<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:46 V65-4
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr., 40 m. ved 60.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 100.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-2 Plass : 4-6-2

1 2017: -13 -0 -2 -2 -7 -38 869 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Helmina 2100 1 Plass 38 869
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 26/6 - 01 / 7 2120 32,8 239
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Hansen Bjerke Travbane 6 16/5 - 09 / 10 2140 32,8 158
Stall Aristo J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 07 / 2 2100 31,7 72
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Årjäng 3 10/4 - 08 / 11 2160 33,1 26
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 10 / 6 2120 34,4 355
2 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 2120 1 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen G. Austevoll Drammen Travbane 4 19/6 - 03 / 7 2140 32,0 g 100
e. Trø Vesla v. Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 6 08/6 - 06 / 9 2100 32,2a 56
Inge Brusletto /Geilo S. Wassberg Bergen Travpark 5 27/5 - 08 / 7 2120 31,2 104
G. Austevoll Inge Brusletto G. Austevoll Drammen Travbane 5 11/5 - 04 / 2 2100 31,2a 185
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 12/4 - 05 / 9 2160 35,1 rg 742
3 2019: -8 -0 -1 -0 -5 -23 000 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500
S.G. Jerv Blesa 2 Plass 252 527
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 3 29/6 - 03 / 4 1609 29,2a 299
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder G. Austevoll Årjäng 0 23/6 - 03 / 1 2140 br g 351
Stall Jervbleso V. Hop Jarlsberg Travbane 4 16/6 - 07 / 5 2640 32,0 g 190
V. Hop Jan-Arne Raab (T) O. Østre Drammen Travbane 6 04/5 - 02 / 11 2140 34,3 g 83
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 4 28/4 - 04 / 1 2100 32,6 321
4 2018: -6 -0 -0 -2 -0 -24 000 2017: -12 -2 -2 -2 -2 -170 500
Stuve Yr 3 Plass 230 500
6 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 7 21/6 - 05 / 2 2140 32,6 g 277
e. Stuve My v. Lome Elden A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 09/6 - 05 / 8 2120 dg 26
Stall Stuve A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 02 / 7 2100 35,7ag 98
A. Akselsen Malene Berdalen (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 05 / 9 2120 34,4 52
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 21/12 - 01 / 5 2100 34,3ag 110
5 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 4 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Årjäng 8 23/6 - 03 / 2 2140 31,2 275
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 09/6 - 05 / 9 2120 30,8 64
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Biri Travbane 4 02/6 - 03 / 14 2120 30,8 384
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Drammen Travbane 8 18/5 - 05 / 3 2100 32,3 g 86
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 03/5 - 05 / 2 2140 34,2 g 103
6 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -17 -2 -4 -5 -5 -122 000
Rappalma 5 Plass 163 500
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 05 / 7 2120 30,1 g 34
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 28/5 - 03 / 9 2140 32,1a 47
Arne Sagedal-Jon K. Mykland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 05/5 - 07 / 8 2120 30,7 18
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 23/4 - 04 / 2 2140 30,6 36
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 09/4 - 08 / 2 2140 29,3 140
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -17 000
Gylden Bausa 6 Plass 83 200
9 år SVART HP v.Skibber P. Sem Jarlsberg Travbane 4 26/6 - 01 / 6 2120 33,0 131
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Drammen Travbane 5 19/6 - 03 / 10 2140 32,5 368
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen P. Sem Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 03 / 4 2100 33,6 g 430
D. Dalen Magnus Billing D. Dalen Biri Travbane 5 21/5 - 04 / 3 2100 32,4 55
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Sem Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 07 / 7 2120 31,1 463
8 2017: -15 -1 -0 -0 -7 -35 000 2016: -13 -0 -0 -2 -3 -18 000
Truså Ø.K. 7 Plass 66 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor B. Øksnevad Forus Travbane 5 27/6 - 01 / 5 2040 32,9 g 147
