<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
ALLE - MAKS 800 POENG
ALLE - MAKS 800 POENG
Varmblods 1600 m. Autostart.
For 3-12-årige med høyest 800 poeng.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -1 -0 -3 -136 500
Love Voice 1 Plass 1 363 948
9 år BRUN V v.Love You* (FR) T. Borg Momarken Travbane 1 20/6 - 04 / 5 2140 14,9a 77
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) J. Blekkan Leangen Travbane 0 08/4 - 09 / 9 2140 14,8a 91
Team Øverdal T. Borg Jarlsberg Travbane 2 31/3 - 05 / 10 2120 14,7 124
Thor Borg (T) Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Momarken Travbane - 18/3 - 02 / 11 3200 dp 157
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 06 / 2 2100 14,1a 136
2 2018: -8 -4 -1 -0 -1 -106 000 2017: -13 -1 -1 -1 -5 -164 029
Ultimate Photo 2 Plass 1 076 583
6 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Leangen Travbane 0 24/6 - 10 / 11 1640 13,3a 92
e. Madam Lavec v. Egon Lavec* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 5 11/6 - 09 / 1 2100 13,5a 507
Stall Mulligan B. Goop Färjestad 4 14/4 - 01 / 1 2140 13,8a 24
Lars Anvar Kolle (T) Jan Kristian Waaler (T) E. Høitomt Leangen Travbane 5 28/1 - 09 / 7 2140 15,5ag 45
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Momarken Travbane 0 27/12 - 09 / 15 2700 16,0 31
3 2018: -14 -1 -2 -1 -7 -131 078 2017: -22 -4 -3 -0 -8 -274 712
Valokaja Hindø (DK) 3 Plass 1 258 462
8 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) G. Gundersen Forus Travbane 6 17/6 - 10 / 15 3070 14,4 190
e. Hindø Enghave* (DK) v. Victor Victor* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/6 - 02 / 6 1609 12,7a 252
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Leangen Travbane 2 15/5 - 03 / 9 1660 14,0 18
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Klosterskogen Travbane - 15/4 - 10 / 14 2940 dg 114
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Leangen Travbane 4 08/4 - 09 / 4 2140 14,4a 52
4 2017: -12 -2 -1 -4 -2 -113 000 2016: -17 -2 -3 -1 -6 -217 778
Remee la Marc (S) 4 Plass 2 236 082
9 år M.BRUN V v.Andover Hall* (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 28/6 - 03 / 9 1609 12,7a 81
e. Loving Her Is Easy* (US) v. Valley Victory* (US) V. Hop Forus Travbane 0 17/6 - 09 / 8 1600 12,6a 435
Stall La Marc V. Hop Biri Travbane 0 13/5 - 09 / 11 2100 13,5a 354
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 26/4 - 09 / 1 1609 11,8a 35
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 3 16/4 - 07 / 8 2140 14,2a 16
5 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -151 000 2018: -15 -3 -3 -1 -4 -222 500
Jet Voice 5 Plass 1 230 500
8 år BRUN H v.Jetstile T. Borg Forus Travbane 5 18/6 - 07 / 4 2040 13,9a 166
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) T. Borg Forus Travbane 1 04/6 - 06 / 3 2040 14,3a 18
Team Øverdal T. Borg Sørlandets Travpark 3 14/5 - 01 / 6 2140 14,2a 56
Tom Erik Solberg (T) Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 06 / 6 1700 13,5a 32
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Gundersen Leangen Travbane 0 08/4 - 09 / 2 2140 15,7a 125
6 2018: -7 -2 -0 -0 -2 -53 824 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -86 685
Global Oracle (S) 6 Plass 716 207
9 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 6 11/6 - 04 / 3 1609 12,8a 610
e. Global Glory* (S) v. Starchip Entrprise* (US) A. Robertsen Biri Travbane 2 02/6 - 04 / 5 2600 16,0a 50
Hans Chr. Holm /Eiksmarka A. Robertsen Momarken Travbane 0 18/3 - 01 / 10 2140 18,6ag 393
Hans Chr. Holm (T) A. Robertsen Bjerke Travbane 3 18/1 - 02 / 2 2100 14,0a 78
