<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3


Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 1 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/6 - 05 / 5 2140 35,9 356
e. Engset Pila v. Pilmin P. Nilsen Åmål 0 09/6 - 04 / 3 2080 34,0 79
Stall 76-2 D. Dalen Drammen Travbane 1 18/5 - 05 / 5 2100 31,7 175
Dag-Sveinung Dalen (T) Asbjørn Wright (T) A. Wright Drammen Travbane 6 11/5 - 04 / 1 2100 31,3a 654
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Wright Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 04 / 1 2100 32,6 387
2 2017: -14 -7 -2 -0 -3 -161 212 2016: -4 -1 -0 -0 -2 -18 000
Alm Nagano 2 Plass 179 212
5 år RØD V v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 4 14/6 - 03 / 5 2100 28,4a 55
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Gundersen Bjerke Travbane 6 24/5 - 09 / 15 2160 29,7 118
Knut Alm /Jaren G. Gundersen Biri Travbane 1 07/5 - 02 / 4 2120 31,5 19
Geir Vegard Gundersen (T) Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane - 26/4 - 03 / 7 2140 dg 30
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 19/4 - 03 / 1 2140 31,4 46
3 2017: -10 -1 -2 -3 -2 -67 385 2016: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000
Hvatt Birk 3 Plass 103 385
4 år SVART H v.Eldfaksen* (S) P. Hvattum Årjäng 2 23/6 - 03 / 8 2140 30,4 76
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Åmål 3 09/6 - 04 / 13 2100 29,4 225
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane 5 24/5 - 09 / 12 2160 29,6 799
Per M. Hvattum (A) P. Hvattum Bjerke Travbane 3 03/5 - 05 / 9 2140 32,1 202
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 0 15/3 - 02 / 3 2140 32,6 910
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 4 Plass 380 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott H. Holm Bjerke Travbane 1 29/6 - 03 / 1 1609 28,9a 32
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn H. Holm Bjerke Travbane 2 22/5 - 02 / 6 1609 28,3a 216
Jan Sørensen /Oslo P. Kals Biri Travbane 0 10/2 - 03 / 11 2120 32,8 r 205
Hans Chr. Holm (T) P. Kals Biri Travbane P 27/1 - 20 / 4 2100 36,6 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Stensen Biri Travbane 6 03/5 - 03 / 9 2120 33,5 42
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -1 -1 -0 -1 -33 500
Tronmar 5 Plass 49 500
5 år RØD V v.Dotterud Teddy T. Hanestad Jarlsberg Travbane 0 22/11 - 04 / 2 2100 34,0a 46
e. Hegglill v. Steinsvad Eld T. Hanestad Momarken Travbane 0 27/10 - 02 / 8 2140 34,3a 22
Terje Hanestad /Roverud T. Hanestad Bjerke Travbane 2 31/8 - 02 / 7 2100 29,1a 154
Terje Hanestad (A) T. Hanestad Bjerke Travbane 4 25/8 - 04 / 3 2100 31,3a 43
brun m/hvit og grønn stolpe T. Hanestad Kongsvinger Travbane 1 06/7 - 09 / 11 1620 30,6 70
6 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hafell Storm 6 Plass 74 500
5 år BRUN H v.Moe Odin E. Gravdal Bjerke Travbane 1 07/6 - 09 / 14 2160 30,9 69
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Biri Travbane 1 02/6 - 03 / 4 2100 30,6 124
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 25/5 - 09 / 9 2120 32,7 g 152
Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 18/5 - 02 / 7 2120 32,3 63
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 16/5 - 09 / 5 2140 g2 g 150
7 2017: -5 -0 -1 -2 -0 -23 000 2016: -11 -3 -3 -0 -2 -66 000
Jærvsø Troll 7 Plass 89 000
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 04 / 4 2120 31,7 g 183
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane - 21/12 - 02 / 12 1640 dp 149
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 18/12 - 04 / 5 2160 32,1 g 92
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Momarken Travbane 0 22/11 - 04 / 14 2160 34,5 g 37
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 1 19/10 - 09 / 14 2160 30,5 72
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 8 Plass 97 000
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 2 12/6 - 01 / 7 2100 28,4a 269
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 31/5 - 05 / 3 2140 30,5 g 367
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 9 1609 28,8a 318
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 12/5 - 06 / 2 2600 30,3 g 417
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Sørlandets Travpark 5 29/4 - 04 / 8 2160 30,4 150
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -2 -1 -0 -2 -44 000
Erga Fanten 9 Plass 80 111
5 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld F. Westberg Leangen Travbane 1 12/6 - 05 / 3 2160 29,4 112
e. Moe Fenja v. Moe Odin F. Westberg Leangen Travbane 8 22/5 - 03 / 2 2140 33,3 56
Frank Westberg /Fannrem F. Westberg Biri Travbane 0 21/4 - 03 / 5 2100 34,7a 180
Frank Westberg (A) F. Westberg Leangen Travbane 1 08/4 - 02 / 1 2140 31,2 147
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl F. Westberg Leangen Travbane 2 20/3 - 01 / 6 2140 32,5a 179
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 10 Plass 62 000
7 år BRUN V v.Bork Odin P. Johansen Biri Travbane 3 14/6 - 03 / 1 2100 28,3a 117
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin P. Johansen Bjerke Travbane 3 16/5 - 09 / 14 2160 31,3 g 101
Inger Hilde Johansen-Per Johansen P. Johansen Bjerke Travbane 0 26/4 - 03 / 12 2160 31,3 g 73
Per Johansen (T) P. Johansen Bjerke Travbane 2 19/4 - 03 / 11 2160 31,4 g 84
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame E. Høitomt Biri Travbane 4 13/1 - 08 / 9 2120 35,5 g 75
11 2017: -7 -3 -1 -1 -0 -83 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vatnorm 11 Plass 83 000
4 år MØRKBR V v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/6 - 08 / 3 2140 30,9 117
e. Gyldne Tider v. Elding G. Flåten Momarken Travbane 1 19/5 - 09 / 13 2180 33,1 19
Terje Villum /Tjodalyng G. Flåten Bjerke Travbane 1 10/5 - 09 / 2 2140 33,7 23
Geir Flåten (T) G. Flåten Biri Travbane 2 21/4 - 09 / 2 2100 34,0 45
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane - 16/4 - 01 / 5 2140 dg 35
12 2017: -15 -0 -2 -1 -6 -30 135 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -7 792
Prins Balder* 12 Plass 87 489
8 år SVART V v.Lome Elden G. Kylen Årjäng - 23/6 - 03 / 13 2160 dg g 1143
e. Lille Beth v. Kos Knekten G. Kylen Bjerke Travbane 6 06/6 - 04 / 9 1609 29,2a 517
Sverige G. Kylen Rättvik 7 23/5 - 01 / 7 2140 32,3a 328
Gunnar Kylen (A) Marie Morfeldt K. Frick Romme 3 12/5 - 10 / 3 1640 30,7a 249
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. H. Kulblik Magnor Travbane 4 01/5 - 03 / 5 2020 33,4 121