<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 140.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-10 Plass : 2-3-10

1 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -22 -1 -2 -1 -2 -54 000
Vestpol Hebe 1609 1 Plass 143 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Hauge Sørlandets Travpark 0 02/7 - 02 / 5 2140 31,3 g 36
e. Spang Pila v. Lome Elden T. Solberg Forus Travbane 0 18/6 - 05 / 3 1600 29,1 g 141
Karin Hauge-Espen Edvardsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 28/5 - 04 / 9 2140 dg a 65
Å. Tengsareid Karin Hauge (A) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 8 2140 34,3 g 54
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 19/4 - 05 / 3 2140 28,7 56
2 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -34 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 2 Plass 173 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Sørlandets Travpark 3 02/7 - 02 / 3 2140 30,2 366
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 02 / 9 2120 30,0 844
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Drammen Travbane 0 19/6 - 04 / 3 2100 30,2 911
A. Christensen A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 04 / 12 2140 29,6 606
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 6 24/5 - 05 / 10 1640 28,8 444
3 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 3 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 0 16/7 - 06 / 3 1600 28,4 g 612
e. Rappblesa v. Pål Even G. Gundersen Bjerke Travbane 6 28/6 - 05 / 5 2160 29,4 262
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Biri Travbane 0 18/6 - 05 / 9 1609 27,4a 467
B. Steinseth Erik Løkken G. Gundersen Momarken Travbane 5 15/6 - 03 / 2 2140 28,9ag 167
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 02/6 - 05 / 9 2620 29,9 463
4 2018: -21 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 4 Plass 220 048
7 år BRUN HP v.Krageboen S. Hogner Biri Travbane 6 16/7 - 07 / 6 2120 31,5 191
e. Sigdalspila v. Drillo M. Berås Drammen Travbane 3 01/7 - 01 / 1 2100 30,0 76
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 25/6 - 04 / 2 2140 30,7 g 142
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 4 13/6 - 05 / 9 2160 29,1 379
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bergen Travpark 0 03/6 - 01 / 8 2120 30,6 g 39
5 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -10 000 2017: -29 -0 -3 -2 -10 -85 500
Haugestad Lina 5 Plass 125 544
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Momarken Travbane 0 04/7 - 02 / 9 2140 30,1a 365
e. Mille v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 4 21/6 - 05 / 14 2160 31,6 294
Rune Wilberg-Trine Wilberg V. Hop Momarken Travbane 4 02/5 - 04 / 6 2160 30,6 96
V. Hop Monica Sønstegård (B) V. Hop Biri Travbane 3 21/4 - 03 / 2 2100 31,3a 84
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 03/4 - 02 / 3 2100 32,0ag 23
6 2018: -8 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 6 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven E. Killingmo Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 11 1609 37,8ag 110
e. Eldpia v. Åsaelden M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/4 - 05 / 12 2160 br g 71
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad M. Gundersen Leangen Travbane 0 08/4 - 08 / 3 2140 br g 71
C. Antonsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 26/3 - 06 / 12 2120 29,4 62
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 12 2160 30,1 g 379
7 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 7 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten A. Frønes Sørlandets Travpark - 02/7 - 02 / 11 2160 dg 260
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 28/6 - 05 / 10 2160 30,3 g 264
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 04 / 3 2100 30,4 88
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 4 2140 30,9 g 244
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 06 / 7 2620 30,6 g 236
8 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -35 500 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -26 500
Hage Loma 8 Plass 141 500
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 5 28/6 - 05 / 2 2140 30,0 198
e. Torpa Fia v. Krembest M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 28/5 - 04 / 12 2140 30,3ag 605
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/4 - 05 / 7 2140 30,3a 396
A. Robertsen Leif Gunnar Opheim G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 06 / 11 2120 31,5 g 448
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek M. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 26/3 - 03 / 12 2120 30,0 431
9 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -32 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 9 Plass 218 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Kongsvinger Travbane - 05/7 - 02 / 9 1600 dg a 184
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Årjäng 3 16/6 - 02 / 1 2140 29,5 139
Sverige P. Thuresson Momarken Travbane 3 13/6 - 05 / 6 2160 28,9 489
P. Thuresson P. Thuresson Momarken Travbane 6 30/5 - 05 / 3 2160 30,1 239
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 06 / 9 2620 29,9 359
10 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 10 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder O. Østre Kongsvinger Travbane 6 05/7 - 02 / 11 1600 28,1a 99
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo K. Johansen Biri Travbane 0 14/6 - 06 / 12 1609 26,6a 192
Ola Rusten /Eina T. Solberg Bjerke Travbane 2 24/5 - 05 / 9 1640 27,4 59
O. Østre O. Østre Biri Travbane 3 13/5 - 08 / 3 2100 29,8 210
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 04 / 6 1609 26,5a 100