<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
GRUNNCUPEN
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-14-13 Plass : 7-14-13

1 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 2100 1 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Momarken Travbane 1 20/6 - 08 / 2 2160 30,6 21
e. Vivendel v. Viljesterk K. Bjørnerød Biri Travbane 2 14/6 - 03 / 2 2100 28,0a 184
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 07/6 - 09 / 11 2160 31,1 323
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 25/5 - 09 / 10 2120 31,9 225
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 13 2160 34,3 r 464
2 2019: -6 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -12 -2 -1 -0 -1 -46 000
Tenk Nå Dina 2 Plass 147 000
6 år BRUN HP v.Tekno Odin S. Jessen Drammen Travbane 2 19/6 - 03 / 6 2140 31,8 g 26
e. Frk. Høyrøsta v. Røste Bo* (S) S. Jessen Bjerke Travbane 0 10/6 - 02 / 6 2120 31,1 g 107
Ann Kristin Nystad-Asbjørn Nystad S. Jessen Bjerke Travbane 1 12/4 - 05 / 3 2140 31,1 43
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane 4 05/4 - 03 / 1 2100 31,0a 225
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 9 2160 dg 90
3 2017: -9 -0 -2 -1 -3 -27 000 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -9 000
Tin Gnist 3 Plass 57 000
5 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 25/6 - 06 / 12 2160 30,8 107
e. Tun Kari v. Kos Knekten J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 06/6 - 08 / 9 2180 28,3 61
Ole-Johnny Odland /Eidfjord J. Eriksen Forus Travbane 3 23/5 - 02 / 5 2040 30,4 52
J. Eriksen J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 14/5 - 03 / 12 2180 30,1 120
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 29/4 - 04 / 3 2140 30,2 53
4 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 000 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -46 000
Sølv Gutt 4 Plass 191 000
8 år RØDBRUN V v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 22/6 - 04 / 6 2120 30,7 18
e. Kraftsol v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 12/6 - 01 / 10 2100 28,6ag 63
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/6 - 03 / 3 2100 30,8 23
L. Kolle Sissil Pedersen T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 25/5 - 09 / 14 2120 30,7 200
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 17/11 - 03 / 2 2100 34,4 45
5 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 5 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip S. Eilefsen Årjäng 0 23/6 - 03 / 6 2140 32,0 g 22
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon S. Eilefsen Åmål 5 09/6 - 04 / 6 2100 30,7 29
Tom Ingebretsen /Mysen S. Eilefsen Åmål - 16/5 - 05 / 2 2480 dg 14
S. Eilefsen S. Eilefsen Bjerke Travbane 1 03/5 - 02 / 10 2100 29,8a 35
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Biri Travbane 1 21/4 - 09 / 12 2120 33,1 78
6 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 6 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 29/6 - 03 / 3 1609 dg a 36
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/6 - 03 / 3 2100 29,0ag 74
Team Ivrig O. Mikkelborg Biri Travbane 2 02/6 - 03 / 12 2120 30,1 28
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 24/5 - 09 / 13 2160 30,4 g 96
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 16/5 - 09 / 12 2160 30,8 61
7 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000 2017: -11 -4 -2 -0 -1 -105 000
Årdals Tobben 2120 1 Plass 184 000
8 år SVARTBRUN H v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 1 27/6 - 04 / 7 2040 27,8ag 36
e. Birk Elin v. Pål Even T. Erga Forus Travbane 1 04/6 - 04 / 2 2040 27,7a 105
Annette Erga /Orre M. Erga Forus Travbane 4 23/5 - 02 / 13 2060 29,6 219
T. Erga A. Erga Forus Travbane 0 06/5 - 02 / 13 2080 30,6 g 392
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Sørlandets Travpark 2 23/4 - 04 / 9 2160 29,7 79
8 2019: -8 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -29 -3 -3 -2 -8 -132 107
Spang Express 2 Plass 310 713
8 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Sagholen Årjäng 2 16/6 - 02 / 4 2160 28,6 61
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn O. Sagholen Bjerke Travbane 6 31/5 - 07 / 7 2100 27,4a 458
