<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
GERHARD BERGS ÆRESLØP
GERHARD BERGS ÆRESLØP
Varmblods 3010 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 325.001 kr., 60 m. ved 750.001 kr.
For alle 3-12-årige.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-14-5 Plass : 15-14-5

1 2017: -12 -1 -2 -0 -4 -41 203 2016: -12 -1 -0 -2 -5 -31 137
Living Forest* (S) 3010 1 Plass 89 273
7 år BRUN V v.Skogans Orlov* (S) V. Haapakangas Boden 0 17/6 - 01 / 4 2140 nc a 414
e. Living Girl (S) v. J.R. Broline* (US) K. Solbakken Harstad Travpark 8 10/6 - 05 / 4 2040 18,5 g 144
Sverige H. Puolakka Oulu - 13/5 - 08 / 1 31200 dg 830
P. Lundberg Unn Renate Bueng H. Hiltunen Torneå 0 06/5 - 06 / 1 2600 20,1ag 312
gul/svart H. Hiltunen Umeå 1 22/4 - 03 / 1 2140 17,9 405
2 2017: -12 -0 -0 -3 -2 -15 800 2016: -18 -0 -2 -3 -9 -44 259
Carlos Shadow* (S) 2 Plass 164 316
8 år LYSRØD V v.Ganymede (FR) N. Hirvimäki Rovaniemi 3 09/7 - 03 / 4 2600 19,5a 505
e. Chip Beauty (S) v. Pine Chip* (US) N. Hirvimäki Torneå 5 04/7 - 03 / 1 2120 18,8 489
Finland N. Hirvimäki Sodankylä 3 01/7 - 02 / 2 2080 21,4 208
S. Eilertsen Anna Niva (A) S. Eilertsen Harstad Travpark 0 10/6 - 05 / 3 2040 18,7 473
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek N. Hirvimäki Rovaniemi 0 03/6 - 02 / 1 2120 20,3 713
3 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -19 755 2016: -9 -1 -2 -0 -3 -43 512
Oak Broline* (S) 3 Plass 82 204
6 år M.BRUN V v.Muscles Yankee* (US) R. Lindgren Rovaniemi 3 09/7 - 06 / 9 2100 17,4a 61
e. Timberlassie (US) v. Pine Chip* (US) J. Oscarsson Åby 0 29/5 - 01 / 3 2140 21,2a 27
Sverige J. Ivehag Axevalla P 19/5 - 13 / 1 2140 22,4 P
R. Salminen C. Jepson Axevalla 0 09/5 - 09 / 8 2140 17,0a 84
Oransje, svart C. Jepson Axevalla - 02/5 - 05 / 12 2160 dg g 28
4 2017: -14 -1 -2 -1 -5 -58 775 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -20 764
Federal Genius 4 Plass 121 804
5 år BRUN HP v.Federal Flex* (US) J. Luttunen Sodankylä 5 01/7 - 02 / 1 2080 21,8 g 60
e. Keystone Sybil (US) v. Malabar Man* (US) S. Jakobsen Harstad Travpark 1 24/6 - 08 / 5 2040 17,3a 76
Unn Renate Bueng /Karasjok K. Solbakken Harstad Travpark 0 10/6 - 02 / 2 2040 19,9 g 98
S. Jakobsen Unn Renate Bueng H. Puolakka Oulu 5 13/5 - 06 / 1 2100 15,4 1126
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek H. Hiltunen Torneå 0 06/5 - 09 / 1 2100 18,3 180
5 2017: -10 -7 -0 -2 -0 -140 500 2016: -8 -1 -3 -1 -1 -40 500
Mon Amie Superb 5 Plass 181 000
5 år LYSBRUN HP v.Quaker Jet* (FR) D. Dalen Leangen Travbane 0 24/6 - 10 / 7 1640 br ag 270
e. Millsize v. Varenne* (IT) L. Sandvik Harstad Travpark 1 10/6 - 02 / 6 2060 16,7 13
Ann Seidi Kalvik /Borkenes D. Dalen Harstad Travpark 3 20/5 - 07 / 6 2080 17,3 g 11
