Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 DNTs 4-ÅRINGSSERIE - HOPPER
DNTs 4-ÅRINGSSERIE - HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.001 kr.
For 4-årige hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-3 Plass : 1-4-3

1 2018: -6 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -11 -3 -4 -0 -4 -155 000
Makita 2140 1 Plass 209 500
5 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Østre Bjerke Travbane 4 12/7 - 05 / 11 2160 31,3 62
e. Molanda v. Moe Odin O. Østre Biri Travbane 1 18/6 - 02 / 4 2100 31,9 253
Nina Dahl-Aasmund Drolsum K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 03 / 1 2100 35,4 g 272
O. Østre Nina Dahl O. Østre Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 09 / 4 2100 35,3 76
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 8 26/8 - 08 / 15 2120 35,6 248
2 2018: -12 -2 -1 -3 -2 -73 491 2017: -16 -0 -0 -4 -9 -57 000
Hauan Hera 2 Plass 141 491
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 5 12/7 - 05 / 2 2140 32,4 g 61
e. Findal Hera v. Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 4 07/7 - 02 / 3 2100 29,8 265
Morten Einang /Våle T. Solberg Bjerke Travbane - 28/6 - 09 / 4 2140 dg 39
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 08/6 - 02 / 11 2120 33,2 49
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 26/5 - 03 / 15 2140 31,1 g 423
3 2018: -13 -0 -2 -2 -6 -47 500 2017: -18 -0 -0 -4 -5 -39 000
Lykke Ida 3 Plass 93 500
5 år BRUN HP v.Skibber O. Østre Bjerke Travbane - 26/7 - 09 / 4 2140 dg 217
e. Langaard Tiril v. Braute O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/6 - 02 / 5 2100 dg 147
Enok Antonsen /Arendal O. Østre Sørlandets Travpark 6 14/5 - 03 / 1 2140 32,5 g 1020
Å. Tengsareid Enok Antonsen K. Sørensen Sørlandets Travpark 8 29/4 - 08 / 9 2160 38,9 763
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Forberg Sørlandets Travpark - 09/4 - 07 / 9 2160 dg 477
4 2018: -30 -0 -1 -1 -12 -105 024 2017: -34 -4 -3 -3 -9 -156 500
Jillborka 4 Plass 271 146
5 år L.BORKET HP v.Bork Odin V. Hop Drammen Travbane 1 27/7 - 03 / 5 2100 31,0a 71
e. Jilly v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 6 20/7 - 04 / 1 2100 32,6a 272
Trine Wilberg-Rune Wilberg M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 02 / 11 2120 31,9 233
V. Hop Rune Wilberg M. Gundersen Momarken Travbane 0 04/7 - 04 / 6 2140 32,3 198
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Jakobsson Årjäng - 23/6 - 09 / 11 2160 dg 129
5 2018: -12 -1 -3 -1 -2 -54 000 2017: -15 -0 -4 -1 -7 -60 000
Lustra Oda 2160 1 Plass 141 000
5 år BRUN HP v.Åsajerven L. Hauge Bergen Travpark 2 06/7 - 03 / 7 2100 31,4 44
e. Lustra Molly v. Frigg Mollyn L. Hauge Forus Travbane 0 18/6 - 02 / 4 2040 33,8ag 120
Aina Bø /Klepp Stasjon L. Hauge Bergen Travpark 2 27/5 - 08 / 2 2100 31,8 48
L. Hauge L. Hauge Bergen Travpark 4 11/5 - 07 / 9 2140 32,7 71
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek L. Hauge Bergen Travpark 2 20/4 - 08 / 7 2140 36,0 26
6 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -32 000 2016: -6 -0 -0 -2 -4 -25 000
Tekno Blondie 2 Plass 57 000
4 år ISABELL HP v.Tekno Odin A. Robertsen Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 5 2100 32,8arg 49
e. Atom Jenta v. Lome Elden A. Robertsen Leangen Travbane 0 06/3 - 03 / 9 2160 33,4 29
Team Prego Mobile A. Robertsen Leangen Travbane 0 16/1 - 07 / 5 2140 38,4arg 44
A. Wolden Amanda Robertsen (A) J. Blekkan Leangen Travbane 1 02/1 - 03 / 1 2140 31,8 61
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek A. Robertsen Leangen Travbane 6 19/12 - 04 / 3 2160 36,5 93
7 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -35 000 2017: -19 -2 -1 -2 -8 -75 318
Lykkje Erna 3 Plass 155 818
5 år BRUN HP v.Moe Odin G. Antonsen Bjerke Travbane 6 26/7 - 02 / 2 2140 30,9 242
e. Ylblesa v. Pajaprins G. Antonsen Arvika 0 07/7 - 02 / 2 2100 33,0 g 526
ID Internat. Trotting & Breeding AB B. Steinseth Momarken Travbane 0 19/5 - 08 / 2 2160 33,2 g 166
G. Antonsen B. Steinseth Momarken Travbane 0 02/5 - 04 / 2 2140 33,5 g 112
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame B. Steinseth Bjerke Travbane 5 05/4 - 03 / 7 2100 31,0ag 236
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -53 889
Jega Lyana 4 Plass 53 889
4 år SVART HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 05/9 - 03 / 5 2100 31,6a 236
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Dannero 0 25/7 - 08 / 4 2140 33,5ag 226
Paal Gulbrandsen /Askim J. Andersson Bollnäs 3 09/7 - 09 / 10 2160 32,1 35
L. Kolle Paal Gulbrandsen (A) L. Kolle Bjerke Travbane 0 11/6 - 02 / 1 2140 29,6 853
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 02/6 - 02 / 4 2100 33,0ag 381
9 2018: -23 -2 -1 -2 -10 -76 000 2017: -12 -0 -0 -0 -7 -19 000
Spang Kosila 5 Plass 124 000
5 år BRUN HP v.Lome Elden R. Halvorsen Bergen Travpark - 13/7 - 07 / 6 2140 dg 132
e. Spang Koso v. Kos Knekten J. Landaas Bergen Travpark 4 08/6 - 09 / 12 2140 33,9 459
Terje Natland /Rosendal J. Landaas Bergen Travpark 8 18/5 - 03 / 12 2140 34,2 g 578
E. Høitomt Terje Natland J. Landaas Bergen Travpark 0 11/5 - 07 / 6 2140 33,7 345
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Landaas Bergen Travpark 8 13/4 - 03 / 7 2140 35,2 330