<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 145.001 kr.
For 3-15-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-11 Plass : 2-4-11

1 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2100 1 Plass 214 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 19/7 - 06 / 4 1609 27,5a 152
e. Sigdalspila v. Drillo S. Hogner Biri Travbane 6 16/7 - 07 / 6 2120 31,5 191
Per Arvesen /Mysen M. Berås Drammen Travbane 3 01/7 - 01 / 1 2100 30,0 76
S. Hogner Per Arvesen (A) P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 25/6 - 04 / 2 2140 30,7 g 142
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl P. Arvesen Momarken Travbane 4 13/6 - 05 / 9 2160 29,1 379
2 2017: -13 -1 -2 -2 -7 -72 000 2016: -7 -0 -1 -3 -2 -32 000
Z.M.'s Felix 2 Plass 177 500
7 år BRUN V v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane 3 16/7 - 04 / 10 2100 28,4a 123
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Leangen Travbane 0 03/7 - 06 / 12 2160 29,9 g 224
Rolf Settem /Bolsøya K. Johansen Biri Travbane 4 07/5 - 04 / 3 2600 31,3 92
L. Kolle Rolf Settem K. Johansen Biri Travbane 2 02/4 - 04 / 5 1609 26,4a 47
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Biri Travbane 2 10/3 - 01 / 2 1609 26,5a 255
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -13 000
Vestrings Vinni 3 Plass 145 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 5 16/7 - 06 / 5 1600 26,9 513
e. Moshus Vesla v. Braute O. Mikkelborg Biri Travbane 6 18/6 - 05 / 1 1609 27,2a 432
Ole Johny Olsen /Vestre Gausdal O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/9 - 04 / 11 2100 29,2a 235
V. Hop Ole Johny Olsen E. Høitomt Biri Travbane 0 10/6 - 04 / 11 2100 31,4a 573
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Biri Travbane 0 27/5 - 05 / 8 2120 30,4 757
4 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -23 000 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 4 Plass 191 748
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 1 30/6 - 02 / 2 2100 27,7a 44
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Momarken Travbane 4 15/6 - 03 / 1 2140 28,8ag 63
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Biri Travbane 4 21/5 - 03 / 1 1609 28,0a 188
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 8 2100 28,8a 295
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 2 31/1 - 07 / 7 2140 33,0a 38
5 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 5 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven G. Austevoll Drammen Travbane - 01/7 - 05 / 4 2100 dg 237
e. Løng Håpe v. Ilmin K. Mathisen Biri Travbane 5 02/6 - 05 / 15 2620 30,0 g 233
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll M. Gundersen Biri Travbane - 13/5 - 08 / 10 2120 dg 181
K. Mathisen Brynjulf Bjørge K. Mathisen Bjerke Travbane 0 03/5 - 08 / 12 1609 30,4arg 284
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek G. Gundersen Biri Travbane 4 21/4 - 04 / 14 2160 30,0 g 86
6 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -14 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2120 1 Plass 264 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Biri Travbane 0 16/7 - 06 / 4 1600 27,6 g 779
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn A. Valstad Drammen Travbane 7 01/7 - 01 / 12 2120 30,0 1044
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 7 2160 31,1 g 323
P. Arvesen P. Arvesen Biri Travbane 0 18/6 - 05 / 10 1609 27,4a 626
rød m/grønn vinkel G. Gundersen Momarken Travbane 0 13/6 - 05 / 15 2180 29,7 g 304
7 2018: -11 -5 -2 -2 -0 -130 000 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 2 Plass 395 200
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Momarken Travbane 0 30/5 - 04 / 4 2140 29,3a 19
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 2 21/5 - 06 / 6 2100 27,7a 43
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 10/5 - 06 / 9 1609 br ag 35
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 26/4 - 05 / 1 1609 27,6a 50
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 1 13/4 - 06 / 5 2140 27,3a 19
8 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -1 -2 -0 -6 -74 500