D. Dalen Fritz Kristiansen M. Ringberg Harstad Travpark 1 13/5 - 03 / 6 2040 15,7a 14
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Harstad Travpark 1 06/5 - 06 / 2 2060 15,4 24
6 2017: -9 -1 -1 -1 -2 -56 055 2016: -22 -3 -2 -1 -5 -80 052
Landers Enjoy W.F.* (S) 6 Plass 164 618
6 år M.BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) R. Nilsson Lycksele 5 04/7 - 08 / 11 2660 19,2 g 160
e. Landers Legend (S) v. Rosalind's Guy (US) R. Nilsson Torneå 0 06/5 - 06 / 5 2600 18,8a 343
Sverige R. Nilsson Boden 0 07/4 - 07 / 10 2140 18,5a 159
R. Nilsson Madelene Wiksten R. Nilsson Bollnäs 0 11/3 - 02 / 11 2660 16,8 624
grå/rød diagonalt delt.blå ermer. R. Nilsson Umeå 1 03/3 - 09 / 2 2640 18,6a 138
7 2017: -14 -2 -5 -0 -4 -105 488 2016: -16 -0 -3 -0 -5 -24 835
Onboard Broline* (S) 3030 1 Plass 283 967
6 år M.BRUN V v.Lindy Lane* (US) M. Carlsen Harstad Travpark 1 24/6 - 07 / 11 2040 15,6a 62
e. Hawaii Broline (S) v. Pine Chip* (US) K. Eriksson Boden 0 17/6 - 12 / 1 1640 14,4a 425
Sverige M. Forss Boden 2 31/5 - 04 / 7 2660 16,2 189
M. Carlsen Vesa-Pekka Kellokumpu (A) J. Eriksson Boden 5 16/5 - 05 / 1 1640 14,1a 310
delt rød/svart,en rød/en svart erm+rek M. Forss Torneå 2 06/5 - 11 / 2 2100 15,6a 115
8 2017: -7 -1 -2 -2 -1 -27 598 2016: -20 -1 -2 -3 -4 -34 422
Briso Herman* (FI) 2 Plass 290 107
9 år MØRKBR V v.Classic Response (US) O. Lindqvist Boden 6 06/7 - 01 / 3 1640 14,6a 89
e. Briso Celesta v. Briso Robertto (FI) J. Saarela Rovaniemi 2 22/6 - 11 / 3 2100 16,1a 88
Finland P. Joki Torneå 3 13/6 - 07 / 2 1600 14,1a 47
J. Saarela Pentti Kuusela (A) J. Saarela Rovaniemi 1 03/6 - 06 / 13 2100 16,6a 42
Blå/hvit/grå P. Joki Rovaniemi 3 20/5 - 05 / 1 1600 14,9a 222
9 2017: -10 -1 -1 -0 -2 -48 072 2016: -13 -3 -2 -2 -1 -84 013
X.Factor* (S) 3 Plass 271 647
6 år SVARTBRUN V v.Dream Vacation* (US) O. Lindqvist Skellefteå - 24/6 - 11 / 3 3140 dg g 258
e. Impromptu Hall* (US) v. Like A Prayer* (US) O. Lindqvist Umeå - 19/5 - 04 / 9 2640 br ag 30
Sverige P. Linderoth Umeå 0 22/4 - 05 / 11 2640 16,6 g 187
O. Lindqvist Gabriella Laestander P. Linderoth Bergsåker 1 13/4 - 03 / 8 2640 16,7ag 27
blå m/svart sk.stk. røde seler. P. Linderoth Bergsåker 2 31/3 - 08 / 9 2140 15,7a 26
10 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -17 319 2016: -13 -3 -1 -1 -4 -175 548
Claudius F.* (S) 3050 1 Plass 615 674
7 år BRUN H v.Going Kronos* (IT) J. Østman Skellefteå 5 24/6 - 02 / 8 1640 14,3a 54
e. Garonne As (IT) v. Muscles Yankee* (US) C. Sjøstrøm Boden 3 31/5 - 08 / 6 1640 13,9a 235
Sverige M. Melander Boden 6 24/10 - 09 / 11 2140 14,3a 165
J. Østman Gabriella Laestander J. Østman Skellefteå 0 08/10 - 11 / 6 1640 13,9a 298
Mörkblå/blå, delad, vita sidor; mblå J. Østman Boden 5 30/9 - 09 / 12 1640 13,7a 63
