<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
NORGESMESTERSKAP FOR KALDBLODS - HOPPER
NORGESMESTERSKAP FOR KALDBLODS - HOPPER
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper minst 400.000 kr.
Premier: 250.000-125.000-75.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-9 Plass : 3-10-9

1 2018: -20 -2 -2 -6 -8 -176 000 2017: -23 -2 -4 -4 -8 -172 000
Tangen Tia 2140 1 Plass 691 000
8 år BORKET HP v.Bork Odin J. Landaas Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 05 / 7 2120 25,5 107
e. Tangen Mai v. Røder J. Landaas Bergen Travpark 1 29/6 - 01 / 5 2640 28,1 61
Gunnvor Ullebust-Ole A. Natland J. Landaas Forus Travbane 4 18/6 - 05 / 11 1640 25,3 127
J. Landaas Gunnvor Ullebust J. Landaas Bergen Travpark 5 03/6 - 07 / 12 2140 24,9 199
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re J. Landaas Bergen Travpark 2 27/5 - 06 / 3 1600 24,6a 81
2 2018: -15 -5 -4 -0 -2 -435 435 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 2 Plass 1 193 546
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 05 / 13 2120 24,5 53
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Bjerke Travbane 1 21/6 - 03 / 3 2140 27,6 22
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Bergen Travpark 7 03/6 - 07 / 10 2140 25,2 g 27
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 20/5 - 06 / 11 2120 24,0 244
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane - 03/5 - 06 / 1 2140 dg 16
3 2017: -13 -2 -1 -1 -3 -367 000 2016: -10 -1 -0 -2 -3 -164 153
Brenne Rødi 3 Plass 2 650 378
6 år RØD HP v.Horgen Tore E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 05 / 14 2140 25,1 g 96
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Drammen Travbane - 19/6 - 01 / 5 1700 dv4 a 123
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 7 20/5 - 06 / 13 2140 24,6 132
E. Høitomt J. Mjølnerød Magnor Travbane 3 01/5 - 07 / 10 1640 26,6 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 25/2 - 06 / 10 2180 br g 68
4 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -90 000 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 4 Plass 695 678
8 år SVART HP v.Lome Elden M. Gundersen Kongsvinger Travbane 3 05/7 - 07 / 2 1600 24,3 159
e. Trons Britta v. Spang Best M. Gundersen Bjerke Travbane 3 21/6 - 03 / 1 2140 28,1 61
Hesteeiere.no - Trons Torila M. Gundersen Bergen Travpark 6 03/6 - 07 / 8 2140 25,0 114
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 06 / 12 2120 25,9 g 255
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 13/5 - 04 / 14 1620 26,2 g 134
5 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 5 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 05 / 6 2120 25,6 84
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Bergen Travpark 1 03/6 - 07 / 5 2120 25,0 77
Stall Trø Hera S. Jessen Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 06 / 4 2100 25,3 320
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane 0 03/5 - 06 / 4 2140 28,4 185
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 4 22/4 - 08 / 5 2140 26,2 946
6 2018: -12 -3 -2 -2 -0 -176 491 2017: -20 -3 -5 -3 -3 -226 000
Rødmyrsfakså 6 Plass 836 491
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Koivunen Forus Travbane 6 17/6 - 06 / 11 1600 24,0a 332
e. Lontå v. Elding G. Gudmestad Bergen Travpark 3 03/6 - 07 / 9 2140 24,5 118
Anita Larsen /Sveio G. Gudmestad Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 06 / 7 2120 27,6 108
G. Gudmestad G. Gudmestad Bjerke Travbane 5 22/4 - 08 / 9 2160 25,7 105
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 2 11/4 - 04 / 9 2080 26,6 42
7 2018: -9 -1 -2 -0 -3 -62 877 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 7 Plass 1 554 863
11 år SVART HP v.Lome Elden M. Andersson Årjäng 5 14/7 - 06 / 4 2140 23,2 334
e. Pave Vilja v. Viljesterk P. Sørmo Leangen Travbane 4 22/5 - 01 / 6 2180 27,1 36
Stall Pave P. Sørmo Leangen Travbane 4 08/5 - 08 / 6 1700 23,0 59
V. Hop John Mogset V. Amundsen Leangen Travbane 2 01/5 - 07 / 11 1700 26,4 40
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Sørmo Leangen Travbane 1 17/4 - 07 / 9 2160 25,2 150
8 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 8 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 05 / 15 2140 25,3 140
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Bjerke Travbane 4 21/6 - 03 / 7 2160 27,4 51
Marianne Undem /Skien J. Undem Bergen Travpark 4 03/6 - 07 / 13 2160 23,8 207
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 6 20/5 - 06 / 14 2140 24,4 671
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 0 14/5 - 06 / 7 1660 24,1 87
9 2018: -14 -9 -2 -2 -1 -896 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 9 Plass 5 943 357
11 år SVART HP v.Åsajerven K. Kvasnes Bergen Travpark 3 03/6 - 03 / 10 1660 22,2 13
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 6 06/5 - 10 / 15 2080 22,0 60
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 07 / 7 2100 23,9a 155
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 3 01/4 - 09 / 8 2140 24,0 50
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 25/3 - 06 / 13 2200 23,2 11
10 2018: -4 -2 -1 -0 -0 -173 000 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -125 000
Åsrud Vilja 10 Plass 2 138 410
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Malmin Färjestad 0 01/10 - 09 / 7 2140 20,6a 302
e. Skattiana v. Eng Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 04 / 7 2120 22,8 16
Stall Vilja K. Malmin Bjerke Travbane 1 17/8 - 04 / 11 1609 21,5a 39
T. Solberg Tor Ørjan Johansen K. Malmin Biri Travbane 3 29/7 - 02 / 5 2100 23,6ag 61
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Malmin Sørlandets Travpark 1 23/7 - 04 / 4 2140 22,1a 351
11 2018: -14 -2 -3 -3 -4 -81 250 2017: -21 -4 -5 -1 -4 -305 500
Silke Chasmina 11 Plass 712 750
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Drammen Travbane 5 01/7 - 10 / 3 2100 25,0ag 175
e. Rapptora v. Åsrapp J. Bjerring Bjerke Travbane 5 21/6 - 03 / 4 2160 27,5 g 46
Asle T. Pettersen /Hamnvik J. Bjerring Bergen Travpark 2 03/6 - 07 / 11 2140 24,5 51
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 06 / 10 2120 25,1 214
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 3 03/5 - 06 / 6 2160 26,9 46
12 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -85 130 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -36 949
Tante Ragnhild 12 Plass 1 279 643
7 år SVART HP v.Bork Odin B. Goop Gävle 7 27/11 - 06 / 10 2160 27,2 g 259
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo G. Gundersen Sørlandets Travpark 5 12/11 - 09 / 7 2140 26,7 57
Morten Langli /Oslo G. Gundersen Biri Travbane 6 05/11 - 05 / 4 2600 27,2 684
G. Gundersen Erik Killingmo (T) S. Løvvold Bjerke Travbane P 26/10 - 21 / 3 2160 31,2 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Kihlstrøm Bollnäs 1 13/10 - 03 / 5 2180 25,5 69