Skogs Balder 3 Plass 146 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld A. Robertsen Biri Travbane - 16/7 - 07 / 10 2140 dg 200
e. Smedblesa v. Spang Best H. Kolle Drammen Travbane - 01/7 - 01 / 3 2100 dg 191
Marion Skoglund /Follebu C. Hande Biri Travbane P 18/6 - 21 / 2 2120 36,1 P
D. Dalen Marion Skoglund D. Dalen Biri Travbane 0 02/6 - 05 / 14 2620 31,3 453
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 15/5 - 01 / 5 2100 30,4a 146
9 2018: -4 -1 -0 -1 -2 -42 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 4 Plass 304 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 5 28/6 - 08 / 7 2600 28,2a 118
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 6 14/6 - 08 / 3 2100 26,4a 93
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 1 24/5 - 02 / 8 2660 27,9 52
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Momarken Travbane 1 09/5 - 06 / 4 1640 27,6a 20
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 12/4 - 07 / 8 2100 27,1a 140
10 2017: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Tronga Gutten 5 Plass 162 500
9 år SVART H v.Bokli Eld A. Robertsen Bjerke Travbane 0 17/9 - 01 / 6 2100 32,7arg 90
e. Kos Era v. Kos Knekten K. Malmin Biri Travbane 2 02/9 - 04 / 4 2100 27,3a 503
Ragnar Olderløkken /Lalm V. Bugge Leangen Travbane 0 22/8 - 03 / 7 1640 br ag 450
G. Gundersen Ragnar Olderløkken H. Eggen Biri Travbane 6 30/7 - 05 / 6 2100 29,0a 295
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Biri Travbane 0 17/7 - 05 / 4 1609 28,6ag 272
11 2018: -8 -0 -0 -1 -1 -10 491 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 6 Plass 287 157
7 år BRUN HP v.Trø Faks C. Hande Bjerke Travbane - 19/7 - 03 / 4 2100 dg a 117
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 09 / 10 2120 27,4 76
Merete Viksås /Roa K. Johansen Drammen Travbane - 01/7 - 05 / 8 2120 dg 299
H. Holm Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 1 18/6 - 05 / 4 1609 25,6a 13
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Jakobsson Årjäng 1 16/6 - 02 / 7 2160 28,2 18
12 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -40 500 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 7 Plass 326 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 3 17/7 - 03 / 10 2100 27,7ag 60
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 4 28/6 - 05 / 4 2160 28,5 25
Stall Ki-Ro B. Steinseth Biri Travbane 2 18/6 - 05 / 5 1609 25,8a 55
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 1 06/6 - 04 / 3 1609 27,8a 135
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm B. Steinseth Leangen Travbane 0 01/5 - 03 / 8 1640 31,3ag 48
13 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 8 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven S. Eilefsen Arvika - 07/7 - 07 / 8 2120 dg 138
e. Emily Trolla v. Alm Hellin O. Østre Jarlsberg Travbane - 19/6 - 05 / 5 1609 dg a 84
Stall C.R.R.K. O. Østre Årjäng 1 07/5 - 08 / 7 2160 28,4 83
S. Eilefsen Ronnie Hansen S. Eilefsen Årjäng 1 23/4 - 02 / 1 2140 29,9 52
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma O. Østre Bjerke Travbane 5 23/3 - 05 / 2 1609 29,6ag 53
14 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -36 500 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -40 500
Kolnes Karen 9 Plass 239 000
10 år SVART HP v.Fakse* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 6 26/6 - 02 / 8 1609 28,5ag 406
e. Kolnes Lill v. Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/4 - 05 / 2 1609 28,8a 456
Malin S. Øveråsen /Kleppestø G. Gundersen Drammen Travbane 7 18/4 - 04 / 2 1700 28,9ag 52
A. Stensen Malin S. Øveråsen A. Stensen Biri Travbane 5 10/2 - 05 / 2 1609 28,2a 110
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 0 25/1 - 03 / 1 1609 29,6ag 53
15 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 10 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 16/7 - 06 / 7 1600 26,6 22
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) G. Gundersen Kongsvinger Travbane 1 05/7 - 02 / 5 1600 26,4a 77
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 12 2160 31,0 96
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/4 - 05 / 13 2160 30,6 134
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 02/4 - 04 / 3 1609 28,4a 18