<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
EGIL TRUDVANGS ÆRESLØP
EGIL TRUDVANGS ÆRESLØP
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 290.001 kr.
For 3-15-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-12 Plass : 7-8-12

1 2018: -13 -0 -1 -0 -5 -21 000 2017: -20 -3 -4 -3 -6 -119 500
Brønnlund Ask 2040 1 Plass 297 500
9 år BRUN V v.Bokli Eld M. Ringberg Harstad Travpark 3 24/6 - 04 / 7 2630 31,2 64
e. Brønnlund Kora v. Korbest M. Ringberg Harstad Travpark 6 10/6 - 03 / 7 2040 30,2a 37
Astrid Kristensen /Sørvik M. Ringberg Harstad Travpark 1 20/5 - 04 / 6 2590 30,5 95
M. Ringberg Astrid Kristensen (A) A. Kristensen Harstad Travpark 4 06/5 - 02 / 8 2080 31,3 450
blå m/MGR på hvitt skråbånd M. Ringberg Harstad Travpark 2 22/4 - 03 / 11 2080 32,9 777
2 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -18 000 2018: -21 -0 -1 -3 -11 -61 732
Moe Aria 2 Plass 351 732
8 år SVART HP v.Åsajerven T. Opdahl Harstad Travpark 0 24/6 - 06 / 8 2080 29,7 g 31
e. Moe Sigyn v. Elding T. Opdahl Bodø Travbane 2 03/6 - 04 / 2 2100 27,9 98
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas T. Opdahl Harstad Travpark 1 13/5 - 05 / 7 2080 30,3 44
J. Østman Trine Veronica Opdahl (A) T. Opdahl Harstad Travpark 6 06/5 - 02 / 11 2080 31,5 202
Mörkblå/blå, delad, vita sidor; mblå T. Opdahl Harstad Travpark 2 22/4 - 04 / 3 2060 32,8 g 166
3 2019: -8 -0 -2 -3 -3 -44 581 2018: -18 -1 -2 -2 -7 -54 000
Hammer Stjernar 3 Plass 330 700
11 år BRUN V v.Spikeld V. Bugge Leangen Travbane 0 03/7 - 06 / 13 2180 28,7 30
e. Rigel Brit v. Rigel Jo V. Bugge Leangen Travbane 1 23/6 - 05 / 7 2140 27,3a 131
Stall Sagøy-Stensaas V. Bugge Leangen Travbane 3 12/6 - 06 / 14 2180 29,8 598
V. Bugge V. Bugge Leangen Travbane - 05/6 - 02 / 2 2160 dg 197
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek V. Bugge Östersund 7 29/5 - 01 / 1 2140 28,2a 555
4 2017: -12 -1 -1 -2 -3 -39 000 2016: -10 -0 -2 -1 -2 -23 000
Kampen Blessen 4 Plass 243 500
11 år RØD V v.Moe Odin S. Jakobsen Harstad Travpark 5 24/6 - 04 / 4 2630 31,7 19
e. Høgda Vinti v. Auvin (S) S. Jakobsen Harstad Travpark 1 13/5 - 04 / 8 2120 27,8 59
Viktoria Åsheim /Gimsøysand S. Jakobsen Harstad Travpark 2 06/5 - 02 / 10 2080 31,2 382
S. Jakobsen Viktoria Åsheim S. Jakobsen Harstad Travpark 0 18/3 - 07 / 4 2100 32,7 g 304
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek S. Jakobsen Harstad Travpark 4 19/2 - 07 / 6 2080 31,2 94
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 600 2018: -15 -2 -1 -3 -8 -93 083
Veels Balo 5 Plass 422 371
9 år SVART V v.Moe Odin G. Kanstad Bodø Travbane 2 01/7 - 04 / 1 3120 32,8 70
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll G. Kanstad Leangen Travbane 4 08/4 - 04 / 15 2160 28,4 427
Gry Kanstad /Bodø G. Kanstad Harstad Travpark 1 18/3 - 07 / 6 2100 30,4 20
G. Kanstad G. Kanstad Harstad Travpark 2 05/3 - 04 / 3 2060 30,3 14
