<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
KREFTFORENINGENS LØP (HOPPECUPEN)
HOPPECUPEN
Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 275.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-1 Plass : 6-3-1

1 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 1640 1 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 5 29/7 - 10 / 3 2100 27,2 157
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 23/7 - 05 / 15 2120 28,3 g 213
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 4 16/7 - 06 / 7 1600 26,6 22
E. Høitomt Helge Sletmoen G. Gundersen Kongsvinger Travbane 1 05/7 - 02 / 5 1600 26,4a 77
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 12 2160 31,0 96
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 2 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden N. Westerholm Romme 0 28/7 - 11 / 8 2140 br ag 141
e. Edel Jenta v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/7 - 03 / 1 2100 34,4a 84
Merete Viksås /Roa T. Solberg Kongsvinger Travbane 2 05/7 - 02 / 4 1600 26,6a 126
T. Solberg Merete Viksås E. Rennesvik Biri Travbane 0 18/6 - 05 / 2 1609 28,5ag 143
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 0 13/6 - 01 / 6 1640 30,1a 381
3 2018: -16 -3 -2 -1 -3 -164 120 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 3 Plass 449 620
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 6 23/7 - 05 / 12 2120 27,8 g 56
e. Zulu Bia v. Thuli Elden K. Johansen Bjerke Travbane 3 17/7 - 03 / 10 2100 27,7ag 60
Stall Ki-Ro B. Steinseth Bjerke Travbane 4 28/6 - 05 / 4 2160 28,5 25
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 2 18/6 - 05 / 5 1609 25,8a 55
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 06/6 - 04 / 3 1609 27,8a 135
4 2018: -14 -1 -1 -2 -5 -60 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 4 Plass 199 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Drammen Travbane 0 31/7 - 06 / 6 1700 26,6a 159
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Bjerke Travbane 1 19/7 - 06 / 2 1609 26,3a 157
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Sørlandets Travpark 3 02/7 - 02 / 3 2140 30,2 366
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 02 / 9 2120 30,0 844
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Drammen Travbane 0 19/6 - 04 / 3 2100 30,2 911
5 2018: -11 -1 -0 -2 -5 -85 500 2017: -9 -4 -1 -0 -0 -115 000
Stensvik Marikken 5 Plass 267 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Leangen Travbane 1 24/7 - 02 / 6 2140 27,3 51
e. Kos Marie v. Kos Knekten H. Holm Leangen Travbane 1 24/6 - 03 / 12 2140 29,3a 40
Inger Adele H. Helseth /Averøy I. Melby Leangen Travbane - 15/5 - 08 / 2 2140 dg 444
A. Stensen Gaute Inge Helseth (A) A. Sjoner Leangen Travbane 4 13/11 - 01 / 1 2140 31,3ag 120
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 0 17/10 - 09 / 7 2140 30,5ag 205
6 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 6 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane 2 29/7 - 10 / 2 2100 27,0 g 555
e. Rappblesa v. Pål Even B. Steinseth Bjerke Travbane 2 19/7 - 06 / 3 1609 26,4a 68
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Biri Travbane 0 16/7 - 06 / 3 1600 28,4 g 612
D. Dalen Erik Løkken G. Gundersen Bjerke Travbane 6 28/6 - 05 / 5 2160 29,4 262
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Biri Travbane 0 18/6 - 05 / 9 1609 27,4a 467
7 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 7 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen T. Kleveland Biri Travbane 0 28/7 - 11 / 1 1600 27,7 836
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Biri Travbane 5 23/7 - 05 / 6 2120 27,8 811
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 0 16/7 - 06 / 4 1600 27,6 g 779
P. Arvesen A. Valstad Drammen Travbane 7 01/7 - 01 / 12 2120 30,0 1044
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 7 2160 31,1 g 323
8 2018: -23 -3 -4 -3 -3 -115 000 2017: -27 -0 -5 -0 -13 -103 500
Neseldi 8 Plass 313 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 4 26/7 - 04 / 3 2600 28,6a 629
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 17/7 - 03 / 7 2100 28,3a 575
