<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
GJØCO LØPET

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-7-11 Plass : 10-7-11

1 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -17 -3 -2 -0 -2 -62 000
Eigelands Rebecca 2100 1 Plass 79 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 01 / 5 1609 26,0a 18
e. Stai Helga v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 26/6 - 01 / 2 2100 29,6 16
Øystein Wennesland /Lillesand G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 22/6 - 08 / 7 2100 30,9 g 88
G. Flåten Terje Villum E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 08/6 - 02 / 3 2100 34,0 72
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame M. Løve Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 03 / 14 2120 33,8 g 357
2 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -14 -2 -0 -1 -5 -79 000
Søstra Støen 2 Plass 91 500
5 år SVART HP v.Neslands Loke Å. Tengsareid Östersund 0 16/7 - 08 / 8 2140 34,3a 598
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) S. Wassberg Forus Travbane 1 18/6 - 02 / 7 2040 31,0a 33
Stall Åshild Myking og Birktrav.no K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 10/6 - 02 / 3 2120 29,2 373
T. Solberg Lars Inge Birkeland (A) K. Kvasnes Momarken Travbane 0 19/5 - 08 / 4 2160 35,1 g 189
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 5 02/5 - 04 / 3 2140 32,2 144
3 2018: -5 -0 -0 -2 -1 -13 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 3 Plass 124 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Årjäng 2 14/7 - 08 / 8 2140 29,0a 116
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Åmål 2 09/6 - 04 / 1 2080 30,0 g 33
Grim Amrud /Fåvang C. Antonsen Bjerke Travbane 6 22/5 - 02 / 10 1609 28,8ag 121
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 4 09/5 - 04 / 1 2140 30,8 g 30
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Årjäng 1 23/4 - 07 / 2 2140 30,1 25
4 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -36 000 2016: -8 -1 -1 -1 -4 -41 500
Silviana 4 Plass 90 500
6 år MØRKBR HP v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/5 - 05 / 8 2140 30,3 103
e. Uldina v. Elding J. Kvikstad Magnor Travbane 3 01/5 - 03 / 10 2020 32,5 g 27
Ivar Henriksen /Brumunddal J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 12/4 - 05 / 13 2160 30,4 71
J. Kvikstad Ivar Henriksen J. Kvikstad Biri Travbane 5 13/1 - 06 / 3 2100 33,5a 75
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 04 / 9 2100 33,3 53
5 2018: -8 -2 -2 -0 -1 -100 000 2017: -9 -2 -0 -2 -2 -53 106
Solstad Stjernen 5 Plass 207 106
5 år BRUN V v.Wik Stjernen E. Rennesvik Årjäng 3 14/7 - 08 / 12 2140 29,2a 32
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld E. Rennesvik Momarken Travbane - 20/6 - 01 / 5 2640 dg a 50
Roy Steinar Larsen /Ise E. Rennesvik Bjerke Travbane - 07/6 - 08 / 13 2160 dg 41
E. Rennesvik E. Rennesvik Momarken Travbane 4 13/4 - 04 / 3 1640 30,0ag 14
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Biri Travbane 1 02/4 - 03 / 11 2100 31,4a 17
6 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 6 Plass 86 212
9 år SVART V v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 5 23/7 - 03 / 2 2100 30,9 64
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten M. Jakobsson Arvika 2 07/7 - 02 / 1 2100 29,0 65
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/6 - 03 / 5 1609 29,9a 107
D. Dalen Tore Borgli D. Dalen Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 8 2100 29,9a 538
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 3 02/6 - 03 / 6 2120 30,4 86
7 2018: -9 -3 -1 -1 -2 -65 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 7 Plass 188 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Biri Travbane 1 16/7 - 02 / 6 2100 28,6a 55
e. Vivendel v. Viljesterk K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 06 / 1 2100 29,3 g 131
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Momarken Travbane 1 20/6 - 08 / 2 2160 30,6 21
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Biri Travbane 2 14/6 - 03 / 2 2100 28,0a 184
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 07/6 - 09 / 11 2160 31,1 323
8 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 8 Plass 55 700
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 20/7 - 04 / 11 2100 32,2a 40
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Kvasnes Momarken Travbane 3 04/7 - 04 / 3 2140 31,5 73
Per Kristian Grindevoll /Grinder K. Kvasnes Biri Travbane 0 02/6 - 03 / 10 2120 33,3 132
K. Kvasnes Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 24/5 - 09 / 2 2140 31,1 104
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Magnor Travbane 2 01/5 - 03 / 2 2000 32,5 30
9 2018: -7 -1 -2 -0 -3 -110 500 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 9 Plass 172 500
7 år BRUN V v.Bork Odin P. Johansen Biri Travbane 3 14/6 - 03 / 1 2100 28,3a 117
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin P. Johansen Bjerke Travbane 3 16/5 - 09 / 14 2160 31,3 g 101
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Bjerke Travbane 0 26/4 - 03 / 12 2160 31,3 g 73
P. Johansen P. Johansen Bjerke Travbane 2 19/4 - 03 / 11 2160 31,4 g 84
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame E. Høitomt Biri Travbane 4 13/1 - 08 / 9 2120 35,5 g 75
10 2018: -6 -5 -1 -0 -0 -136 000 2017: -13 -5 -1 -0 -3 -119 000
Rofstad Odin 10 Plass 291 000
5 år RØD H v.Moe Odin B. Garberg Östersund 0 16/7 - 02 / 5 2140 30,4ag 892
e. Rofstadlisa v. Buås Svarten B. Garberg Leangen Travbane 1 10/7 - 03 / 8 2180 29,1 21
Helge Kvaal /Kvål B. Garberg Leangen Travbane 5 24/6 - 09 / 3 2140 27,4 341
B. Garberg B. Garberg Bjerke Travbane 4 07/6 - 08 / 2 2140 31,1 g 345
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 2 22/5 - 08 / 15 2160 33,5 280
11 2017: -12 -3 -2 -2 -3 -92 236 2016: -3 -2 -0 -0 -1 -27 555
Vangli Lykke 11 Plass 120 991
7 år MØRKBR HP v.Fakse* (S) B. Steinseth Arvika 1 07/7 - 02 / 4 2100 28,8 42
e. Hornmo Stjerna v. Eng Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 2 29/6 - 03 / 6 1609 29,0a 120
Anne Elin Hansen /Sørskogbygda B. Steinseth Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 4 2100 30,1a 368
B. Steinseth K. Frick Romme 1 21/4 - 09 / 10 1660 30,5 35
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Biri Travbane 3 02/4 - 08 / 9 2120 31,7 77
12 2018: -5 -0 -2 -0 -1 -22 000 2017: -11 -2 -3 -1 -4 -92 636
Sirikit 12 Plass 140 636
6 år SVART HP v.Moe Odin T. Wollebæk Bjerke Travbane 6 21/6 - 05 / 7 2160 31,7 g 102
e. Vivendel v. Viljesterk E. Kristiansen Leangen Travbane - 05/6 - 07 / 6 2180 dg 45
Helene Finess Aunemo /Fannrem E. Kristiansen Östersund 1 13/5 - 06 / 7 2160 30,5 38
T. Wollebæk Lars Aunemo E. Kristiansen Leangen Travbane 1 17/4 - 10 / 9 2180 32,3 17
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl E. Kristiansen Biri Travbane 2 02/4 - 08 / 5 2120 31,4 28