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Jensen Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 03 / 9 2100 15,5a 14
7 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -14 -1 -2 -1 -5 -143 241
Petter Rags 7 Plass 1 164 932
11 år LYSBRUN V v.Mr. Commissioner (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 20/6 - 04 / 4 2140 15,0a 31
e. Julia Rags v. Super Arnie* (US) U. Ohlsson Färjestad 3 12/6 - 08 / 1 2140 13,2a 270
Ann Iren Antonisen /Larvik Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 31/5 - 06 / 7 2100 14,4a 85
Åsbjørn Tengsareid (T) K. Haugstad Åby 5 13/5 - 07 / 1 2640 13,3a 760
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam U. Ohlsson Åby 0 29/4 - 10 / 11 1640 10,5a 685
8 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -74 860 2018: -33 -3 -1 -4 -8 -596 514
West Wing* (S) 8 Plass 2 323 912
11 år BRUN V v.Steinlager (S) C. Jepson Färjestad 2 12/6 - 08 / 4 2140 13,2a 197
e. Westgate (DE) v. Niton* (DE) P. Strømberg Årjäng 4 22/5 - 04 / 12 2680 14,0 65
Sverige P. Strømberg Årjäng 3 07/5 - 04 / 14 2180 13,8 192
Kristian Lindberg (T) Peter Strømberg (T) G. Gelormini FRANKRIKE 0 17/3 - 05 / 1 2875 17,3 170
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit D. Bonne FRANKRIKE - 10/3 - 09 / 1 2825 dv 150
9 2018: -15 -1 -0 -1 -8 -71 718 2017: -10 -1 -0 -3 -4 -57 000
Saturday Mornings (US) 9 Plass 739 996
6 år BRUN HP v.Muscle Hill (US) F. Hamre Bjerke Travbane 5 10/6 - 09 / 6 1609 11,8a 304
e. Malabar Memories (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 04 / 3 1600 13,3 120
Stig Hulsund-Leif Hastadklev F. Hamre Drammen Travbane 3 30/4 - 06 / 4 2100 14,4a 25
Frode Hamre (T) F. Hamre Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 05 / 11 2120 15,5 166
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 1 03/4 - 05 / 2 1609 12,4a 34
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -3 -0 -6 -57 707
Flirtin Beach 10 Plass 852 509
9 år MØRKBR H v.Flirtin Man (US) E. Høitomt Biri Travbane 3 14/6 - 05 / 5 1609 12,2a 54
e. Lucille v. Capital Idea* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/5 - 06 / 3 2100 14,2a 72
Øivind Strand-Morten Strand E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 04/5 - 06 / 10 1700 14,2a 32
Eirik Høitomt (T) Øivind Strand E. Høitomt Momarken Travbane 0 16/4 - 07 / 3 2140 14,5a 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 29/3 - 02 / 4 1609 12,1a 77
11 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -11 -0 -2 -0 -5 -61 000
Rocknroll Fi (IT) 11 Plass 752 873
8 år BRUN V v.Frullino Jet* (IT) G. Austevoll Bergen Travpark 4 03/6 - 08 / 4 1600 11,6a 116
e. Elitta As (IT) v. Lindy Lane* (US) G. Austevoll Momarken Travbane 2 16/4 - 07 / 4 2140 14,0a 61
Stall Carpenter Co G. Austevoll Bjerke Travbane 2 29/3 - 02 / 5 1609 11,5a 73
Gunnar Austevoll (T) Siri Braathen G. Austevoll Bjerke Travbane - 21/1 - 09 / 7 1609 dg a 134
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 14/1 - 08 / 5 2100 14,2a 52
12 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -71 000 2016: -19 -0 -3 -2 -4 -58 500
Cadabra Tooma (S) 12 Plass 1 148 025
11 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 28/6 - 03 / 7 1609 12,7a 154
e. Falnos Gaiety (S) v. Mack Lobell* (US) Å. Tengsareid Leangen Travbane 2 23/6 - 03 / 5 1640 12,9a 247
Stall Abracadabra Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 15/6 - 02 / 4 1640 14,2a 68
Dag-Sveinung Dalen (T) Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 06 / 7 1700 18,9ag 47
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane - 28/4 - 06 / 10 2640 dg 158