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven B. Øksnevad Sørlandets Travpark 5 25/6 - 06 / 3 2140 32,4 g 652
Stall Davenskø B. Øksnevad Forus Travbane - 04/6 - 08 / 10 2060 dg 200
B. Øksnevad B. Øksnevad Forus Travbane 5 01/6 - 02 / 3 2040 30,5ag 570
hvit m/rød ø & ermstriper B. Øksnevad Forus Travbane 7 23/5 - 09 / 14 2080 35,1 g 249
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -0 -3 -1 -39 000
Satina Ø.K. 8 Plass 53 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin B. Øksnevad Forus Travbane 3 18/6 - 02 / 6 2040 31,2ag 131
e. Samina Ø.K. v. Pål Even B. Øksnevad Forus Travbane 3 04/4 - 09 / 6 2060 32,8 147
Stall Davenskø B. Øksnevad Forus Travbane 1 14/3 - 03 / 4 2040 32,9 99
Å. Tengsareid Bernt Øksnevad (A) B. Øksnevad Forus Travbane 3 28/2 - 07 / 11 2080 34,5 103
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Øksnevad Bergen Travpark 6 16/2 - 08 / 8 2120 37,3 29
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 9 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Kals Sørlandets Travpark 6 25/6 - 06 / 4 2140 32,8 1354
e. Bø Rene v. Alm Hellin O. Østre Sørlandets Travpark - 23/4 - 04 / 5 2140 dg 856
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 03/4 - 21 / 5 2120 36,7 g P
P. Kals Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 7 2120 38,1 171
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek R. Wiig Sørlandets Travpark 0 18/12 - 04 / 8 2160 br 476
11 2017: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2016: -13 -0 -0 -0 -6 -17 000
Hornnes Josefine 2140 1 Plass 90 111
7 år BRUN HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 05 / 10 1700 29,9ag 729
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten S. Juklerød Klosterskogen Travbane P 15/6 - 22 / 2 2120 31,6 P
Maria Andreassen /Larvik T. Borg Jarlsberg Travbane 6 09/6 - 05 / 14 2140 30,6 237
T. Borg Maria Andreassen (A) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 04 / 1 1609 30,1ag 181
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 6 28/4 - 04 / 9 2120 32,3 g 153
12 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -105 000
Vetla Vinna 2 Plass 187 000
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Klosterskogen Travbane 6 22/6 - 04 / 9 2120 30,6 395
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane 3 09/6 - 05 / 5 2120 30,7 456
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 29/3 - 05 / 7 2140 33,3 347
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 8 2160 33,2 576
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 0 14/12 - 09 / 10 1640 31,5 411
13 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 3 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane 5 21/6 - 05 / 8 2160 31,7 g 47
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel M. Sørvik Bjerke Travbane 3 29/3 - 05 / 1 2140 32,8 g 39
Stall Bilbo M. Gundersen Biri Travbane - 05/11 - 06 / 7 2100 dg a 1168
G. Flåten M. Gundersen Biri Travbane 5 28/10 - 07 / 2 2100 30,9a 235
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame U. Eriksson Momarken Travbane 0 04/10 - 02 / 4 2140 33,2ag 191
14 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -47 000 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -151 500
Tangen Elvira 4 Plass 309 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 28/5 - 04 / 7 2140 30,3ag 51
e. Tangen Tina v. Elding L. Kolle Momarken Travbane 1 19/5 - 08 / 6 2160 31,8 g 32
Dag Hedberg /Sandefjord Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/4 - 04 / 7 2160 31,9 g 45
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 23/4 - 04 / 3 2140 dg 32
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/3 - 03 / 2 2140 31,0 67
15 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 5 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo E. Hafskjold Biri Travbane 4 18/6 - 08 / 3 2100 31,1a 307
e. Vesle Gull v. Moe Odin A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 20/4 - 02 / 1 2100 30,9a 432
Stall We-Tan O. Østre Sørlandets Travpark 0 09/4 - 08 / 6 2160 34,0 g 297
E. Hafskjold Marita H Tangen-Svindland O. Østre Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 02 / 4 2100 33,0ag 204
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 04 / 5 2100 br g 224