<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1


Varmblods 2600 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 85.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-2 Plass : 11-8-2

1 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -15 491 2017: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000
Bello Dante (DK) 2600 1 Plass 67 803
5 år BRUN V v.Chipmate* (US) E. Høitomt Kongsvinger Travbane 1 05/7 - 01 / 2 1600 16,1a 19
e. Go'dante (DK) v. Buckfinder* (US) H. Lønborg Århus 1 28/12 - 02 / 5 1800 18,3a 32
Odd Johan Miljeteig /Haugesund B. Jørgensen Århus 1 09/12 - 07 / 1 1800 18,3a 22
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) B. Jørgensen Århus 0 27/11 - 03 / 1 1800 20,6 g 21
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Jørgensen Århus 1 28/10 - 07 / 1 1800 20,2 24
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -1 -0 -4 -3 -56 000
K.L.M. Gazaulin 2 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Thai Tanic G. Austevoll Biri Travbane 4 30/6 - 06 / 4 1609 14,7a 65
e. Silvana November (DE) v. General November (DE) A. Stensen Biri Travbane 1 02/6 - 06 / 2 1609 14,5a 217
Janne Riseth /Bjugn E. Kristiansen Leangen Travbane 3 16/1 - 02 / 11 2140 18,3a 360
A. Stensen Jan Ola Riseth E. Kristiansen Leangen Travbane 0 02/1 - 04 / 10 2140 18,8a 96
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Kristiansen Leangen Travbane 6 26/12 - 03 / 1 1640 17,1a 66
3 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -10 000 2017: -13 -2 -3 -1 -1 -59 000
Brooklyn Bounce D.K. (DK) 3 Plass 94 000
5 år BRUN HP v.Beardmore* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 08 / 3 2100 18,6a 62
e. Sweden Sport (S) v. Goetmals Wood* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 04 / 8 1700 18,4ag 134
Hilde Homdal Larsen /Grimstad D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 06 / 10 2100 19,7a 21
D. Dalen Margrethe Nilsen (A) T. Solberg Sørlandets Travpark 4 26/2 - 06 / 5 2140 18,5a 58
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Takter Åby 0 16/2 - 05 / 6 2160 17,2 93
4 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -4 420 2017: -13 -0 -2 -0 -7 -40 514
Athletic Division 4 Plass 88 285
5 år MØRKBR V v.L'Ideal Bricois (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane 4 30/6 - 04 / 2 2600 17,8a 33
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) H. Tvedt Drammen Travbane 7 19/6 - 05 / 6 2100 17,6ag 47
Team Athletic Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 29/5 - 03 / 10 2100 15,7a 59
M. Gundersen Jo Svenstad (T) C. Antonsen Årjäng 5 07/5 - 05 / 5 2160 18,1 g 68
marineblå m/hvit og rød søm + reklame J. Svenstad Årjäng 5 23/4 - 06 / 9 2140 16,7ag 236
5 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -0 -8 000
Toxic Flame (DK) 5 Plass 56 915
7 år MØRKBR V v.Pine Chip* (US) A. Sjoner Leangen Travbane 0 05/6 - 08 / 4 2640 18,9ag 828
e. Kalia (FR) v. Cygnus D'odyssee* (FR) A. Sjoner Leangen Travbane 0 29/5 - 03 / 1 2140 20,1ag 168
Karina Kvikne /Kyrksæterøra B. Garberg Leangen Travbane P 15/5 - 21 / 5 2140 21,3 P
K. Johansen Karina Kvikne J. Blekkan Leangen Travbane 0 24/4 - 09 / 1 2140 br ag 160
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm A. Eggan Leangen Travbane - 06/2 - 04 / 5 1640 dg a 372
6 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 991 2017: -15 -0 -0 -0 -6 -18 000
C.C. Gyrus 6 Plass 85 138
6 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Bjerke Travbane 0 10/7 - 01 / 3 2100 18,1a 306
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) L. Trudvang Momarken Travbane 0 13/6 - 02 / 10 2140 17,9a 622
Thomas Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 6 29/5 - 01 / 10 2100 17,5ag 462
