<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
LARS HOLTES MINNELØP
LARS HOLTES MINNELØP
Varmblods 2040 m. Autostart.
For 3-12-årige 200.001 - 475.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-4 Plass : 2-7-4

1 2018: -4 -0 -0 -3 -1 -21 000 2017: -21 -2 -2 -5 -8 -108 500
Millmessi 2040 1 Plass 285 884
8 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) L. Vebostad Harstad Travpark 1 24/6 - 05 / 8 2040 17,3a 74
e. Millmove v. Pine Chip* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 7 10/6 - 05 / 11 2060 17,7 106
Stall Messi M. Ringberg Bodø Travbane 3 03/6 - 03 / 1 1609 14,0a 62
L. Vebostad Ida-Helen Nilsen D. Dalen Harstad Travpark 5 06/5 - 03 / 6 2060 17,3 33
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. S. Løvvold Biri Travbane 0 24/3 - 07 / 2 2100 18,2ag 23
2 2017: -11 -3 -1 -2 -4 -88 123 2016: -15 -2 -2 -2 -6 -119 019
Julius Leejs* (S) 2 Plass 207 142
4 år SVARTBRUN V v.Judge Joe* (US) H. Olofsson Lycksele 1 04/7 - 04 / 3 1640 15,2 38
e. Josefin Broline (S) v. Pine Chip* (US) H. Olofsson Lycksele 1 04/7 - 09 / 1 2140 16,4 18
Sverige H. Olofsson Boden 4 17/6 - 09 / 12 2640 15,6a 928
H. Olofsson H. Olofsson Boden 2 16/5 - 04 / 10 2140 15,2a 71
Svart, grå lodr.fält, svart axelp; sv J. Østman Torneå 4 06/5 - 06 / 1 2600 17,2a 391
3 2018: -5 -0 -0 -1 -4 -20 000 2017: -11 -3 -4 -0 -2 -87 500
Yankee Plane 3 Plass 247 500
6 år MØRKBR H v.Blue Mac Lad* (US) S. Pettersen Harstad Travpark 2 24/6 - 07 / 12 2040 16,0a 27
e. Mary Land v. Sherwood (S) S. Pettersen Harstad Travpark 2 10/6 - 05 / 10 2060 16,9 15
Trond Myhre /Sjøvegan S. Pettersen Harstad Travpark 2 20/5 - 06 / 8 2040 15,1a 14
S. Pettersen Trond Myhre A. Røren Harstad Travpark 1 13/5 - 07 / 8 2040 16,1a 20
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark 1 06/5 - 03 / 7 2060 16,7 23
4 2017: -9 -2 -1 -1 -2 -50 942 2016: -19 -2 -0 -2 -10 -48 179
Maldini Bob* (S) 4 Plass 247 296
8 år M.BRUN V v.Quite Easy (US) J. Norberg Lycksele 1 30/6 - 05 / 5 1640 15,0 34
e. Garcia Bob (S) v. Keepitinthefamily* (US) R. Bergh Boden 7 17/6 - 02 / 5 2140 15,6a 312
Sverige O. Lindqvist Boden 2 31/5 - 11 / 13 2160 15,3 260
R. Nilsson Madelene Wiksten K. Palomäki Bergsåker 0 01/5 - 01 / 8 2140 17,1a 302
grå/rød diagonalt delt.blå ermer. K. Palomäki Umeå - 21/4 - 03 / 6 1640 br ag 158
5 2017: -16 -3 -1 -1 -6 -74 331 2016: -19 -2 -2 -2 -10 -97 535
Vici K.A.* (FI) 5 Plass 307 826
8 år MØRKBR HP v.The Bosses Lindy (US) A. Holm Skellefteå 5 24/6 - 03 / 2 1640 14,4a 193
e. Knite K.A. (FI) v. Super Arnie* (US) J. Alamaki Boden 0 17/6 - 02 / 6 2140 15,7a 574
Finland J. Alamaki Bodø Travbane 1 03/6 - 03 / 5 1609 13,6a 31
J. Alamäki Jaakko Alamæki (B) H. Torvinen Torneå 5 06/5 - 09 / 2 2120 16,7 185
blå/svart/hvit J. Alamaki Boden 0 28/4 - 03 / 1 1640 15,7 259
6 2018: -8 -1 -0 -2 -3 -36 750 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -29 500
Lady's Blue News 6 Plass 314 750
8 år MØRKBR V v.Super News (US) L. Trudvang Harstad Travpark 4 24/6 - 07 / 8 2040 16,0ag 124
e. Lady In Blue v. Santana Lobell* (US) M. Lyngen Harstad Travpark 5 10/6 - 05 / 13 2060 17,6 150
Hege Dahlbæck-Atle Tommy Nergård M. Lyngen Harstad Travpark 3 20/5 - 06 / 6 2040 15,2a 80
L. Trudvang Hege Dahlbæck M. Lyngen Harstad Travpark 3 06/5 - 05 / 2 2040 18,0 31
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek H. Holm Harstad Travpark 2 22/4 - 06 / 9 1600 16,9a 46
