<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
YESBOX LØPET (KALDBLODSCUPEN)
KALDBLODSCUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 450.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-9-11 Plass : 12-9-11

1 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -25 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -9 500
Alm Sander 2100 1 Plass 435 635
7 år BRUN H v.Slått Eld L. Kolle Bjerke Travbane 6 19/7 - 08 / 3 2140 26,3 g 63
e. Alm Sandra v. Rigel Jo L. Kolle Biri Travbane 1 30/6 - 03 / 8 1609 24,6a 27
Robert Kruse /Mysen L. Kolle Leangen Travbane 2 23/6 - 07 / 11 2140 28,7ag 97
L. Kolle Roy Lysgård L. Kolle Bergen Travpark 0 03/6 - 05 / 9 2160 25,8 239
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 25/5 - 01 / 9 1700 27,6ag 25
2 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 2 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks E. Rennesvik Biri Travbane - 16/7 - 06 / 10 1620 dg 242
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp G. Gundersen Biri Travbane 5 30/6 - 03 / 1 1609 25,1a 232
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/6 - 06 / 7 1609 29,8a 509
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 07/6 - 05 / 15 2160 29,4 375
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Momarken Travbane 5 06/11 - 06 / 10 1660 27,4 182
3 2018: -8 -0 -0 -4 -2 -27 500 2017: -23 -7 -7 -3 -5 -246 000
Bjørkeknekten 3 Plass 532 000
7 år BRUN H v.Moe Odin T. Austevoll Bergen Travpark 2 13/7 - 08 / 4 2140 27,2 g 15
e. Bjørkvona v. Golan O. Storetvedt Bergen Travpark 2 29/6 - 01 / 4 2640 28,3 11
Stall Kongen og Knekten O. Storetvedt Bergen Travpark 2 08/6 - 08 / 1 2100 26,3 22
O. Storetvedt E. Storetvedt Bergen Travpark 1 18/5 - 04 / 14 2160 26,4 18
Lysblå m/mørkblå ermstr,hv ermr,rek O. Storetvedt Bergen Travpark 1 11/5 - 01 / 2 1600 24,0 g 17
4 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 4 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 7 2140 29,3 g 123
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 3 21/6 - 06 / 2 1609 27,7a 18
Stall Rotnes E. Schem Årjäng 6 22/5 - 07 / 2 2140 26,0 49
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 1 10/5 - 04 / 4 2100 29,5a 56
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane 0 05/4 - 09 / 3 2100 26,2a 80
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 5 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 12/3 - 02 / 3 1609 30,1a 96
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* M. Finsand Sørlandets Travpark - 12/2 - 07 / 4 2160 dg 168
Team Baiasen J. Undem Sørlandets Travpark 0 29/1 - 03 / 2 1609 29,5ag 211
G. Austevoll Elin Gumpen R. Wiig Forus Travbane 4 17/1 - 01 / 1 1600 27,1 250
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 14/1 - 03 / 6 1620 26,1 516
6 2019: -12 -1 -2 -3 -1 -70 878 2018: -26 -6 -0 -4 -5 -216 375
Strikkeprinsen 6 Plass 735 753
11 år RØD V v.Håkon Jo* M. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/7 - 08 / 5 2140 25,3 55
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Åmål - 28/6 - 04 / 3 2480 dg 131
Bjørn Humborstad /Kongsvinger M. Gundersen Biri Travbane 2 14/6 - 08 / 9 2100 26,2a 58
M. Gundersen Bjørn Humborstad (A) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 31/5 - 03 / 7 2100 26,7a 43
marineblå m/hvit og rød søm + reklame B. Humborstad Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 5 1640 27,5ag 65
7 2019: -8 -2 -2 -1 -1 -93 000 2018: -9 -1 -0 -1 -1 -30 000
Helle Spik 7 Plass 587 250
9 år SVART V v.Spikeld J. Blekkan Leangen Travbane 5 10/7 - 01 / 4 2160 28,6 g 13
e. Hellepia v. Braute A. Robertsen Leangen Travbane 1 03/7 - 08 / 4 2160 27,6 18
Erlend Gutteberg-Mette Kolaas Johnsen J. Blekkan Leangen Travbane - 23/6 - 09 / 5 2140 dg 22
J. Blekkan Erlend Gutteberg J. Blekkan Leangen Travbane 1 12/6 - 03 / 2 2160 26,7 20
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 1 05/6 - 02 / 12 2180 25,5 28
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -6 -4 -7 -180 000
Myhreng Brage 8 Plass 608 054
9 år MØRKBR H v.Bork Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 19/7 - 08 / 9 2160 27,7 g 382
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 20/6 - 05 / 4 2140 26,1 195
Tor Birger Krageboen /Tveit P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 30/5 - 06 / 1 2140 26,0a 192
P. Midtfjeld Trond Skofsrud (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 05 / 8 1609 24,0ag 275
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek B. Goop Färjestad 0 14/4 - 07 / 9 1660 24,9 138
9 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -22 000 2017: -13 -2 -3 -2 -2 -118 000
Herr Jao 9 Plass 394 500
10 år MØRKBR V v.Slått Eld K. Johansen Bjerke Travbane 1 21/6 - 06 / 4 1609 27,5a 77
e. Hovssokka v. Troll Jahn K. Johansen Bjerke Travbane 5 10/5 - 04 / 1 2100 30,3ar 66
Christin Torp /Lillehammer K. Johansen Biri Travbane 0 21/4 - 02 / 11 1609 26,0a 49
K. Johansen Christin Torp K. Johansen Biri Travbane 1 02/4 - 06 / 12 2100 26,4a 211
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane 4 24/3 - 03 / 11 2120 27,7 165
10 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 10 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 21/7 - 08 / 9 2680 27,7 228
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 10/7 - 02 / 6 2100 28,5a 202
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 10 2120 27,1 g 311
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 21/6 - 06 / 10 1609 dg a 316
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Årjäng 6 05/6 - 06 / 9 1660 24,9 899
11 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 11 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Kongsvinger Travbane - 05/7 - 07 / 1 1600 dg 62
e. Spikelin v. Spikeld J. Kvikstad Momarken Travbane 7 20/6 - 05 / 5 2140 26,5 204
Per Olav Kristiansen /Raufoss E. Høitomt Biri Travbane 1 02/6 - 07 / 6 2100 26,6 23
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane - 07/5 - 01 / 12 1609 g2 ag 62
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 26/4 - 08 / 1 2100 26,0a 513
12 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 12 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 0 10/6 - 08 / 2 3120 28,2 63
e. Imola v. Ilmin G. Flåten Bjerke Travbane 2 30/12 - 04 / 1 2100 29,9ar 23
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Bjerke Travbane 3 17/12 - 08 / 12 2100 27,8a 37
V. Hop Pål Kristiansen (A) E. Høitomt Biri Travbane 4 05/11 - 03 / 5 2120 27,0 g 30
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 1 26/10 - 03 / 5 1609 25,1ag 15