11 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -2 -1 -3 -3 -76 000
Thai Quickstep 2 Plass 343 000
8 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) L. Trudvang Harstad Travpark 0 24/6 - 02 / 7 2040 16,4a 226
e. Reel Volo v. Enjoy Lavec* (S) M. Ringberg Harstad Travpark - 10/6 - 06 / 6 2570 dg 81
Lena Mari Berg /Straumsjøen M. Ringberg Harstad Travpark 1 20/8 - 03 / 5 2040 16,6 21
M. Ringberg Lena Mari Berg S. Pettersen Harstad Travpark 4 30/7 - 06 / 1 2040 15,3a 73
blå m/MGR på hvitt skråbånd M. Ringberg Harstad Travpark 5 16/7 - 04 / 8 3030 16,5 44
12 2017: -8 -0 -1 -1 -4 -38 000 2016: -5 -0 -2 -1 -1 -25 000
Zetus (US) 3 Plass 529 000
9 år BRUN V v.Andover Hall* (US) S. Knudsen Bodø Travbane 8 01/7 - 05 / 11 3140 19,2 277
e. Polyester Hanover (US) v. Lindy Lane* (US) S. Hogner Leangen Travbane 2 24/6 - 01 / 5 2140 14,5a 582
Tone Johansen-Bjørn Otto Samuelsen S. Knudsen Harstad Travpark 4 10/6 - 06 / 11 2590 18,0 469
S. Knudsen Tone Johansen S. Knudsen Bodø Travbane 0 03/6 - 05 / 5 1609 13,8a 538
hvit m/røde sk.kl,rød/gul stolpe,rekla S. Jakobsen Harstad Travpark 0 06/5 - 05 / 7 2060 17,4 111
13 2017: -10 -1 -2 -1 -4 -71 000 2016: -7 -3 -2 -0 -2 -109 000
El Muro B.R. 4 Plass 413 586
5 år MØRKBR V v.Muscles Yankee* (US) J. Blekkan Bodø Travbane 4 01/7 - 05 / 9 3140 18,9 39
e. Intrigue Hall (US) v. Conway Hall* (US) S. Eilertsen Harstad Travpark 2 10/6 - 06 / 1 2570 18,3 66
Trine E. Hansen-Frode Hansen F. Hansen Bodø Travbane 3 03/6 - 05 / 1 1609 13,5a 211
H. Holm Trine E. Hansen J. Østman Solänget 0 08/5 - 03 / 8 1640 15,7a 432
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl U. Ohlsson Umeå 0 21/4 - 05 / 2 2140 15,9a 129
14 2017: -19 -2 -6 -2 -5 -165 907 2016: -27 -6 -6 -3 -4 -356 823
Buck Boko* (S) 3070 1 Plass 1 862 743
9 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) M. Niva Harstad Travpark 3 24/6 - 02 / 9 2040 15,4a 56
e. Lovely Kemp* (FI) v. Express Ride* (US) M. Niva Harstad Travpark 0 10/6 - 06 / 12 2610 17,7 20
Finland M. Niva Boden 0 31/5 - 10 / 1 2140 14,0a 1028
M. Niva Anna Niva (A) M. Niva Harstad Travpark 3 20/5 - 03 / 8 2040 15,2a 28
Svart/hvit/gul med reklame. H. Torvinen Torneå 4 06/5 - 12 / 1 2100 14,7a 153
15 2017: -20 -9 -7 -2 -2 -577 575 2016: -25 -5 -7 -3 -7 -338 000
Valley Ivan (US) 2 Plass 1 589 451
8 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 09/7 - 05 / 15 3160 14,2 149
e. Heathers Dream (US) v. Dream Vacation* (US) V. Hop Leangen Travbane 1 23/6 - 03 / 3 1640 12,7a 30
John Einar Theodorsen /Fannrem I. Melby Östersund 2 09/6 - 08 / 14 3200 13,8 174
E. Høitomt John Einar Theodorsen (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 10 / 13 3140 15,2 95
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek I. Melby Leangen Travbane 1 15/5 - 03 / 8 1660 13,7 31