Arne Geir Jensen /Tjodalyng L. Kolle Sørlandets Travpark - 02/7 - 02 / 7 2160 dg 173
K. Ødegaard Arne Geir Jensen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 09/6 - 06 / 7 2100 29,0a 422
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 05 / 2 1609 27,9ag 657
9 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 9 Plass 240 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Arvika 3 24/7 - 02 / 2 2100 30,4 81
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Bjerke Travbane 4 19/7 - 06 / 9 1609 27,1a 68
Sverige P. Thuresson Kongsvinger Travbane - 05/7 - 02 / 9 1600 dg a 184
P. Thuresson P. Thuresson Årjäng 3 16/6 - 02 / 1 2140 29,5 139
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Momarken Travbane 3 13/6 - 05 / 6 2160 28,9 489
10 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 10 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 3 19/7 - 06 / 10 1609 26,9a 36
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo O. Østre Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 02 / 11 1600 28,1a 99
Ola Rusten /Eina K. Johansen Biri Travbane 0 14/6 - 06 / 12 1609 26,6a 192
O. Østre T. Solberg Bjerke Travbane 2 24/5 - 05 / 9 1640 27,4 59
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 3 13/5 - 08 / 3 2100 29,8 210
11 2018: -23 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 1660 1 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Biri Travbane 3 28/7 - 02 / 9 1609 26,0ag 63
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Biri Travbane 3 23/7 - 05 / 11 2120 27,5 62
Merete Viksås /Roa C. Hande Bjerke Travbane - 19/7 - 03 / 4 2100 dg a 117
H. Holm Merete Viksås H. Holm Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 09 / 10 2120 27,4 76
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Drammen Travbane - 01/7 - 05 / 8 2120 dg 299
12 2018: -23 -2 -2 -1 -5 -83 491 2017: -27 -1 -2 -2 -9 -81 000
Spik Lotta 2 Plass 349 671
8 år M.M. BRUN HP v.Spikeld R. Aarlie Biri Travbane 2 16/7 - 06 / 1 1600 26,4 167
e. Hjelset Floka v. Järvsöfaks (S) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 04 / 9 1609 26,3a 169
Stall Vindafjord DA /Nedre Vats L. Trudvang Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 02 / 3 2100 28,5a 226
R. Aarlie R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 04 / 7 1700 29,1ag 131
Todelt svart/gull, gull mansj, rek R. Aarlie Bjerke Travbane 3 07/6 - 05 / 1 2140 29,6 621
13 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 3 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin G. Austevoll Biri Travbane 6 29/7 - 10 / 9 2120 26,4 174
e. Eldny v. Pål Even L. Trudvang Bjerke Travbane 6 19/7 - 03 / 1 2100 26,6a 179
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 05 / 2 2100 26,4 544
V. Hop Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 04 / 1 2100 27,5 69
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Malmin Bergen Travpark 0 03/6 - 07 / 4 2120 26,2 354
14 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 4 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Drammen Travbane 1 27/7 - 02 / 6 1700 26,5a 36
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* A. Stensen Biri Travbane 6 16/7 - 06 / 8 1600 27,1 109
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Klosterskogen Travbane 3 15/6 - 04 / 1 1700 28,0a 58
Å. Tengsareid Sigbjørn Baann J. Undem Jarlsberg Travbane 4 26/5 - 05 / 4 1609 25,5a 108
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Undem Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 05 / 2 1700 30,3a 63
15 2018: -20 -0 -4 -4 -6 -94 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 5 Plass 358 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane 1 28/7 - 02 / 1 1609 25,6a 112
e. Mørtvedt Mari v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 3 16/7 - 06 / 2 1600 26,6 82
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 05 / 12 1609 25,0a 946
M. Gundersen Frank A. Skubberud J. Kontio Rättvik 7 24/6 - 04 / 3 1640 26,7 g 112
marineblå m/hvit og rød søm + reklame O. Østre Drammen Travbane 3 19/6 - 04 / 2 2100 28,8 121