<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:10 V5-3
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-9 Plass : 6-10-9

1 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -26 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 2100 1 Plass 186 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 3 2140 31,5 g 339
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 05 / 2 1700 27,9ag 452
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 06 / 4 2100 29,9ag 269
J. Drageset J. Drageset Sørlandets Travpark 2 28/5 - 04 / 4 2140 29,5a 616
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 5 2140 33,8 g 528
2 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -33 000 2016: -13 -1 -1 -2 -1 -35 000
Komnes Viking 2 Plass 113 000
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Biri Travbane 3 30/6 - 02 / 8 2100 28,3a 51
e. Komnes Bella v. Spikeld E. Høitomt Momarken Travbane 1 15/6 - 03 / 4 2140 28,2a 17
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 4 1609 31,3ag 38
E. Høitomt Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Biri Travbane 3 21/5 - 03 / 2 1609 27,8a 237
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Fossen Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 06 / 6 2620 31,5 g 598
3 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 3 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos C. Antonsen Momarken Travbane 2 04/7 - 02 / 8 2140 28,6a 296
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 02 / 4 2100 29,1 147
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Drammen Travbane - 18/5 - 05 / 13 2120 dg 92
C. Antonsen Terje Mellemsæther C. Antonsen Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 12 2160 31,9 g 149
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Magnor Travbane 1 01/5 - 03 / 11 2020 31,4 163
4 2018: -5 -2 -1 -0 -1 -94 768 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 4 Plass 215 404
5 år BRUN H v.Horgen Tore O. Kjenner Momarken Travbane - 04/7 - 02 / 6 2140 g4 ag 81
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Åmål 1 28/6 - 01 / 7 2100 29,6 g 13
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 07/6 - 08 / 15 2160 30,4 299
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 11 2140 31,5 g 64
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bjerke Travbane 1 03/5 - 02 / 8 2100 29,8a 82
5 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 5 Plass 233 555
5 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 1 14/7 - 05 / 9 2640 29,7 32
e. Eldhusflya v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 3 04/7 - 02 / 11 2140 28,7a 68
Bjørn Vethe-Halle Vinsand F. Fladen Momarken Travbane 4 20/6 - 01 / 4 2640 29,9a 158
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T) F. Fladen Bjerke Travbane 7 07/6 - 08 / 9 2160 30,6 226
svart med røde mansjetter og reklame F. Fladen Biri Travbane 0 13/5 - 08 / 4 2100 31,7 g 104
6 2018: -15 -2 -2 -2 -0 -67 192 2017: -13 -1 -4 -1 -1 -77 500
Neslands Faksen 6 Plass 215 692
5 år MØRKBR H v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 01 / 9 2100 31,9ag 30
e. Neslands Tyra v. Spikeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 14/4 - 06 / 10 2120 dg 16
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 05/4 - 05 / 3 2160 29,9 29
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 10 2140 37,9 g 25
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 26/11 - 08 / 5 2100 dg 51
7 2018: -9 -3 -0 -0 -4 -88 000 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 7 Plass 240 500
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 0 16/7 - 04 / 2 2100 34,0ag 39
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 08/7 - 06 / 12 2120 dg 139
Stall Ida Christine B. Steinseth Momarken Travbane 1 20/6 - 01 / 7 2640 29,0a 70
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 12/6 - 01 / 2 2100 28,4a 30
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 10 2140 30,9 g 146
8 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -24 500 2017: -12 -0 -2 -3 -7 -59 698
Torderud Stjernen 8 Plass 169 698
6 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Kongsvinger Travbane 3 05/7 - 02 / 2 1600 27,1a 35
e. Torderud Ella v. Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane 5 14/6 - 06 / 6 1609 25,5a 60
Øystein Sørby /Kirkenær E. Høitomt Bjerke Travbane 2 06/6 - 04 / 10 1609 27,8a 24
O. Østre Morten M. Ottersen (T) K. Johansen Biri Travbane 6 21/5 - 03 / 5 1609 28,2ag 105
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Gundersen Magnor Travbane 6 01/5 - 05 / 5 1600 29,3 95
9 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2017: -16 -3 -2 -1 -4 -89 410
Spydomann Ø.K. 9 Plass 181 320
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin J. Blekkan Östersund 5 16/7 - 04 / 3 2140 28,3a 457
e. Spydhild v. Elding F. Fladen Årjäng - 16/6 - 02 / 3 2160 dg 78
Morten Langli /Oslo F. Fladen Jarlsberg Travbane - 26/5 - 01 / 1 2100 dg 178
V. Hop Erik Killingmo (T) F. Fladen Årjäng 2 07/5 - 08 / 1 2140 29,3 18
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 20/4 - 02 / 6 2100 28,3a 38
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -2 -3 -43 000
Tingel Spretten 10 Plass 136 000
11 år SVART H v.Bokli Eld N. Holm Momarken Travbane 4 04/7 - 02 / 3 2140 29,1a 50
e. Tingel Blesa v. Kos Knekten N. Holm Momarken Travbane 3 15/6 - 03 / 8 2140 28,4a 109
Nils Olav Holm-Geir Back N. Holm Momarken Travbane 7 09/5 - 04 / 5 2160 30,1 197
N. Holm N. Holm Momarken Travbane 0 15/11 - 02 / 4 2140 br ag 125
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 01 / 8 1700 29,4ag 81
11 2018: -9 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 11 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder E. Høitomt Biri Travbane P 14/7 - 20 / 7 2120 32,5 P
e. Smedjenta v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane - 30/5 - 05 / 4 2160 dg 37
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane - 27/1 - 06 / 3 2100 dg a 26
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 14/1 - 05 / 5 2100 dg 222
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 04/1 - 02 / 8 1640 29,8 g 55
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000
Tara Linnea 12 Plass 93 500
11 år BRUN HP v.Bokli Eld G. Gundersen Momarken Travbane 0 15/11 - 02 / 2 2140 38,0ag 510
e. Tilia v. Friggbest G. Gundersen Biri Travbane 7 28/10 - 05 / 10 2120 31,6 439
Roy Håkerud /Brumunddal G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/10 - 03 / 2 1609 29,4ag 444
G. Austevoll Roy Håkerud G. Gundersen Biri Travbane 0 02/10 - 01 / 11 2120 31,3 636
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 3 1600 29,9 g 267