<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:40 V5-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 305.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-8 Plass : 10-9-8

1 2019: -7 -2 -1 -0 -4 -57 500 2018: -18 -4 -2 -1 -5 -109 000
Lyn Victor 2100 1 Plass 477 000
7 år GRÅ V v.Alm Viktor H. Tvedt Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 11 2120 27,3 291
e. Åsblesa v. Bokli Balder H. Tvedt Bergen Travpark 2 08/6 - 04 / 10 2100 27,0a 28
Mikael H. Nordh-Jan Erik Svensson H. Tvedt Bergen Travpark 3 27/5 - 06 / 10 1600 24,8a 32
H. Tvedt Lars O. Romtveit (T) E. Tvedt Bergen Travpark 2 18/5 - 04 / 13 2140 27,7 109
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 01 / 7 2100 27,5a 67
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 2 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet L. Kolle Bjerke Travbane 4 28/6 - 08 / 10 2600 27,9a 301
e. Søndre Donna v. Elding G. Austevoll Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 4 2100 27,0a 74
Arnfinn Bruflodt /Grimstad G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 05 / 1 1609 24,4a 297
G. Austevoll Kim Mathisen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 07 / 3 2100 30,1ag 25
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Bjerke Travbane - 08/3 - 04 / 3 2100 dg a 116
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 3 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten E. Jensen Drammen Travbane 10 01/7 - 01 / 10 2120 32,0 r 706
e. Aaby Lina v. Auvin (S) P. Kals Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 02 / 8 2100 29,1a 258
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk V. Hop Bjerke Travbane 4 27/3 - 05 / 6 2100 28,2a 211
H. Holm Per Ingar Lybekk V. Hop Bjerke Travbane 0 01/3 - 04 / 4 1609 27,6a 262
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/2 - 02 / 3 1700 29,4a 373
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 4 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld K. Ødegaard Bjerke Travbane - 28/6 - 08 / 2 2600 dg a 195
e. Rigel Juni v. Bork Rigel K. Ødegaard Momarken Travbane 1 30/5 - 04 / 12 2140 27,8a 67
Karine Vormestrand /Sandeid K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 15/5 - 01 / 10 2100 29,8a 67
K. Ødegaard K. Ødegaard Drammen Travbane 3 04/5 - 04 / 4 1700 26,1a 129
blå m/rød bunn. T. Stordal Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 1 1609 30,9ag 428
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Balder 5 Plass 269 938
8 år BRUN V v.Bork Odin O. Sagholen Färjestad 0 20/3 - 05 / 11 1660 29,2 g 108
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 08/3 - 04 / 5 2100 br ag 436
Hesteeiere.no - Nordby Balder O. Sagholen Biri Travbane 3 10/2 - 04 / 2 2100 29,4 96
O. Sagholen O. Sagholen Biri Travbane 0 27/1 - 01 / 9 1609 29,3a 78
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane 3 10/12 - 02 / 6 1700 30,2a 17
6 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -16 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 6 Plass 409 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 10 2120 27,1 g 311
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 21/6 - 06 / 10 1609 dg a 316
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Årjäng 6 05/6 - 06 / 9 1660 24,9 899
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 19/5 - 04 / 4 1640 27,2ag 516
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 10/5 - 04 / 7 2100 30,8ag 590
7 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 7 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Arvika - 26/6 - 07 / 4 2100 br g 200
e. Frk. Aurora v. Braute O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 13/6 - 05 / 14 2180 28,7 356
Sverige K. Lindberg Årjäng 0 05/6 - 06 / 6 1640 30,1 g 163
O. Mikkelborg Helena Jörgensen Arenander O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 19/5 - 04 / 10 1640 26,3a 629
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/5 - 06 / 3 1609 28,7ag 237
8 2017: -10 -1 -1 -4 -1 -53 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sørtroll 8 Plass 283 500
12 år MØRKBR V v.Moe Odin C. Kjenner Bjerke Travbane 3 31/5 - 03 / 6 2100 27,0a 463
e. Dalstrolla v. Troll Jahn Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 18/5 - 01 / 10 1700 27,1a 212
Sondre Magnussen-Ingunn Magnussen H. Kolle Momarken Travbane - 13/4 - 03 / 8 2160 dg 62
Å. Tengsareid Knut Haakenstad (T) H. Kolle Bjerke Travbane P 05/4 - 21 / 5 2160 30,6 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Drammen Travbane 5 10/12 - 02 / 3 1700 32,2ag 325
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -4 -2 -2 -5 -130 000
Lome Gant 9 Plass 536 955
9 år BRUN V v.H.G. Balder J. Kvikstad Biri Travbane 5 14/6 - 08 / 6 2100 26,4a 350
e. Lome Lerka v. Spikeld J. Kvikstad Biri Travbane 5 07/5 - 04 / 11 2640 30,0 172
Lisbeth Follestad-Anders Taaje H. Horpestad Bjerke Travbane - 12/4 - 06 / 5 2100 dg a 106
J. Kvikstad Lisbeth Follestad J. Kvikstad Biri Travbane 0 02/4 - 06 / 10 2100 42,4ag 89
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 6 18/2 - 06 / 3 2600 28,8 76
10 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 10 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten V. Hop Biri Travbane 0 14/6 - 08 / 10 2100 27,1ag 84
e. Embra v. Spikeld A. Akselsen Bjerke Travbane 2 31/5 - 03 / 10 2100 26,8a 61
Einar Henneseid /Drangedal V. Hop Momarken Travbane 4 19/5 - 04 / 3 1640 26,8ag 14
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 1 04/5 - 01 / 3 2100 27,4a 16
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 01 / 8 2100 27,1a 29