Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-2 Plass : 7-4-2

1 2018: -7 -1 -2 -0 -1 -27 000 2017: -9 -2 -1 -1 -3 -65 000
Komnes Bork 2100 1 Plass 92 000
4 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Klosterskogen Travbane P 01/6 - 21 / 6 2120 38,2 P
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Drammen Travbane 07/7 - 22 / 1 1700 52,8 B
Stall Eldo J. Gaustad Jarlsberg Travbane 01/7 - 21 / 4 2120 56,9 B
J. Gaustad
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
2 2017: -2 -1 -0 -1 -0 -29 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stensvik Teddy'n 2 Plass 29 000
3 år BRUNSVART H v.Dotterud Teddy A. Solhus Leangen Travbane P 17/7 - 21 / 4 2160 39,3 P
e. Stensvik Oda v. Moe Odin
Gaute Inge Helseth /Averøy
O. Østre Gaute Inge Helseth (A)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2018: -3 -3 -0 -0 -0 -42 000 2017: -7 -1 -0 -0 -4 -48 067
Spang Viktor 3 Plass 90 067
4 år BRUN H v.Alm Viktor J. Mjølnerød Årjäng - 05/6 - 01 / 2 2140 dg 42
e. Stranda Pernille v. Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane P 09/5 - 20 / 3 2160 37,2 g P
Kari Mjølnerød /Halden O. Kjenner Momarken Travbane 04/10 - 22 / 4 2160 46,9 B
J. Mjølnerød O. Østre Momarken Travbane 30/8 - 22 / 8 2160 48,8 g B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -2 -2 -1 -2 -87 000
Møre Bella 4 Plass 87 000
4 år SVART HP v.Bork Odin A. Stensen Leangen Travbane P 20/3 - 20 / 4 2160 42,6 P
e. Haugestad Opera v. Åsajerven A. Stensen Leangen Travbane 25/7 - 20 / 7 1660 48,0 B
Nils Vassli-Irene Ulvund
A. Stensen Nils Vassli
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Sjur Odin 5 Plass 4 000
4 år SVART V v.Tekno Odin S. Weberg Drammen Travbane P 19/6 - 20 / 3 2100 38,7 P
e. Steggsjura v. Åsajerven
Stall Good Old Days
S. Weberg
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -12 -1 -3 -0 -6 -76 000
Skorpion 6 Plass 80 000
4 år SVART V v.Skibber K. Roe Klosterskogen Travbane P 22/6 - 20 / 2 2100 36,9 P
e. Lykkeflicka v. Qvadrigo (S) K. Roe Jarlsberg Travbane 20/6 - 20 / 8 2120 46,3 g B
Kjetil Roe-Valentina Sommerland K. Roe Jarlsberg Travbane 08/5 - 22 / 1 2100 52,3 B
K. Roe
Rød m/svart stolpe & krage
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -35 000
Røyns Berner 7 Plass 35 000
4 år MØRKBR V v.Moe Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 13/7 - 20 / 4 2120 35,5 g P
e. Røyns Blessa v. Lome Elden R. Fremstad Leangen Travbane 06/6 - 20 / 7 1660 46,1 B
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Leangen Travbane 30/5 - 19 / 6 1660 48,1 g B
E. Høitomt
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -31 000
Jentefuten 8 Plass 34 000
4 år MØRKBR H v.Åsajerven R. Hop Bergen Travpark P 08/6 - 20 / 6 2120 40,0 P
e. Jentami v. Elding
Ståle Dyngeland /Nesttun
S. Wassberg Gaute Lura (T)
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -15 718
Nytomt Elden* (S) 9 Plass 15 718
4 år BRUN V v.Qvadrigo (S) P. Thuresson Årjäng 7 14/7 - 02 / 6 2160 39,1 g 1150
e. Nytomtjänta* (S) v. Lome Elden P. Nilsen Årjäng P 07/5 - 13 / 2 2180 42,2 g P
Sverige D. Aarum Färjestad 29/10 - 14 / 2 2160 07,5 g B
T. Lindbak Ulf Högberg
rød m/"v" i hvitt.
10 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -80 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Vira 2120 1 Plass 80 067
3 år HUSKBRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 09 / 3 2100 36,2 538
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk I. Melby Leangen Travbane 4 12/6 - 02 / 2 2140 43,3 g 36
May Iren Storseth-Arnstein Syrstad Mo I. Melby Leangen Travbane P 05/6 - 21 / 5 2160 40,4 P
G. Austevoll May Iren Storseth I. Melby Leangen Travbane 26/9 - 20 / 4 1660 54,5 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl I. Melby Leangen Travbane 12/9 - 20 / 6 1660 54,6 B
11 2018: -7 -2 -2 -0 -3 -49 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000
Mykle Elden 2 Plass 56 000
4 år SVART H v.Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 13/7 - 03 / 7 2100 35,5 g 91
e. Bru Linn v. Spang Best G. Flåten Jarlsberg Travbane P 12/5 - 22 / 8 2120 37,2 P
Stall Kose Seg V. Hop Jarlsberg Travbane 05/8 - 22 / 5 2120 56,3 B
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 02/6 - 21 / 3 2120 50,2 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tysvær Toja 3 Plass 2 000
4 år SVART HP v.Bork Odin O. Wassberg Bergen Travpark 0 13/7 - 07 / 2 2100 br g 139
e. Tangen Toja v. Alm Svarten O. Wassberg Bergen Travpark 5 29/6 - 08 / 3 2100 36,2 362
Liv-Marie Eike /Nedstrand O. Wassberg Forus Travbane - 04/6 - 01 / 4 2040 dgp 414
O. Wassberg O. Wassberg Bergen Travpark P 13/4 - 20 / 4 2120 42,6 P
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 15/9 - 21 / 3 1600 59,5 B
13 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -19 000 2017: -4 -0 -1 -0 -1 -15 000
Nårje 4 Plass 34 000
4 år SVART H v.Bork Odin B. Steinseth Leangen Travbane - 15/5 - 02 / 4 2140 dg r 12
e. Ferda v. Lauvås Pipo B. Steinseth Leangen Travbane 2 24/4 - 01 / 4 2140 35,7 g 57
Kjell Olav Hoelsveen /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane P 03/3 - 20 / 3 2100 37,6 P
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 26/8 - 22 / 7 2120 46,6 B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 16/6 - 22 / 5 2120 51,4 g B