Gunnar Kværne /Sem O. Sagholen Biri Travbane 3 13/5 - 01 / 6 2120 29,2 76
O. Sagholen O. Sagholen Biri Travbane 1 21/4 - 04 / 9 2120 31,2 47
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 1 13/4 - 04 / 9 1640 29,3a 116
9 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 3 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden N. Frøhaug Biri Travbane 2 14/6 - 06 / 1 1609 25,1a 58
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Bjerke Travbane 1 31/5 - 05 / 7 2140 29,9 23
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Drammen Travbane 2 11/5 - 04 / 6 2100 30,4a 16
G. Gundersen Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 26/4 - 03 / 11 2160 29,0 g 132
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer N. Frøhaug Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 4 2120 35,4 P
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -3 -3 -6 -73 000
Kleppe Smygen 4 Plass 124 500
10 år M.BRUN H v.Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 16/6 - 04 / 5 2120 27,2 128
e. Norlisa v. Nordli Svarten A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 01/6 - 04 / 7 2120 29,3 136
Magne Madsen /Kongsberg A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 20/4 - 02 / 3 2100 33,6a 124
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 13/4 - 04 / 7 1640 29,4a 103
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 05/4 - 05 / 6 2160 32,6 g 135
11 2019: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -9 -3 -0 -0 -0 -44 000
Bokli Stjernen 5 Plass 169 000
7 år SVART V v.Åsajerven G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 22/6 - 05 / 11 1700 26,5a 41
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 06 / 12 2100 30,4ag 73
Magnar Nornes-Hanne C. Seljelid G. Flåten Jarlsberg Travbane - 12/5 - 06 / 4 2620 dg 17
G. Flåten Tore Foss G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 04 / 4 1609 25,8a 29
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane - 24/2 - 06 / 14 2120 dg 79
12 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 6 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane 1 20/6 - 01 / 7 2640 29,0a 70
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 12/6 - 01 / 2 2100 28,4a 30
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/5 - 05 / 10 2140 30,9 g 146
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane - 13/5 - 08 / 5 2100 dg 124
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 26/4 - 02 / 2 2140 dg 58
13 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -33 000 2018: -18 -3 -1 -1 -10 -120 500
Valle Max 7 Plass 360 500
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) H. Tvedt Bergen Travpark 2 22/6 - 03 / 11 2120 30,3 22
e. Valle Eldi v. Elding H. Tvedt Bergen Travpark 2 08/6 - 06 / 7 2100 31,7ag 26
Andreas Bjørge Fosse /Eikangervåg R. Tvedt Bergen Travpark 1 03/6 - 01 / 5 2100 31,0 50
H. Tvedt Anne Bjørge H. Tvedt Bergen Travpark 7 11/5 - 02 / 8 2100 31,9ag 42
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek R. Tvedt Bergen Travpark 4 20/4 - 02 / 1 2100 31,1 124
14 2018: -10 -3 -0 -1 -0 -286 531 2017: -14 -5 -2 -2 -4 -294 996
Kaksen* 8 Plass 673 026
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 22/6 - 05 / 9 1700 26,4a 33
e. Viljefryd v. Dublan T. Ellefsen Sørlandets Travpark 3 29/4 - 05 / 5 2140 28,9a 73
Sverige A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 20/1 - 04 / 10 2120 30,8 33
T. Solberg Thomas Ellefsen (A) A. Heisholt Jarlsberg Travbane 7 14/1 - 01 / 9 2120 31,7 g 41
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Heisholt Jarlsberg Travbane - 05/1 - 07 / 1 2100 dg a 35
15 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -13 500 2018: -22 -1 -3 -3 -9 -96 201
Marve Tinn 9 Plass 281 534
9 år LYSBRUN V v.Tangen Tinn A. Robertsen Drammen Travbane 1 01/7 - 01 / 4 2100 29,4 288
e. Trampoline v. Saje (S) D. Dalen Leangen Travbane 8 24/6 - 05 / 10 2140 29,7a 106
Mona Kleveland-Marion Kleveland N. Stene Leangen Travbane 3 05/6 - 09 / 2 2160 29,8 92
A. Robertsen Mona Kleveland (A) M. Kleveland Leangen Travbane 0 03/12 - 05 / 9 2140 33,3a 225
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek M. Kleveland Leangen Travbane 2 26/11 - 05 / 3 2140 36,1 35