<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 140.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-9-4 Plass : 11-9-4

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -1 -3 -3 -49 000
Torden Prinsen 1640 1 Plass 239 200
9 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Drammen Travbane 7 31/7 - 06 / 1 1700 26,5a 238
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark 6 22/7 - 02 / 15 2180 28,6 361
Kristen Fatland-Hege Fatland T. Solberg Sørlandets Travpark 4 25/6 - 04 / 3 2140 29,1 59
T. Solberg Kristen Fatland T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 15/6 - 05 / 13 2120 29,2 406
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 06/6 - 05 / 14 2160 28,6 485
2 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 2 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Bjerke Travbane 0 26/7 - 04 / 6 2600 29,9ag 848
e. Øyers Palma v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 4 16/7 - 02 / 4 2100 29,4a 73
Stall Travellers P. Johannessen Bjerke Travbane 0 28/6 - 08 / 3 2600 30,0a 933
P. Johannessen P. Johannessen Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 06 / 5 2100 29,5ag 170
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Forus Travbane 4 01/6 - 04 / 8 1600 29,4ag 154
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 3 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos M. Solås Sørlandets Travpark 0 25/6 - 04 / 4 2140 31,5 515
e. Eddalill v. Friggbest M. Solås Sørlandets Travpark 0 06/6 - 05 / 13 2160 33,5 1042
Jens Heia /Bygland M. Solås Sørlandets Travpark P 14/5 - 20 / 7 2160 33,1 P
M. Solås Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 28/9 - 03 / 9 2160 br 418
Lilla m/gull skråbånd, hvit logo K. Kvasnes Forus Travbane P 02/9 - 21 / 6 2060 33,2 P
4 2019: -7 -0 -2 -2 -3 -43 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -45 000
Will Teddy 4 Plass 342 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy A. Roland Sørlandets Travpark 7 22/7 - 02 / 12 2180 28,7 529
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 0 02/7 - 02 / 10 2160 30,7 g 112
Rudolf Roland-Andrea Roland E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 10 2100 28,6a 128
A. Roland Rudolf Roland (A) J. Eriksen Bjerke Travbane 1 09/3 - 05 / 4 1609 28,8a 36
Grå m/grønt skstk & ermer, hvit søm A. Roland Sørlandets Travpark 3 26/2 - 04 / 15 2180 30,3 505
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 5 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin D. Dalen Bergen Travpark 3 29/6 - 01 / 2 2600 29,8 95
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 05 / 10 2120 br g 60
Margrethe Nilsen-Tor Eng D. Dalen Bjerke Travbane 5 31/5 - 07 / 9 2100 27,3a 241
D. Dalen Margrethe Nilsen (A) D. Dalen Klosterskogen Travbane - 15/4 - 04 / 1 2120 dg 261
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 05 / 1 2100 30,1 g 26
6 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -11 -1 -1 -0 -4 -72 000
Tem Jahn 6 Plass 147 000
5 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy T. Borg Jarlsberg Travbane - 09/7 - 01 / 6 2120 dg 192
e. Temsølv v. Moe Odin T. Borg Jarlsberg Travbane - 09/6 - 06 / 8 2100 dg a 25
Stall Tem Jahn T. Borg Sørlandets Travpark 4 14/5 - 05 / 13 2180 26,6 71
F. Hamre V. Hop Bjerke Travbane 4 26/4 - 02 / 11 2140 28,9 g 34
Todelt mørkblå/lysblå, reklame V. Hop Bjerke Travbane 4 12/4 - 07 / 2 2100 28,3ag 33
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -3 -1 -33 000
Mølleslettens Aron 7 Plass 98 500
7 år SVART V v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 30/10 - 01 / 1 2140 31,5 73
e. Vilje Sjura v. Viljesterk J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 01/10 - 05 / 3 2140 29,0 111
Trond Aaleborg-Linn-Therese Nilsen K. Hauge Sørlandets Travpark 3 25/9 - 02 / 1 1640 28,8 99
A. Frønes Trond Aaleborg K. Hauge Sørlandets Travpark 2 03/7 - 07 / 1 2140 31,3 43
Mørkblå m/burg. ermer, reklame K. Hauge Sørlandets Travpark 3 26/6 - 05 / 3 1609 27,9a 111
8 2017: -13 -1 -2 -2 -5 -62 000 2016: -8 -1 -2 -1 -4 -54 000
Berteviking 1660 1 Plass 164 500
7 år SVART H v.Åsajerven M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 19/6 - 05 / 10 1609 dg a 200
e. Liberta v. Pajaprins O. Østre Momarken Travbane 3 13/6 - 01 / 4 1640 27,2a 79
Andre Aasen /Skien O. Østre Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 02 / 10 1700 27,5a 30
Å. Tengsareid Andre Aasen O. Østre Magnor Travbane 2 01/5 - 05 / 7 1600 28,0 17
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Sørlandets Travpark 1 09/4 - 02 / 1 1640 27,1 41
9 2017: -10 -1 -3 -2 -3 -67 000 2016: -16 -2 -4 -4 -3 -95 000
Pensjonen 2 Plass 219 500
6 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 25/6 - 04 / 8 2160 28,9 26
e. Revenka v. Mentor Mollyn Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 15/6 - 04 / 4 1700 28,2a 62
Bjørn Birkeland /Nodeland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 14/5 - 04 / 8 2160 29,7 38
Ø. Tjomsland L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/5 - 06 / 10 1609 28,0a 153
mørkblå m/sølv reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 23/4 - 01 / 1 1640 27,3 32
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 3 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 2 27/7 - 02 / 5 1700 26,9a 71
e. Findal Vinni v. Polar Troll J. Undem Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 04 / 4 1609 27,0a 131
Malin Berg Andersen /Porsgrunn J. Undem Jarlsberg Travbane 6 19/6 - 05 / 9 1609 25,5a 662
L. Kolle Malin Berg Andersen J. Undem Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 03 / 7 1700 30,3a 133
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek L. Kolle Drammen Travbane 5 18/5 - 01 / 8 1700 27,8a 67
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 1680 1 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 30/7 - 06 / 10 2100 dg 99
e. Findal Janka v. Lappe Troll* E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 15/6 - 01 / 1 2100 26,9a 40
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 04 / 7 2120 26,8 36
E. Høitomt Ole Oskar Hoksrud E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 20/5 - 05 / 3 1609 23,9a 67
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 14/5 - 06 / 1 1640 24,0 42