<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
SIKKERHET INNLANDETS LØP (GRUNNCUPEN)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-1 Plass : 9-4-1

1 2018: -6 -4 -1 -0 -0 -248 000 2017: -9 -6 -0 -2 -0 -481 000
Garli Moe Garlin 2100 1 Plass 765 622
5 år SVART V v.Bokli Balder T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 01 / 12 2140 25,9 14
e. Moe Vår v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 11 2180 br g 17
Tor-Martin Moe-John Olav Hammer T. Solberg Bergen Travpark 1 03/6 - 05 / 6 2120 24,9 16
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 26/5 - 01 / 2 2100 24,6 13
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 14/5 - 05 / 6 2160 25,8 46
2 2017: -10 -1 -1 -4 -1 -53 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sørtroll 2 Plass 283 500
12 år MØRKBR V v.Moe Odin C. Kjenner Bjerke Travbane 3 19/7 - 03 / 10 2100 25,9a 399
e. Dalstrolla v. Troll Jahn Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 10/7 - 02 / 8 2100 28,1a 96
Sondre Magnussen-Ingunn Magnussen C. Kjenner Bjerke Travbane 3 31/5 - 03 / 6 2100 27,0a 463
K. Kvasnes Knut Haakenstad (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 18/5 - 01 / 10 1700 27,1a 212
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek H. Kolle Momarken Travbane - 13/4 - 03 / 8 2160 dg 62
3 2018: -8 -0 -4 -1 -2 -89 272 2017: -13 -2 -0 -1 -5 -55 500
Gomnes Birk 3 Plass 372 772
7 år SVART V v.Lome Kongen L. Kolle Momarken Travbane 0 04/7 - 05 / 3 2140 29,4a 74
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn S. Brynemo Klosterskogen Travbane 1 22/6 - 02 / 9 2100 28,0a 92
Trude Mathisen-Lars Mathisen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 04 / 9 1700 br a 38
L. Kolle Per Gottling (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 04 / 3 2100 27,3 103
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 01 / 3 1700 27,4a 37
4 2018: -13 -4 -1 -0 -2 -83 045 2017: -22 -0 -3 -5 -7 -99 133
Alsaker Pumbaa 4 Plass 365 678
7 år BRUN H v.Åsajerven V. Hop Momarken Travbane 5 04/7 - 05 / 9 2140 29,0a 24
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Forus Travbane 6 17/6 - 08 / 12 2060 26,1 393
Stall Pumbaa G. Austevoll Årjäng 4 05/6 - 06 / 11 1660 24,6 111
G. Austevoll Monica Einarsen V. Hop Bjerke Travbane 3 10/5 - 06 / 11 1609 27,8a 91
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Drammen Travbane 2 04/5 - 04 / 1 1700 25,6a 46
5 2018: -8 -0 -0 -2 -1 -14 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 5 Plass 257 500
9 år BORKET H v.Tangen Scott K. Wessel Momarken Travbane 3 04/7 - 05 / 2 2140 28,8a 234
e. Lumine v. Alm Svarten K. Wessel Bjerke Travbane 0 28/6 - 08 / 6 2600 30,0ag 467
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland K. Wessel Klosterskogen Travbane 2 15/6 - 04 / 2 1700 27,9ag 66
K. Hasselgård K. Wessel Bjerke Travbane 6 15/5 - 01 / 8 2100 30,3a 58
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Bjerke Travbane 1 10/5 - 06 / 2 1609 27,3a 108
6 2018: -10 -0 -1 -0 -4 -24 500 2017: -20 -1 -10 -2 -2 -133 000
Lyn Victor 6 Plass 335 000
6 år GRÅ V v.Alm Viktor H. Tvedt Bjerke Travbane 0 10/7 - 02 / 1 2100 29,1a 58
e. Åsblesa v. Bokli Balder H. Tvedt Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 11 2120 27,3 291
Frode Horstad-Ingunn Eiken H. Tvedt Bergen Travpark 2 08/6 - 04 / 10 2100 27,0a 28
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bergen Travpark 3 27/5 - 06 / 10 1600 24,8a 32
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Tvedt Bergen Travpark 2 18/5 - 04 / 13 2140 27,7 109
7 2018: -15 -7 -1 -1 -2 -224 491 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 7 Plass 542 440
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Östersund 0 16/7 - 04 / 8 2140 31,1a 120
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 24/6 - 09 / 7 2160 26,2 271
Team Emil Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 06 / 1 2100 28,1a 50
Å. Tengsareid Petter Glittum (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/5 - 07 / 6 2100 27,5a 229
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 14/5 - 05 / 11 2180 br g 194
8 2018: -12 -1 -0 -0 -8 -57 144 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -35 980
Teo 8 Plass 358 527
8 år BRUN H v.Tangen Scott C. Kjenner Årjäng 0 15/7 - 07 / 2 2140 25,8 220
e. Nebbenes Tea v. Elding J. Mjølnerød Arvika 6 07/7 - 07 / 9 2140 28,0 81
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød J. Mjølnerød Arvika 2 26/6 - 07 / 7 2120 26,9 27
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Årjäng 2 05/6 - 06 / 14 1660 24,2 175
burgunder m/gul hestesko & to ermringe K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 01 / 4 2100 32,1a 151
9 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -106 812 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 9 Plass 504 812
7 år BRUN H v.Særpefanten E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 21/7 - 08 / 11 2680 28,0 55
e. Slogum Bra v. Braute E. Høitomt Momarken Travbane 1 04/7 - 05 / 1 2140 28,6a 56
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 22/6 - 02 / 7 2100 28,5a 91
V. Hop Kjell Roar Hansen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 04 / 9 2120 27,3 44
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Hansen Bjerke Travbane 5 31/5 - 03 / 4 2100 27,2a 282
10 2018: -15 -5 -6 -1 -2 -344 500 2017: -20 -10 -3 -1 -3 -283 000
Vetle Petter 10 Plass 675 000
6 år BRUN H v.H.G. Balder A. Røren Bjerke Travbane 2 28/6 - 08 / 5 2600 27,5a 19
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Biri Travbane 1 14/6 - 08 / 11 2100 26,1a 39
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Bjerke Travbane 1 31/5 - 07 / 3 2100 26,4a 19
A. Røren A. Røren Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 02 / 11 2100 27,3a 20
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 1 22/4 - 03 / 1 2100 27,0a 29
11 2018: -9 -1 -1 -1 -3 -46 000 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 11 Plass 375 515
8 år SVART H v.Lome Elden J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 19/7 - 03 / 2 2100 26,2a 262
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/6 - 08 / 8 2600 30,3a 240
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 09/6 - 04 / 2 2100 27,4 40
K. Johansen Ronny Bakke K. Johansen Bjerke Travbane 3 24/5 - 02 / 11 2660 28,8 73
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Aarum Färjestad 2 15/5 - 10 / 8 2660 28,5 188
12 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -114 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 12 Plass 492 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/6 - 05 / 10 2160 28,5 33
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 13/5 - 04 / 7 1600 25,9 55
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 22/4 - 05 / 5 2100 26,0a 327
E. Høitomt Ida-Therese Skaane E. Høitomt Drammen Travbane 2 10/4 - 06 / 10 2120 28,3 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 1 28/3 - 05 / 12 2140 30,0a 23