<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 14.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -2 -0 -2 -0 -0 -13 000 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -10 500
Kolnes Tine 1 Plass 23 500
6 år BRUN HP v.Alm Viktor L. Kolle Sørlandets Travpark 0 02/7 - 07 / 2 2140 36,0 g 275
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Drammen Travbane 0 15/1 - 07 / 4 2100 39,1 g 86
Oda Verdal-Rune Upsahl V. Hop Biri Travbane 0 06/1 - 08 / 5 2100 39,3 g 88
Vidar Hop (T) Oda Verdal M. Høitomt Sørlandets Travpark - 18/12 - 08 / 4 2140 dg 145
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Biri Travbane P 02/12 - 20 / 2 2120 37,5 P
2 2018: -14 -1 -1 -5 -3 -60 000 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 2 Plass 82 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Jarlsberg Travbane 6 26/6 - 09 / 3 2100 34,0 527
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 01 / 3 2100 35,1 g 322
Ketil R. Solvang-Maria Markussen P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/5 - 21 / 3 2160 36,6 P
Pål Henning K. Johannessen (A) Ketil R. Solvang
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr
3 2018: -11 -1 -2 -3 -2 -49 000 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -25 000
S.K.'s Bukefalos 3 Plass 74 000
5 år RØD H v.Prins Juventus L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 01 / 2 2100 32,2 69
e. Demi v. Alm Silver L. Kolle Sørlandets Travpark P 29/1 - 20 / 3 2160 39,9 g P
Allan Bråtlund /Grimstad B. Garberg Leangen Travbane - 11/5 - 20 / 6 1660 dgpp N
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) B. Garberg Orkdal Tråvpark 02/5 - 21 / 5 1700 55,6 g B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2018: -7 -1 -0 -1 -3 -32 500 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -17 000
Ruskeli Svarta 4 Plass 49 500
6 år SVART HP v.Norheim Faksen T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 4 02/7 - 07 / 6 2160 33,4 148
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 12/5 - 01 / 5 2100 37,2 g 65
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 5 29/4 - 08 / 7 2140 33,2 g 567
Torleif Sør-Reime (A) Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 5 09/4 - 07 / 1 2140 35,5 g 542
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 3 2100 dg 384
5 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -10 -0 -0 -1 -7 -20 000
Ås Kvikken 1 Plass 30 000
6 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 8 14/5 - 03 / 7 2160 33,1 g 1268
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark - 23/4 - 07 / 3 2160 dg 287
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen T. Solberg Sørlandets Travpark 6 09/4 - 07 / 7 2160 35,2 g 91
Eirik Høitomt (T) Bjørn Arvid Sæle (R) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 26/3 - 10 / 9 2120 34,5 72
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 12/3 - 07 / 8 2180 34,8 125
6 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -21 000 2017: -12 -0 -0 -1 -3 -10 000
Lille Ole 2 Plass 49 000
7 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 08 / 10 2120 32,3 384
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 8 06/6 - 08 / 3 2160 34,6 g 416
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 28/5 - 08 / 5 2160 35,2 g 86
Johan Herbjørn Undem (T) Helen Løland Bakka J. Undem Sørlandets Travpark 0 14/5 - 03 / 9 2160 36,7 g 1249
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark - 09/4 - 07 / 8 2160 dg 298
7 2018: -18 -4 -3 -2 -5 -110 000 2017: -13 -1 -1 -2 -5 -44 000
Vimse Lars 1 Plass 154 000
6 år SVARTBRUN V v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Forus Travbane - 27/6 - 01 / 7 2040 dg 47
e. Vimsa v. Alm Viktor Å. Tengsareid Forus Travbane 3 17/6 - 02 / 2 2040 30,0 193
Kåre Kartevoll /Undheim Å. Tengsareid Forus Travbane 4 04/6 - 08 / 11 2060 32,9 42
Åsbjørn Tengsareid (T) Kåre Kartevoll Å. Tengsareid Forus Travbane 2 23/5 - 09 / 6 2060 33,0 60
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 29/4 - 08 / 8 2160 dg 29
8 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -10 500 2017: -18 -0 -3 -2 -8 -51 000
Særheims Lona 2 Plass 72 500
6 år BRUNSVART HP v.Lome Elden A. Berås Sørlandets Travpark 3 02/7 - 03 / 3 2140 32,1 g 1125
e. Særheims Hege v. Buås Svarten A. Berås Sørlandets Travpark 7 25/6 - 06 / 5 2140 32,9 909
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn A. Berås Sørlandets Travpark 7 06/6 - 08 / 4 2180 32,8 g 604
Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 7 14/5 - 03 / 11 2180 32,0 g 1410
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 7 29/4 - 04 / 4 2140 32,0 g 291
9 2017: -15 -1 -0 -0 -7 -35 000 2016: -13 -0 -0 -2 -3 -18 000
Truså Ø.K. 1 Plass 66 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor B. Øksnevad Jarlsberg Travbane - 07/7 - 07 / 8 2120 dg 218
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven B. Øksnevad Forus Travbane 5 27/6 - 01 / 5 2040 32,9 g 147
Stall Davenskø B. Øksnevad Sørlandets Travpark 5 25/6 - 06 / 3 2140 32,4 g 652
Bernt Øksnevad (A) B. Øksnevad Forus Travbane - 04/6 - 08 / 10 2060 dg 200
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane 5 01/6 - 02 / 3 2040 30,5ag 570
10 2018: -18 -1 -0 -1 -6 -38 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 2 Plass 90 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 02/7 - 03 / 6 2160 dg 331
e. Støtmai v. Braute M. Berås Sørlandets Travpark - 25/6 - 06 / 13 2160 dg 1384
Vilde Abusdal /Tveit M. Berås Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 12 2160 31,7 581
Malin Berås (A) Arild Berås (T) M. Berås Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 06 / 3 2100 33,0 g 625
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Sørlandets Travpark 5 09/4 - 08 / 5 2160 31,2 279