Todelt svart/hvit, svarte ermer, rek G. Kanstad Leangen Travbane 2 28/1 - 03 / 4 2140 29,9 53
6 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -21 081 2018: -18 -0 -3 -2 -5 -56 610
Å. Gnisten 6 Plass 366 691
10 år SVART V v.Åsajerven E. Bjørnstad Harstad Travpark 7 24/6 - 04 / 3 2630 32,1 89
e. Stokkesvarta v. Elding T. Lagesen Harstad Travpark 2 10/6 - 03 / 8 2040 29,6a 61
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen E. Bjørnstad Harstad Travpark 2 20/5 - 05 / 1 2040 29,9 204
T. Lagesen Eirin Anita Stenmark K. Dalsbotten Harstad Travpark 0 13/5 - 04 / 7 2100 30,4 59
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl E. Bjørnstad Harstad Travpark 3 08/4 - 07 / 9 2040 30,4a 64
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -17 -4 -3 -1 -3 -168 724
Engas Rimfaksa 2060 1 Plass 427 224
8 år BLAKK HP v.Järvsöfaks (S) L. Sandvik Bodø Travbane 1 01/7 - 04 / 2 3120 32,7 61
e. Gilma v. Bork Rigel L. Sandvik Harstad Travpark 2 24/6 - 06 / 7 2080 27,9 39
Liss-Karin Sandvik-Robert Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark 3 10/6 - 07 / 4 2040 26,6a 182
H. Holm Liss-Karin Sandvik (A) L. Sandvik Harstad Travpark 0 22/4 - 04 / 4 2080 33,7 g 177
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Sandvik Harstad Travpark 5 08/4 - 01 / 5 2040 34,8 g 94
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -0 -4 -58 500
Spang Kinge 2 Plass 588 000
9 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 4 25/6 - 07 / 2 2140 25,6 g 84
e. Spang Jenta v. Spang Best O. Østre Klosterskogen Travbane 2 15/6 - 01 / 4 2100 26,9a 29
Stall Soløyli J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 08 / 7 2120 27,5 175
E. Høitomt Nina Engmark O. Østre Forus Travbane 4 06/5 - 05 / 9 2040 25,3a 566
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/4 - 02 / 10 2160 br 105
9 2017: -9 -2 -1 -1 -5 -74 250 2016: -20 -3 -5 -7 -3 -181 999
Hornnes Balder 3 Plass 482 999
8 år SVART H v.Moe Odin S. Pettersen Harstad Travpark 6 20/5 - 05 / 8 2080 28,8 53
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten S. Pettersen Harstad Travpark 4 06/5 - 07 / 10 2610 29,9 77
Geir-Arne Ellefsen /Harstad S. Pettersen Harstad Travpark 4 22/4 - 01 / 3 2080 30,4 48
S. Pettersen Marte Lorentzen Rist L. Kristiansen Harstad Travpark 1 08/4 - 08 / 2 2040 30,2 16
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark 2 22/1 - 04 / 7 2080 29,8 44
10 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -6 000
Jan Lurifaks 4 Plass 421 690
12 år BRUN V v.Åkre Lurifax* (S) L. Kristiansen Harstad Travpark 3 24/6 - 03 / 4 2080 30,0 97
e. Lier Frøkna v. Elding C. Sjøstrøm Boden - 17/6 - 10 / 3 2140 dg 1318
Siv-Tone Furu-Frank Vidar Lind S. Paulusma Harstad Travpark 0 10/6 - 07 / 8 2040 30,2ag 136
O. Lindqvist Siv-Tone Furu M. Ringberg Harstad Travpark 3 20/5 - 02 / 1 2040 29,0 135