K. Brenden Leif Ingvar Brenden E. Storetvedt Momarken Travbane 5 19/5 - 03 / 2 2140 18,8a 272
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko L. Trudvang Momarken Travbane 0 09/5 - 02 / 9 1640 15,8a 346
7 2018: -11 -0 -1 -2 -1 -26 000 2017: -13 -1 -1 -2 -6 -68 000
Revenge 7 Plass 135 000
5 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 2 28/6 - 07 / 10 2100 16,0a 331
e. Peacekeeper v. Super News (US) J. Hansen Momarken Travbane 3 13/6 - 02 / 5 2140 17,6a 61
Maja Kanstad /Slattum G. Austevoll Bjerke Travbane 6 29/5 - 03 / 9 2100 16,9ag 33
L. Kolle Kai Frode Olsen G. Austevoll Bjerke Travbane 3 15/3 - 03 / 4 2100 17,4a 61
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 01/3 - 02 / 9 2100 17,2a 140
8 2018: -14 -2 -1 -2 -8 -84 500 2017: -15 -1 -6 -1 -3 -77 500
Willy Invalley 8 Plass 223 000
6 år M.BRUN V v.Cromwell (US) T. Desserud Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 06 / 12 2100 16,3a 103
e. Bertha Invalley v. David Raymond* (US) H. Eggen Drammen Travbane 4 19/6 - 05 / 5 2100 16,9ag 55
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Bjerke Travbane 1 06/6 - 01 / 7 2100 16,9a 32
T. Desserud T. Desserud Drammen Travbane 0 11/5 - 05 / 1 2100 20,1ag 36
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Drammen Travbane - 18/4 - 01 / 3 1700 dg a 19
9 2018: -9 -1 -3 -1 -1 -106 384 2017: -13 -2 -3 -1 -1 -67 000
Perillat 9 Plass 250 384
7 år LYSBRUN V v.Jetstile P. Johansen Biri Travbane 0 13/5 - 03 / 8 2100 16,7a 1410
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) P. Johansen Bjerke Travbane 0 22/4 - 01 / 9 2100 16,8a 666
Elisabeth Jensen-Anders Skals V. Hop Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 1 3120 18,7 398
P. Johansen P. Johansen Bjerke Travbane 2 23/3 - 07 / 3 2100 16,5a 24
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame P. Johansen Biri Travbane 5 10/3 - 05 / 2 2600 17,7a 462
10 2017: -8 -0 -1 -3 -3 -32 500 2016: -8 -1 -1 -0 -4 -25 000
Running Ghost 10 Plass 57 500
5 år BRUN HP v.From Above* (S) K. Johansen Momarken Travbane 4 04/7 - 01 / 5 2140 18,2a 35
e. Lizzy Bonanza v. Gunslinger Spur (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 4 26/6 - 01 / 9 2100 17,3a 213
Kristine K. Glesnes /Brumunddal B. Steinseth Bjerke Travbane - 31/5 - 09 / 6 2100 dg a 236
B. Steinseth A. Stensen Biri Travbane 3 21/5 - 05 / 5 2100 17,8a 176
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 2 09/5 - 01 / 2 2140 17,1a 144
11 2018: -12 -0 -0 -3 -3 -22 000 2017: -10 -3 -0 -0 -4 -69 000
Muscles Classic 11 Plass 123 500
5 år MØRKBR V v.Muscle Mass* (US) K. Malmin Biri Travbane 1 30/6 - 04 / 5 2600 17,2a 24
e. Iris Lavec (S) v. Cezio Josselyn* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 4 21/6 - 02 / 4 2140 18,1 38
Anita Valstad Hagmann-Adrian Valstad Hagmann Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 03/6 - 04 / 2 2100 15,6a 93
G. Austevoll Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 15/5 - 02 / 12 2100 18,5a 148
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Malmin Biri Travbane 5 16/12 - 02 / 3 2100 18,0a 34
12 2017: -14 -0 -2 -2 -5 -43 856 2016: -4 -0 -1 -0 -1 -13 634
Zassa Crown (S) 12 Plass 57 490
4 år SVARTBRUN HP v.Crazed* (US) A. Rasmussen Bjerke Travbane 2 03/7 - 04 / 10 2100 15,7a 101
e. Zarrasotha (S) v. Lindy's Crown (US) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 3 19/6 - 01 / 3 2100 17,0a 85
Ann Kristin Rasmussen /Kapp A. Rasmussen Biri Travbane 3 14/6 - 04 / 5 2100 17,9a 131
A. Rasmussen Kjetil Helgestad (T) A. Rasmussen Biri Travbane 4 02/6 - 02 / 8 2100 16,9a 660
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. A. Rasmussen Drammen Travbane 5 18/5 - 03 / 2 2100 18,6a 167