<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -0 -3 -3 -3 -41 000 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
C.C. Tag 2140 1 Plass 63 000
6 år MØRKBR V v.Raja Mirchi* (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 12/7 - 22 / 4 2140 dgpp N
e. Maid For Tag (US) v. Tagliabue* (US) C. Trotter Bjerke Travbane - 08/10 - 20 / 2 1640 dgpp N
Camilla Hansen-Tom-Rino Andreassen C. Trotter Biri Travbane 12/9 - 22 / 6 2100 33,3 g B
C. Kjenner Camilla Hansen
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek
2 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -35 000 2017: -4 -1 -0 -0 -3 -29 000
Writing King 2 Plass 64 000
5 år BRUN H v.Cromwell (US)
e. Writing Gill v. Pine Chip* (US)
Team Gemini LXXXI
L. Kolle Tomas Lukosiunas
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2018: -4 -4 -0 -0 -0 -104 000 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -60 000
Spiderman T.G. 3 Plass 164 000
4 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US)
e. Artisane (US) v. Lindy Lane* (US)
Charlotte Teien Gundersen-Ismeta Sarovic
G. Gundersen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2018: -3 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -4 -0 -0 -2 -2 -20 000
Ganador 4 Plass 43 000
5 år SVART V v.Judge Joe* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 09/9 - 22 / 11 1660 29,1 B
e. Thai Black Wonder v. Fast Photo* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 26/8 - 20 / 6 1640 29,1 B
Hilde Mari Stumberg /Oppaker
M. Pedersen
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl.
5 2018: -7 -2 -2 -3 -0 -70 648 2017: -6 -1 -1 -1 -2 -39 000
Somolli's Love* (S) 5 Plass 114 203
6 år BRUN HP v.Love You* (FR) M. Ivarsson Färjestad 6 11/4 - 10 / 4 2140 19,8 26
e. End Of Game (US) v. Credit Winner* (US) M. Ivarsson Färjestad P 14/3 - 13 / 3 2140 20,9 P
Sverige M. Ivarsson Färjestad 24/8 - 14 / 3 2160 30,0 B
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
6 2018: -8 -2 -3 -1 -0 -121 491 2017: -7 -0 -1 -1 -4 -26 000
Patrimony 6 Plass 147 491
4 år BRUN V v.Revenue* (S) R. Aarlie Bjerke Travbane 23/11 - 20 / 1 1640 29,2 B
e. Sassy Tink (US) v. Tagliabue* (US) R. Aarlie Drammen Travbane 11/10 - 21 / 2 1700 dgpp N
Team Patrimony R. Aarlie Drammen Travbane 13/9 - 23 / 2 1700 34,2 g B
D. Dalen Renate Aarlie (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Dorthe 2160 1 Plass 0
4 år SVART HP v.Dotterud Teddy O. Kjenner Momarken Travbane 14/7 - 22 / 4 2160 53,4 B
e. Fjell Lappa v. Pål Even O. Kjenner Momarken Travbane 07/7 - 22 / 11 2160 56,8 B
Ole-Jonny Hansen /Manstad
O. Kjenner Camilla Hansen
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek
8 2018: -9 -1 -2 -0 -3 -42 031 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -10 842
Tusse Faks 2 Plass 52 873
5 år HUSKBRUN H v.Voje Faks H. Tvedt Bjerke Travbane - 09/9 - 20 / 15 1680 dgpp N
e. Hjelset Sofi v. Pål Even
Terje Edh /Lillestrøm
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
9 2018: -7 -0 -0 -2 -5 -25 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Værdalingen 3 Plass 51 200
6 år SVART H v.Keik Jo K. Kvasnes Drammen Travbane 7 12/4 - 03 / 3 2100 32,2 g 111
e. Høiby Anniken v. Høiby Kongen G. Austevoll Momarken Travbane 4 28/3 - 03 / 1 2140 33,5 102
Annette Stordal-Elisabeth Skorgan C. Hande Drammen Travbane 8 22/3 - 02 / 5 2100 37,1 g 98
K. Kvasnes Annette Stordal (A) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 2 2140 33,3 585
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 3 04/3 - 05 / 7 2100 35,7 120