blå m/svart sk.stk. røde seler. M. Ringberg Harstad Travpark 2 13/5 - 06 / 8 2040 27,9a 150
11 2017: -8 -0 -2 -1 -0 -28 000 2016: -13 -0 -1 -0 -4 -17 000
Gylden Kongen 5 Plass 352 500
10 år BRUN V v.Elding M. Ringberg Harstad Travpark 2 24/6 - 01 / 5 2060 30,0 37
e. Gylden Perla v. Pajaprins M. Ringberg Harstad Travpark 2 10/6 - 07 / 5 2040 26,6a 146
Uno Gjerstad /Harstad M. Ringberg Bodø Travbane 0 03/6 - 01 / 2 2100 28,9 210
M. Carlsen Uno Gjerstad M. Carlsen Harstad Travpark 3 20/5 - 05 / 5 2060 29,0 307
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek T. Desserud Harstad Travpark 0 13/5 - 06 / 1 2040 30,2ag 244
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -3 -3 -4 -122 000
Drivin 6 Plass 468 277
10 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld L. Trudvang Harstad Travpark 1 24/6 - 03 / 3 2080 29,3 19
e. Drivalill v. Atom Vinter L. Trudvang Harstad Travpark 1 10/6 - 07 / 1 2040 26,4a 47
Stall Nordlysekspressen M. Ringberg Bodø Travbane 4 03/6 - 04 / 7 2120 29,4 g 33
L. Trudvang Mariann Vebostad Trudvang S. Eilefsen Bollnäs - 12/8 - 04 / 12 2640 dg a 46
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek S. Eilefsen Åmål 1 31/7 - 06 / 12 2480 29,4a 52
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -2 -1 -0 -2 -133 597
Mellem Viktor 7 Plass 295 109
5 år BRUN V v.Alm Viktor K. Søderholm Östersund 0 27/7 - 09 / 8 2140 27,9ag 773
e. Brun Rappa v. Trons Trollmin* U. Eriksson Östersund 6 17/7 - 04 / 1 2140 28,6a 102
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas K. Søderholm FINLAND 0 25/6 - 06 / 1 2120 26,7 68
L. Vebostad Tone Merete Pettersen K. Søderholm Boden 1 01/6 - 04 / 6 1640 25,4 47
Grå m/blå vinkler, røde kanter, rekl. K. Søderholm Boden 2 19/5 - 05 / 8 1640 25,5a 99
14 2018: -13 -1 -2 -2 -5 -64 981 2017: -18 -3 -1 -2 -4 -99 498
Romleskaft* 8 Plass 415 476
8 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) J. Eilertsen Harstad Travpark 1 24/6 - 01 / 2 2040 30,8 83
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) L. Kolle Harstad Travpark 1 13/5 - 06 / 7 2040 27,9a 80
Sverige T. Lagesen Harstad Travpark - 06/5 - 07 / 1 2570 dg 186
D. Dalen Jack-Ivan Mikalsen S. Eilertsen Harstad Travpark - 08/4 - 01 / 3 2040 dg 75
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Eilertsen Harstad Travpark 5 18/3 - 07 / 9 2100 31,7 g 190
15 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -15 000 2017: -17 -5 -2 -3 -5 -149 500
Nordlys Rosa 9 Plass 434 000
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Pettersen Harstad Travpark 3 24/6 - 06 / 12 2100 27,2 96
e. Dalby Dokka v. Atom Vinter S. Pettersen Harstad Travpark 5 10/6 - 07 / 9 2040 28,5a 25
Kåre Nilsen /Vikran D. Dalen Harstad Travpark 5 20/5 - 05 / 6 2060 29,6 g 15
J. Saarela Alf-Einar Jørgensen (T) S. Pettersen Harstad Travpark 5 13/5 - 06 / 3 2040 28,7ag 16
Blå/hvit/grå D. Dalen Harstad Travpark 2 06/5 - 07 / 7 2590 30,0 22