<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
CHAMPION JARLSBERG GRAND PRIX - HOPPEAVDELING - FINALE
CHAMPION JARLSBERG GRAND PRIX - HOPPEAVDELING - FINALE
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 4-årige norskfødte hopper.
Premier: 250.000-125.000-60.000-30.000-15.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-2 Plass : 5-7-2

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -9 -7 -1 -0 -1 -714 000
Nice Eleven L. 1609 1 Plass 1 214 491
5 år RØD HP v.Coktail Jet (FR) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 26/6 - 04 / 11 1609 12,6a 19
e. Eight Eleven L. v. Lindy's Crown (US) G. Gundersen Bergen Travpark 1 03/6 - 06 / 3 2100 15,8a 15
Stall Nice Eleven G. Gundersen Biri Travbane 1 13/5 - 07 / 4 2100 14,4a 22
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 26/4 - 04 / 4 2100 15,4a 14
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 1 15/10 - 09 / 5 2140 15,0a 102
2 2019: -5 -3 -0 -0 -0 -190 474 2018: -6 -2 -2 -1 -1 -216 118
Madelen L.T.C. 2 Plass 1 263 187
6 år SVART HP v.Thai Tanic E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 26/6 - 05 / 2 1609 12,9a 30
e. Thai Chillena v. Giant Chill* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 07/6 - 07 / 1 1609 14,3a 27
Stall Madelen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/4 - 04 / 1 2100 15,5a 356
E. Høitomt M. Høitomt Drammen Travbane - 10/4 - 05 / 6 2100 dg 34
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 14/1 - 07 / 8 2100 15,8a 93
3 2017: -8 -4 -2 -1 -0 -123 999 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -17 377
Fortuna B.R. 3 Plass 141 376
4 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 26/6 - 06 / 4 1609 13,6a 16
e. Fiery Chip (US) v. Pine Chip* (US) B. Goop Åby 1 01/6 - 10 / 8 2160 14,9 14
Tormod Maske- Nor Trot Kommanditbolag O. Goop Axevalla 1 19/5 - 08 / 3 2640 16,0 24
G. Austevoll Bjørn Goop (T) B. Goop Åby 1 04/5 - 03 / 2 2140 16,0 13
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl B. Goop Färjestad 2 02/4 - 09 / 7 2140 14,8a 14
4 2019: -8 -3 -2 -0 -3 -101 500 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -39 991
Zandra Invalley 4 Plass 310 491
6 år SVART HP v.Quite Easy (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 06 / 1 1609 14,0a 167
e. Fachi (S) v. J.R. Broline* (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 2 19/6 - 05 / 7 2100 16,5a 60
Team Zandra T. Solberg Biri Travbane 2 02/6 - 06 / 3 1609 15,0a 35
T. Solberg Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Drammen Travbane 0 18/5 - 04 / 8 1700 18,8ag 44
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Biri Travbane 0 07/5 - 05 / 1 2100 16,9a 542
5 2018: -14 -0 -2 -4 -3 -138 601 2017: -9 -1 -0 -2 -2 -281 500
N.Y. Diamond In The Sky 5 Plass 881 253
5 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 04 / 8 1609 13,0a 20
e. Keyedup (S) v. Supergill* (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 7 18/6 - 08 / 7 2040 15,0a 493
Flaata Stable AS /Rjukan U. Ohlsson Åby 0 28/4 - 09 / 7 2140 14,5a 336
F. Hamre G. Mikkelsen Momarken Travbane 3 16/4 - 05 / 6 2160 16,4 g 23
Todelt mørkblå/lysblå, reklame G. Mikkelsen Momarken Travbane - 15/10 - 09 / 4 2140 g0 ag 45
6 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -10 500
Lucille Bourbon 6 Plass 195 500
6 år BRUN HP v.Love You* (FR) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 05 / 1 1609 13,8a 56
e. Light of Day (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) F. Hamre Forus Travbane 2 17/6 - 05 / 10 2040 14,8a 54
Tommy Røssland /Gjøvik V. Hop Forus Travbane - 06/5 - 06 / 11 1600 dg a 86
V. Hop Frode Hamre (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 1 23/4 - 06 / 8 1609 14,8a 42
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Sørlandets Travpark 2 09/4 - 01 / 7 2140 16,2a 54
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -43 000
Licensee 7 Plass 608 633
6 år BRUN HP v.Jocose* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 06 / 10 1609 14,0a 50
e. Lioness (US) v. Conway Hall* (US) L. Kolle Bergen Travpark 3 03/6 - 06 / 6 2100 16,1a 73
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes L. Kolle Biri Travbane 2 13/5 - 07 / 5 2100 14,6a 82
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 22/4 - 04 / 7 2100 14,2a 616
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 7 10/4 - 07 / 2 1700 16,1a 50
8 2017: -11 -3 -0 -1 -6 -182 316 2016: -8 -1 -2 -0 -3 -57 332
Boulevard 8 Plass 273 530
4 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) J. Juel Jarlsberg Travbane 4 26/6 - 04 / 2 1609 13,2a 169
e. Noelle (DK) v. Daguet Rapide* (IT) J. Juel Århus 4 29/5 - 05 / 2 1800 15,7a 67
Niels Juel J. Juel Aalborg 4 01/5 - 02 / 1 2140 17,1a 43
K. Pedersen J. Juel Charlottenlund - 18/12 - 08 / 6 1600 dg a 22
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl J. Juel Åby 1 07/12 - 01 / 8 2140 16,3a 59
9 2018: -8 -1 -0 -3 -1 -50 000 2017: -8 -1 -2 -0 -1 -73 000
Reallyokay 9 Plass 268 555
5 år BRUN HP v.Ready Cash* (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 04 / 9 1609 12,9a 143
e. Tresokay (US) v. Self Possessed* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 13/6 - 06 / 2 2140 17,8a 15
Kjell Otto Molander /Gamle Fredrikstad E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 19/11 - 03 / 6 2100 15,8a 45
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 22/10 - 06 / 8 2100 14,7a 622
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Momarken Travbane 5 15/10 - 09 / 9 2140 15,6a 283
10 2018: -14 -2 -1 -3 -2 -86 692 2017: -17 -1 -4 -1 -3 -115 500
Exclusive G.T. 10 Plass 268 192
5 år MØRKBR HP v.Broadway Hall (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 26/6 - 05 / 9 1609 13,7a 171
e. Pricessed G.T. v. Self Possessed* (US) F. Hamre Biri Travbane 4 14/6 - 02 / 9 1609 13,7a 17
Stine Smedshammer-Lars Smedshammer A. Akselsen Bjerke Travbane 2 07/6 - 07 / 10 1609 14,6a 219
A. Akselsen Frode Hamre (T) F. Hamre Bjerke Travbane - 31/5 - 04 / 10 2100 dg a 154
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Østre Momarken Travbane 1 16/4 - 05 / 4 2140 16,8 232