<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:55 V4-3
CHAMPION JARLSBERG GRAND PRIX - FINALE
CHAMPION JARLSBERG GRAND PRIX - FINALE
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-årige norskfødte. Startgrunnlag og poeng per den 7. juli 2017 kl. 24:00.
Premier: 300.000-150.000-80.000-40.000-20.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-2 Plass : 3-1-2

1
Cokstile 1609 0 Plass
5 år BRUN H v.Quite Easy (US) L. Kolle Forus Travbane 4 18/6 - 03 / 4 2040 14,7a 117
e. Joystile v. Coktail Jet (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 20/5 - 07 / 3 2100 11,8a 45
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Bjerke Travbane 3 03/5 - 01 / 5 2100 14,6a 31
L. Kolle L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 15/4 - 06 / 1 2100 15,1a 39
N/A L. Kolle Sørlandets Travpark 1 12/11 - 03 / 6 2140 15,0a 36
2
Shotproof 0 Plass
5 år BRUN H v.Yankee Glide* (US) F. Jensen Halmstad 0 26/6 - 08 / 7 1609 12,0ag 39
e. Shadowshot (US) v. Malabar Man* (US) F. Jensen Billund 0 04/6 - 10 / 8 1600 br ag 25
Lennart Bæverholm /Sandefjord F. Jensen Charlottenlund 1 14/5 - 07 / 6 2000 12,9a 204
F. Jensen F. Jensen Åby - 28/4 - 10 / 2 2140 dg a 152
N/A M. Abrivard Hippodrome de Vincennes 0 25/3 - 09 / 1 2700 nc 300
3
Phantasm Soa 0 Plass
5 år BRUN H v.Cromwell (US) B. Goop Bjerke Travbane 1 11/6 - 11 / 3 1609 12,0a 24
e. Uiver H. (NL) v. Uxer L.B. (IT) M. Abrivard Hippodrome de Vincennes 1 19/2 - 06 / 10 2700 13,9 45
Gudbrand Alm Skiaker /Brandbu M. Abrivard Hippodrome de Vincennes 6 29/1 - 03 / 6 2100 12,6a 110
Å. Tengsareid M. Abrivard Hippodrome de Vincennes 2 29/12 - 05 / 9 2700 16,7 56
N/A B. Goop San Siro 4 01/11 - 02 / 1 1650 12,8a 29
4
Forever Peace 0 Plass
5 år BRUN H v.Muscle Hill (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane - 28/6 - 06 / 7 2100 dg a 18
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) J. Verbeeck Bjerke Travbane 2 11/6 - 14 / 8 2100 15,3a 30
Stall Sving E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 31/5 - 04 / 1 2100 14,2a 17
E. Rennesvik E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 06 / 8 2609 16,0a 18
N/A E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 6 2100 14,3a 23
5
Chief Orlando 0 Plass
5 år SVART H v.Orlando Vici (FR) V. Hop Forus Travbane 5 18/6 - 03 / 5 2040 14,8a 139
e. Muito Bonita v. Felix Santana* (DE) F. Hamre Bjerke Travbane 4 11/6 - 11 / 10 1609 12,3a 161
Jim B. Kartevoll-Stein Grødem F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 07 / 2 2100 11,6a 112
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 2 03/5 - 01 / 6 2100 14,5a 97
N/A F. Hamre Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 06 / 7 2100 15,2a 49
6
Derby d'Estino 0 Plass
5 år BRUN H v.Quite Easy (US) M. Olsen Bjerke Travbane 3 16/5 - 08 / 5 2100 15,2a 60
e. Selma d'Estino v. Super Arnie* (US) M. Olsen Biri Travbane 1 21/4 - 07 / 12 1609 13,8a 144
Stall Levende opptatt av det SA /Lillestrøm M. Olsen Leangen Travbane 4 08/4 - 10 / 5 2140 16,2a 139
M. Olsen M. Olsen Leangen Travbane 1 20/3 - 03 / 5 1640 15,1a 21
N/A M. Olsen Leangen Travbane 3 13/3 - 02 / 4 2140 17,7 25
7
Evil Enok M.E. 0 Plass
5 år BRUN H v.Magnetic Power (US) N. Brækken Dannero 3 22/6 - 07 / 3 1640 11,9a 95
e. Topaz Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) N. Brækken Dannero 1 22/6 - 12 / 1 1640 10,9a 65
Lars Mikal Brækken /Melhus N. Brækken Östersund 2 09/6 - 10 / 1 2140 14,4a 135
N. Brækken N. Brækken Bjerke Travbane 0 03/5 - 01 / 3 2100 18,2ag 368
N/A N. Brækken Leangen Travbane 4 24/4 - 07 / 11 2140 15,7a 40
8
Looking Superb 0 Plass
5 år BRUN H v.Orlando Vici (FR) J. Blekkan Östersund 3 09/6 - 10 / 3 2140 14,4a 105
e. Classical Pine v. Silver Pine* (US) J. Blekkan Bjerke Travbane 4 16/5 - 08 / 12 2100 15,4a 63
Kolbjørn O. Selmer-Ann Kristin Selmer J. Blekkan Bjerke Travbane 4 03/5 - 01 / 1 2100 14,8a 173
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 1 24/4 - 03 / 12 2140 15,5a 13
N/A J. Blekkan Leangen Travbane 0 08/4 - 10 / 9 2140 16,3ag 49
9
Always On Time 0 Plass
5 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Biri Travbane 3 14/6 - 07 / 12 2100 13,7a 207
e. Pinnafarina (US) v. Windsongs Legacy* (US) G. Austevoll Bergen Travpark 6 03/6 - 09 / 12 2100 14,3a 80
Mette Teigen /Vestfossen L. Kolle Bjerke Travbane 1 16/5 - 08 / 4 2100 15,0a 65
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 1 22/4 - 02 / 2 1609 12,9a 22
N/A E. Høitomt Biri Travbane 3 02/4 - 05 / 3 1609 14,1a 20
10
N.Y. Coeur de Soleil 0 Plass
5 år RØD H v.Coktail Jet (FR) F. Hamre Forus Travbane 3 18/6 - 03 / 6 2040 14,7a 113
e. Camargue I.T. (IT) v. Supergill* (US) B. Goop Åby 1 01/6 - 07 / 6 2140 12,7a 16
Torbjørn Skage-Håkon Hagebø Hauge T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 20/5 - 07 / 6 2100 12,0a 370
M. Gundersen F. Hamre Bjerke Travbane 4 10/5 - 07 / 6 2100 15,8a 37
N/A F. Hamre Bjerke Travbane 4 01/4 - 04 / 5 3160 16,9 75