<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -2 -1 -2 -31 000 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000
Sparkling Credit 2140 1 Plass 44 000
4 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) R. Tvedt Bergen Travpark 15/9 - 22 / 3 1600 30,1 g B
e. Smart Credit (US) v. Credit Winner* (US) R. Tvedt Bergen Travpark - 23/6 - 24 / 1 2100 dgpp N
Team Sparkling R. Tvedt Bergen Travpark 14/6 - 24 / 1 1600 30,0 g B
V. Drolsum Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
2 2018: -5 -1 -1 -0 -3 -30 000 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Ballroom Queen 2 Plass 34 000
5 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane P 20/6 - 22 / 1 2100 23,1 P
e. Pole Position v. Brief Encounter (S) M. Ottersen Biri Travbane 06/11 - 23 / 1 2100 28,1 B
Terje B. Røed /Husøysund
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -43 000 2017: -16 -2 -1 -3 -5 -111 000
Madonna Rags 3 Plass 435 769
9 år BRUN HP v.Com Hector* (S) P. Buer Leangen Travbane 12 24/6 - 08 / 4 2140 15,9ag 65
e. Julia Rags v. Super Arnie* (US) F. Fladen Biri Travbane 5 13/5 - 06 / 10 2100 15,2ag 311
Stall Luxusfellen E. Vinvand Bjerke Travbane 5 12/4 - 04 / 9 2100 16,7a 237
A. Ødegård Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 6 3160 17,5 470
Gul m/ svart P Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/3 - 08 / 2 2100 15,2ag 119
4 2018: -11 -0 -3 -3 -3 -41 000 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -22 000
C.C. Tag 4 Plass 63 000
6 år MØRKBR V v.Raja Mirchi* (S) C. Trotter Bjerke Travbane - 08/10 - 20 / 2 1640 dgpp N
e. Maid For Tag (US) v. Tagliabue* (US) C. Trotter Biri Travbane 12/9 - 22 / 6 2100 33,3 g B
Camilla Hansen-Tom-Rino Andreassen
O. Mikkelborg Camilla Hansen
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
5 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 2160 1 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden K. Ødegaard Momarken Travbane - 04/7 - 05 / 7 2140 dg a 140
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten K. Ødegaard Bjerke Travbane P 07/6 - 22 / 11 2180 32,1 P
Per Erik Rørvik /Årnes P. Rørvik Biri Travbane - 07/5 - 04 / 14 2640 dg 407
K. Ødegaard P. Rørvik Drammen Travbane - 10/4 - 02 / 7 2100 dg 50
blå m/rød bunn. K. Sørensen Bjerke Travbane - 05/4 - 04 / 8 2160 dg 192
6 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Raia 2 Plass 253 000
10 år BRUN HP v.Gam Vinter H. Gulheim Biri Travbane - 09/10 - 07 / 8 1609 dg a 1163
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven O. Mikkelborg Biri Travbane - 10/7 - 02 / 4 1609 dg a 450
Svein Arild Gulheim-Kristian Gulheim E. Jensen Bjerke Travbane 0 08/7 - 02 / 13 2180 33,0 324
H. Gulheim H. Gulheim Jarlsberg Travbane - 03/7 - 02 / 1 1609 dg a 1348
grønn m/h i gul firkant,gul ermring R. Sandersen Bjerke Travbane P 10/6 - 21 / 2 2160 32,9 P
7 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -9 673 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gomnes Ronja 3 Plass 9 673
6 år SVART HP v.Lome Kongen K. Ødegaard Momarken Travbane N 13/6 - 20 / 12 2180 41,0 r N
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg V. Hop Bjerke Travbane 02/10 - 20 / 12 1680 47,0 B
Erik Skaug /Åmot V. Hop Jarlsberg Travbane 13/9 - 24 / 11 2140 49,1 B
O. Østre Knut Arne Ødegaard (T)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame