Neste løp >>>
Start ca kl. 11:10 V5-1
MAIDEN SPESIAL
MAIDEN SPESIAL
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 80.000 kr. Også for 3-12-årige som ikke har seiret.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-12 Plass : 6-4-12

1 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -0 -0 -1 -5 -19 500
Piero 2100 1 Plass 93 500
9 år BRUN H v.Giant Chill* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 26/6 - 04 / 2 2100 16,7a 315
e. Lady Lux v. Armbro Kissed* (CA) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 06/6 - 01 / 1 2100 17,5a 294
Kristin Moen /Halden N. Holm Momarken Travbane 0 10/1 - 06 / 6 2140 br a 778
G. Austevoll Kristin Moen N. Holm Bjerke Travbane 0 10/11 - 01 / 1 2100 19,0a 96
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 17/10 - 05 / 9 2100 dg a 124
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -8 -1 -0 -2 -1 -29 000
Ramble On Sand 2 Plass 63 000
7 år BRUN V v.Victory Abroad* (US) H. Holm Jarlsberg Travbane - 16/6 - 02 / 7 2100 dg a 118
e. Faisca Frontline (S) v. Gift Box* (US) H. Holm Bjerke Travbane 1 22/5 - 01 / 3 2100 17,1a 69
Alf Eivind Sandbråten-Kristin Nesmoen H. Holm Bjerke Travbane 3 15/5 - 02 / 9 2100 18,7a 151
H. Holm Kristin Nesmoen H. Holm Bjerke Travbane 0 08/5 - 02 / 6 2100 18,8ag 251
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 5 31/3 - 02 / 1 2100 17,6a 121
3 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -16 991
C.C. Gyrus 3 Plass 104 638
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) L. Trudvang Momarken Travbane 0 13/6 - 02 / 10 2140 17,9a 622
e. C.C.Kings Sofie* (NL) v. King Conch* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 6 29/5 - 01 / 10 2100 17,5ag 462
Thomas Brenden-Kenneth Brenden E. Storetvedt Momarken Travbane 5 19/5 - 03 / 2 2140 18,8a 272
K. Brenden Leif Ingvar Brenden L. Trudvang Momarken Travbane 0 09/5 - 02 / 9 1640 15,8a 346
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Momarken Travbane 0 27/4 - 02 / 10 1640 16,5ag 255
4 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -3 -42 500
Sunny Cru 4 Plass 95 544
6 år MØRKBR H v.Americanese (US) A. Akselsen Momarken Travbane 2 13/6 - 02 / 4 2140 17,3a 254
e. Splendid Sprinter (US) v. Muscles Yankee* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 6 25/5 - 03 / 6 1700 16,7ag 246
Dag Terje Kisen /Matrand O. Østre Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 2 2640 18,4 g 947
O. Østre Dag Terje Kisen O. Østre Magnor Travbane - 01/5 - 04 / 11 2020 dg 154
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 22/4 - 01 / 5 2100 17,2ag 293
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -5 -1 -2 -3 -157 000
Vici Celavie 5 Plass 160 000
6 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/6 - 01 / 5 2140 dg 193
e. R.B. Quemanera v. Somatic (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 26/10 - 22 / 1 2140 19,7 P
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle
V. Hop Åse Marielle K. Solum
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
6 2019: -9 -0 -1 -0 -1 -11 000 2018: -15 -0 -2 -0 -6 -31 000
Air Speed (DK) 6 Plass 145 500
7 år BRUN H v.Great Challenger (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/6 - 02 / 3 2140 17,8 86
e. Lizette Sleipner* (DK) v. Sleipner* (DK) H. Horpestad Momarken Travbane 0 13/6 - 02 / 9 2140 18,2a 215
Tor Espedal-Kristine Erga E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/5 - 06 / 2 2100 dg a 78
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 5 12/5 - 05 / 8 1609 15,2a 46
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Forus Travbane 0 06/5 - 03 / 6 2040 br g 52
7 2017: -21 -1 -0 -0 -12 -43 083 2016: -8 -2 -1 -0 -3 -42 141
Max Vacation* (S) 7 Plass 85 224
4 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) T. Horpestad Momarken Travbane - 15/6 - 05 / 10 1640 dg a 123
e. Town Hall Babe* (US) v. Amigo Hall (US) T. Horpestad Momarken Travbane 0 30/5 - 03 / 4 2640 20,0a 89
Sverige T. Horpestad Årjäng 5 07/5 - 03 / 2 2640 17,0a 280
T. Horpestad T. Horpestad Momarken Travbane 5 27/4 - 02 / 7 1640 16,3a 31
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Årjäng 5 10/4 - 01 / 11 2140 17,8a 67
8 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -11 500 2017: -12 -0 -2 -0 -3 -25 500
Cintia 8 Plass 73 500
6 år BRUN HP v.Tartar B. Steinseth Leangen Travbane - 03/7 - 03 / 4 2140 dg 92
e. Super Gal v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Klosterskogen Travbane 2 15/6 - 02 / 6 1700 17,9a 45
Kjell Ivar Brekstad-Yvonne Arnesen P. Sønsteby Biri Travbane 0 02/4 - 07 / 3 2100 19,0a 226
B. Steinseth P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 19/10 - 04 / 12 2100 18,3a 1164
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 28/9 - 06 / 4 2100 21,2a 128
9 2019: -8 -1 -3 -1 -1 -49 500 2018: -17 -2 -1 -2 -7 -83 000
Millglow 9 Plass 229 500
8 år RØD HP v.Revenue* (S) H. Holm Bjerke Travbane 5 06/6 - 01 / 3 2100 18,0a 128
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 0 18/5 - 04 / 10 1700 16,8a 122
Stall Flying G. Gundersen Biri Travbane 0 07/5 - 05 / 4 2100 17,2a 407
K. Johansen Lasse Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 0 08/3 - 06 / 8 2100 17,4a 349
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 3 01/2 - 02 / 1 2100 18,0a 42
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Victoria Cheyenne 10 Plass 65 500
8 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 29/6 - 04 / 11 1609 16,4ag 134
e. Missouri Cheyenne v. Santana Lobell* (US) G. Austevoll Biri Travbane 0 14/6 - 04 / 11 2100 19,6ag 196
Stall Victoria C. L. Kolle Bjerke Travbane P 31/5 - 22 / 5 2140 18,7 P
H. Nygård Vidar Skogdalen K. Malmin Bjerke Travbane - 07/4 - 04 / 9 2100 dg a 57
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl K. Malmin Bjerke Travbane 4 31/3 - 01 / 7 1609 15,5a 97
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -0 -2 -6 -22 553
Scot Ganymede* (S) 11 Plass 122 714
7 år BRUN V v.Ganymede (FR) P. Nilsen Årjäng 5 03/7 - 04 / 13 2160 16,3 270
e. Touch Of Scotch* (US) v. Andover Hall* (US) M. Hultman Årjäng 4 16/6 - 03 / 3 1640 14,4a 244
Sverige C. Jepson Örebro 5 01/6 - 02 / 7 2160 16,9 190
M. Hultman M. Hultman Åmål 2 16/5 - 08 / 7 2080 16,7a 31
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Färjestad 6 24/4 - 02 / 4 2160 18,5 97
12 2019: -7 -0 -0 -2 -1 -14 000 2018: -10 -1 -1 -2 -5 -66 000
Emma Buitenzorg (NL) 12 Plass 186 420
8 år BRUN HP v.Royal Gull (S) V. Hop Biri Travbane 3 30/6 - 06 / 1 1609 14,7a 471
e. Unique Oldeson (NL) v. Frisky Frazer* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 06/6 - 01 / 6 2100 19,1ag 69
Rune Ellingsen-Julie M. Ellingsen R. Hop Bergen Travpark 0 26/1 - 04 / 4 2100 23,6a 32
G. Gundersen Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 6 1609 17,6ag 71
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Bergen Travpark - 08/10 - 05 / 5 2100 dg 162