<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
BJERKEBANENS SERIE FOR STALLANSATTE
BJERKEBANENS SERIE FOR STALLANSATTE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-10 Plass : 5-7-10

1 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 2100 1 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 05 / 2 2100 26,4 544
e. Eldny v. Pål Even K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 04 / 1 2100 27,5 69
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak K. Malmin Bergen Travpark 0 03/6 - 07 / 4 2120 26,2 354
L. Trudvang Trond Anderssen (T) V. Hop Drammen Travbane 4 18/5 - 01 / 7 1700 27,5a 64
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek R. Aarlie Bjerke Travbane 0 09/2 - 05 / 7 2100 30,9a 326
2 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -49 500 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 2 Plass 379 015
8 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 0 28/6 - 08 / 8 2600 30,3a 240
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 09/6 - 04 / 2 2100 27,4 40
Ronny Bakke /Maura K. Johansen Bjerke Travbane 3 24/5 - 02 / 11 2660 28,8 73
J. Eilertsen Ronny Bakke D. Aarum Färjestad 2 15/5 - 10 / 8 2660 28,5 188
Skrådelt svart/gull, hvit kant O. Østre Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 01 / 11 2100 28,7a 388
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 3 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet G. Austevoll Bjerke Travbane - 10/7 - 02 / 2 2100 dg a 63
e. Søndre Donna v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 4 28/6 - 08 / 10 2600 27,9a 301
Arnfinn Bruflodt /Grimstad G. Austevoll Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 4 2100 27,0a 74
H. Eggen Kim Mathisen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 05 / 1 1609 24,4a 297
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 07 / 3 2100 30,1ag 25
4 2018: -23 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 4 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 09 / 10 2120 27,4 76
e. Komnes Sol v. Moe Odin K. Johansen Drammen Travbane - 01/7 - 05 / 8 2120 dg 299
Merete Viksås /Roa H. Holm Biri Travbane 1 18/6 - 05 / 4 1609 25,6a 13
C. Hande Merete Viksås M. Jakobsson Årjäng 1 16/6 - 02 / 7 2160 28,2 18
Grå, hvit erm,grå ermr,blå ermstr, rek H. Holm Bjerke Travbane 3 31/5 - 07 / 12 2100 26,8a 332
5 2018: -14 -2 -2 -1 -4 -204 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 5 Plass 614 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 28/6 - 08 / 11 2600 27,7a 30
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Bergen Travpark 4 03/6 - 05 / 7 2140 25,7 97
Team Øst/Vest G. Gundersen Biri Travbane 1 21/5 - 06 / 3 2100 27,1a 18
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane - 22/4 - 05 / 3 2100 dg a 41
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 1 12/4 - 07 / 1 2100 27,0ag 24
6 2018: -18 -1 -2 -2 -5 -63 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 6 Plass 320 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane 0 04/7 - 05 / 10 2140 29,2a 415
e. Minella v. Minpil O. Sagholen Momarken Travbane 0 19/5 - 07 / 1 1640 28,7a 59
Terje Visnes /Siggerud O. Sagholen Bjerke Travbane 3 19/4 - 06 / 10 2100 28,2a 176
H. Tvedt Terje Visnes H. Tvedt Bjerke Travbane 0 15/3 - 04 / 8 2100 30,8a 83
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 2 01/3 - 04 / 11 1609 26,8a 139
7 2018: -21 -4 -5 -3 -6 -496 000 2017: -12 -3 -3 -1 -2 -381 000
Troll Solen 7 Plass 1 084 200
5 år MØRKBR H v.Voje Faks F. Hamre Leangen Travbane 0 24/6 - 09 / 14 2180 26,2 406
e. Troll Spika v. Spikeld F. Hamre Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 1 2100 27,3ag 39
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Bergen Travpark 2 03/6 - 05 / 3 2120 26,1 134
A. Akselsen Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane 0 10/5 - 08 / 7 2100 29,3ag 128
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 26/11 - 08 / 10 2120 28,5 202
8 2018: -19 -5 -4 -2 -5 -150 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 8 Plass 434 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 1 06/7 - 05 / 4 1609 24,6a 39
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Bjerke Travbane 1 26/6 - 02 / 7 1609 25,6a 117
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Forus Travbane 0 17/6 - 08 / 5 2040 28,3 g 325
O. Kjenner Cato Antonsen (T) C. Antonsen Momarken Travbane 4 30/5 - 04 / 8 2140 28,6a 64
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek C. Antonsen Momarken Travbane 4 09/5 - 06 / 10 1640 27,9a 32
9 2018: -26 -2 -0 -3 -11 -128 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 9 Plass 410 982
9 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Flåten Jarlsberg Travbane - 26/6 - 02 / 12 2120 dg 115
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) A. Valstad Jarlsberg Travbane 3 16/6 - 03 / 10 2120 29,4 82
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen A. Valstad Bjerke Travbane 3 07/6 - 02 / 9 2160 28,9 377
J. Hansen Nils Johansen G. Flåten Momarken Travbane 5 30/5 - 04 / 11 2140 28,6a 300
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Flåten Momarken Travbane 0 09/5 - 06 / 8 1640 28,2a 540
10 2017: -10 -1 -1 -4 -1 -53 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sørtroll 10 Plass 283 500
12 år MØRKBR V v.Moe Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 10/7 - 02 / 8 2100 28,1a 96
e. Dalstrolla v. Troll Jahn C. Kjenner Bjerke Travbane 3 31/5 - 03 / 6 2100 27,0a 463
Sondre Magnussen-Ingunn Magnussen Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 18/5 - 01 / 10 1700 27,1a 212
C. Kjenner Knut Haakenstad (T) H. Kolle Momarken Travbane - 13/4 - 03 / 8 2160 dg 62
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek H. Kolle Bjerke Travbane P 05/4 - 21 / 5 2160 30,6 P