7 2018: -9 -1 -0 -1 -5 -26 991 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -87 500
Malik 7 Plass 445 080
8 år SVART V v.Likely Lad (US) M. Carlsen Bodø Travbane 3 01/7 - 05 / 7 3120 19,4 26
e. Manita v. Tom Pedro M. Carlsen Harstad Travpark 1 10/6 - 06 / 2 2570 18,0 52
Tom-Christer Nygård /Karlstad M. Carlsen Bodø Travbane 2 03/6 - 03 / 7 1609 13,6a 25
M. Carlsen Tom-Christer Nygård (A) T. Nygård Harstad Travpark 0 06/5 - 05 / 4 2040 18,5 156
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek T. Nygård Harstad Travpark 0 22/4 - 02 / 4 2040 17,7a 481
8 2017: -12 -1 -3 -1 -5 -64 264 2016: -21 -6 -2 -5 -3 -141 721
Bear a Title* (S) 8 Plass 412 132
7 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) J. Østman Boden 5 06/7 - 01 / 2 1640 14,5a 216
e. Precious Image K.* (CA) v. Balanced Image (US) J. Østman Rovaniemi 5 22/6 - 11 / 1 2100 16,3a 66
Finland J. Østman Boden 6 31/5 - 08 / 7 1640 14,1a 269
D. Dalen Hannu Heikkilä (A) J. Østman Boden 2 16/5 - 05 / 2 1640 13,9a 56
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Østman Torneå 3 06/5 - 07 / 2 2100 14,9a 150
9 2017: -10 -0 -3 -3 -3 -56 500 2016: -21 -1 -2 -4 -4 -87 000
Cornelia B.R. 9 Plass 299 500
7 år MELL.BR. HP v.S.J.'s Photo* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 2 10/6 - 02 / 11 2080 16,2 207
e. Tuscan Red (US) v. Striking Sahbra* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 6 20/5 - 06 / 12 2040 15,3a 66
Jack-Ivan Mikalsen-Grethe Mikalsen T. Lagesen Harstad Travpark 2 06/5 - 06 / 7 2080 16,3 197
H. Holm Jack-Ivan Mikalsen M. Ringberg Harstad Travpark 6 22/4 - 06 / 3 1600 17,1a 107
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Ringberg Harstad Travpark 3 18/3 - 08 / 2 2040 18,9a 151
10 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -4 929 2017: -17 -2 -1 -1 -3 -57 500
Young Moon Hoss* (FI) 10 Plass 396 298
9 år LYSBRUN HP v.Kadabra* (US) M. Carlsen Harstad Travpark 1 24/6 - 02 / 10 2040 15,1a 185
e. Chastity Hanover (US) v. Sierra Kosmos* (US) N. Jokela Torneå 4 13/6 - 07 / 1 1600 15,4a 179
Finland J. Niskanen Rovaniemi 0 03/6 - 07 / 3 2100 18,0ag 81
J. Saarela Tarmo Liikamaa (A) L. Flink Rovaniemi 5 20/5 - 05 / 2 1600 15,1ag 141
Blå/hvit/grå S. Pettersen Harstad Travpark 1 13/5 - 02 / 1 2040 15,7a 208
11 2018: -18 -0 -1 -1 -7 -44 747 2017: -24 -0 -3 -2 -11 -88 500
Black Butan 11 Plass 517 199
9 år SVART V v.Face Of Speed (S) T. Mjøen Leangen Travbane 5 03/7 - 02 / 9 2160 16,2 42
e. Roxelle R.B. (S) v. Gift Box* (US) O. Østre Drammen Travbane 3 01/7 - 07 / 7 2100 14,8a 184
Silje Dragsten Theodorsen-John Einar Theodorsen E. Høitomt Leangen Travbane 0 24/6 - 06 / 10 2140 14,3a 402
E. Høitomt John Einar Theodorsen (A) T. Mjøen Leangen Travbane 2 12/6 - 08 / 6 1640 14,4a 75
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Theodorsen Leangen Travbane 4 05/6 - 05 / 4 2640 17,1 101
12 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -27 636 2016: -17 -4 -2 -0 -7 -123 763
Caligula F.* (S) 12 Plass 460 439
7 år LYSBRUN V v.Going Kronos* (IT) J. Norberg Lycksele 1 04/7 - 05 / 3 1640 14,8 g 64
e. Rose Gaujard (S) v. Alf Palema* (US) J. Norberg Lycksele 3 04/7 - 09 / 9 2160 15,8 66
Sverige M. Viklund Skellefteå 6 24/6 - 04 / 8 2140 20,1 234
O. Lindqvist Gabriella Laestander M. Viklund Boden 5 17/6 - 05 / 1 1640 16,0 105
blå m/svart sk.stk. røde seler. H. Holm Bodø Travbane 0 03/6 - 05 / 4 1609 14,1a 60