33,2 44
e. Nordli Svarta v. Spikeld O. Sagholen Årjäng 2 14/7 - 02 / 3 2160 31,3 19
Bjørg Laupsa-Torstein Laupsa O. Sagholen Årjäng 2 16/6 - 08 / 2 2140 31,7 30
O. Sagholen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 4 09/6 - 01 / 4 2100 32,6 115
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 19/5 - 20 / 4 2160 36,1 P
3 2018: -11 -1 -3 -1 -4 -77 823 2017: -4 -1 -0 -1 -1 -21 188
Rive Rodin 3 Plass 99 011
4 år SVART H v.Moe Odin G. Antonsen Årjäng 4 14/7 - 02 / 10 2180 31,1 42
e. Viljefryd v. Dublan G. Antonsen Arvika 3 26/6 - 02 / 13 2120 35,0 g 23
Stall Travlaget Trille G. Antonsen Årjäng 1 05/6 - 01 / 5 2140 33,7 17
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane P 03/5 - 20 / 7 2160 35,3 P
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 12/7 - 22 / 5 2160 47,1 B
4 2018: -11 -0 -4 -0 -6 -193 655 2017: -11 -0 -3 -0 -5 -204 000
Skeie Stjerna 4 Plass 397 655
4 år BRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 22/7 - 03 / 3 2140 29,2 539
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 09 / 13 2120 35,4 109
Annett S. Gulbrandsen /Askim P. Gulbrandsen Momarken Travbane 4 16/4 - 01 / 3 2140 35,2 422
L. Kolle Annett S. Gulbrandsen P. Gulbrandsen Klosterskogen Travbane 8 09/2 - 08 / 5 2100 41,0 g 58
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Gulbrandsen Jarlsberg Travbane P 01/1 - 20 / 3 2120 37,6 P
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -24 000
Rapp Rauen 5 Plass 28 000
4 år RØD V v.Wik Stjernen T. Wollebæk Biri Travbane 7 14/6 - 01 / 4 2100 34,5 147
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Wollebæk Biri Travbane 4 02/6 - 08 / 10 2120 35,5 351
Sigrun Engevold-Kari Røise T. Wollebæk Biri Travbane 5 07/5 - 07 / 7 2100 39,3 231
T. Wollebæk Ola Engevold (B) T. Wollebæk Biri Travbane P 24/3 - 20 / 1 2100 43,6 g P
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl G. Gundersen Biri Travbane 26/8 - 22 / 4 2100 48,2 B
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -1 -2 -1 -48 054
Alonso Borka 6 Plass 48 054
4 år BORKET HP v.Bork Odin G. Antonsen Drammen Travbane 0 27/7 - 03 / 3 2100 34,5ag 26
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden G. Antonsen Momarken Travbane 3 30/5 - 02 / 1 2140 32,8 204
Cato Antonsen /Mysen G. Antonsen Årjäng 1 07/5 - 06 / 2 2140 32,5 22
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 3 16/4 - 01 / 6 2140 35,0 90
Blå m/gul hestesko & tre ermringer G. Antonsen Momarken Travbane P 30/3 - 20 / 2 2160 35,3 P
7 2018: -9 -0 -1 -4 -3 -235 262 2017: -9 -3 -2 -2 -2 -272 500
Haugestad Alma 7 Plass 507 762
4 år BRUN HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 19/7 - 01 / 1 2140 31,9 g 30
e. Mille v. Spang Best E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 26/6 - 09 / 7 2120 31,7 g 22
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 09 / 5 2100 33,0 g 20
V. Hop Vaidas Rimsa E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 26/5 - 23 / 6 2120 33,4 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 24/5 - 21 / 5 2120 51,2 g B
8 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 500 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -35 000
Røyns Berner 8 Plass 44 500
4 år MØRKBR V v.Moe Svarten E. Høitomt Biri Travbane 1 28/7 - 01 / 7 2100 32,4 22
e. Røyns Blessa v. Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 13/7 - 20 / 4 2120 35,5 g P
Laila Johanna Karlsen /Hamar R. Fremstad Leangen Travbane 06/6 - 20 / 7 1660 46,1 B
E. Høitomt Marius Høitomt (T) R. Fremstad Leangen Travbane 30/5 - 19 / 6 1660 48,1 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
9 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -71 610 2017: -8 -0 -2 -0 -4 -40 488
Ludvig H.M. 9 Plass 112 098
4 år MØRKBR H v.Horgen Tore Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 21/6 - 01 / 4 2140 36,0 g 92
e. Smedheim Lita v. H.G. Balder Å. Tengsareid Årjäng 2 05/6 - 01 / 4 2140 33,9 207
Rune Hansen /Vrådal T. Glittum Jarlsberg Travbane P 12/5 - 22 / 13 2120 40,6 g P
T. Solberg Petter Glittum (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 16/10 - 22 / 1 2140 47,5 B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
10 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -22 262 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 10 Plass 94 541
4 år BRUN HP v.Alm Viktor H. Holm Drammen Travbane 6 27/7 - 03 / 2 2100 33,6ag 359
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen H. Holm Bjerke Travbane 5 19/7 - 01 / 2 2140 34,0 g 817
Merete Viksås /Roa H. Holm Jarlsberg Travbane 5 06/7 - 09 / 14 2120 36,5 g 416
K. Kvasnes Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane - 21/6 - 01 / 9 2160 dg 470
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Horpestad Årjäng 0 16/6 - 08 / 8 2160 35,7 g 554
11 2018: -11 -2 -4 -3 -2 -105 000 2017: -5 -2 -0 -1 -1 -46 121
Bjønnum Baus 11 Plass 151 121
4 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 31/7 - 03 / 15 2120 33,5 22
e. Sorbstjerna v. Røder Å. Tengsareid Biri Travbane 1 14/7 - 08 / 4 2100 32,9 29
Gaut Bjønnum-Kjetil Bjønnum A. Wolden Bjerke Travbane P 28/6 - 22 / 8 2160 35,4 g P
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 01/9 - 21 / 5 1720 48,7 g B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Sørlandets Travpark 14/8 - 24 / 4 1660 50,1 B
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -9 -1 -2 -0 -3 -62 000
Ask Major 12 Plass 67 000
4 år BRUN H v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 19/7 - 01 / 8 2160 30,3 39
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane - 06/7 - 03 / 3 2100 g2 g 30
Kjell Bredholt /Stokke V. Hop Bjerke Travbane 0 10/6 - 01 / 2 2140 29,4 924
G. Flåten Alexander Myhre G. Flåten Klosterskogen Travbane - 25/5 - 09 / 2 2100 dg 33
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 03/4 - 08 / 14 2120 34,1 g 30