<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:28 V65-2
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr.
For 3-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-11 Plass : 6-10-11

1 2017: -14 -0 -1 -1 -8 -66 655 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Reime Blesa 2100 1 Plass 66 655
3 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin J. Blekkan Östersund 7 09/6 - 01 / 3 1640 33,0 g 285
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten A. Høgberg Solänget 4 02/6 - 02 / 8 2160 35,9 115
Anders Høgberg A. Høgberg Umeå 5 19/5 - 01 / 1 2140 37,1 237
A. Høgberg A. Høgberg Gävle 2 06/5 - 01 / 1 1640 34,8 g 297
Vit, röda stj & ärmar m vita ärmb; vit A. Høgberg Bollnäs - 20/4 - 02 / 1 2140 dg 1601
2 2019: -5 -3 -2 -0 -0 -80 000 2018: -7 -2 -2 -0 -0 -42 000
Mynte Rasmus 2 Plass 152 764
5 år SVART V v.Åsajerven S. Skrugstad Biri Travbane 5 30/6 - 08 / 8 2140 33,9 g 67
e. Myklejenta v. Nordli Svarten O. Østre Momarken Travbane 5 30/5 - 02 / 5 2140 33,8 110
Cecilie Helen Skage-Øyvind Thorsen S. Skrugstad Biri Travbane 4 07/5 - 07 / 4 2100 35,3 225
D. Dalen Sverre Skrugstad (A) S. Skrugstad Årjäng 4 10/4 - 08 / 8 2140 34,8 116
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Skrugstad Bjerke Travbane 5 29/3 - 01 / 2 2140 36,0 366
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -5 000
Ask Major 3 Plass 67 000
5 år BRUN H v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 10/6 - 01 / 2 2140 29,4 924
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane - 25/5 - 09 / 2 2100 dg 33
Tommy Fløysand /Stokke G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 03/4 - 08 / 14 2120 34,1 g 30
G. Flåten Alexander Myhre G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 17/3 - 08 / 7 2100 34,2 23
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/2 - 20 / 6 2120 37,5 P
4 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -7 000 2017: -3 -0 -0 -2 -0 -22 000
Idu Loma 4 Plass 29 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 25/6 - 01 / 9 2160 32,5 198
e. Rappspika v. Spikeld T. Erga Forus Travbane 3 04/6 - 01 / 1 2040 35,7 g 166
Ingve Dubland /Varhaug P. Erga Forus Travbane P 23/5 - 20 / 5 2040 38,0 P
T. Erga P. Erga Forus Travbane 07/6 - 22 / 6 2060 48,1 B
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 31/5 - 22 / 3 2060 50,1 g B
5 2019: -5 -2 -0 -0 -2 -55 000 2018: -15 -3 -3 -1 -5 -144 500
Tangen Frikk 5 Plass 220 000
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 22/6 - 08 / 4 2100 32,8 g 24
e. Tangen Tina v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 15/6 - 08 / 7 2100 35,7 g 50
Nils Munkhaugen AS /Melhus T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 09/6 - 09 / 11 2120 32,3 123
T. Solberg L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 07 / 5 2100 39,4 55
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 9 2160 36,3 P
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 6 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 25/6 - 23 / 6 2160 36,2 g P
e. Stumne Saga v. Spang Best
Stall Festival Fyrverkeri
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 2120 1 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin P. Sønsteby Bjerke Travbane - 10/6 - 01 / 4 2140 dg 1342
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten P. Sønsteby Momarken Travbane 4 30/5 - 02 / 3 2140 33,8 g 486
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg P. Sønsteby Biri Travbane 2 07/5 - 07 / 5 2100 34,9 189
E. Høitomt Ole Tom Nyborg (B) D. Dalen Drammen Travbane 6 30/4 - 07 / 7 2100 35,4 g 170
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Biri Travbane 5 07/4 - 08 / 4 2100 36,6 156
8 2019: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -36 809
Mai Oda 2 Plass 265 443
5 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 22/6 - 08 / 11 2120 32,7 g 121
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) M. Jakobsson Romme 8 02/6 - 03 / 3 2140 32,3 g 677
Cecilie Høgsaas Eide /Eiksmarka H. Holm Momarken Travbane 6 19/5 - 09 / 11 2180 34,9 g 576
H. Holm Merete Viksås H. Holm Magnor Travbane 6 01/5 - 01 / 9 2040 36,3 g 220
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 8 15/4 - 01 / 2 2100 44,4 g 652
9 2019: -2 -2 -0 -0 -0 -100 000 2018: -16 -3 -2 -1 -6 -179 000
Lykkje May 3 Plass 523 000
5 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Forus Travbane 0 27/6 - 01 / 1 2040 br g 18
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane 1 23/5 - 09 / 9 2060 32,3 23
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Forus Travbane 1 02/5 - 03 / 3 2040 32,9 21
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane P 18/4 - 20 / 2 2060 36,0 P
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. M. Gundersen Forus Travbane 24/5 - 22 / 3 1620 47,4 B
10 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 4 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Biri Travbane 1 14/6 - 01 / 6 2100 31,2 23
e. Troll Kosa v. Kos Knekten F. Hamre Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 01 / 6 2120 32,6 g 28
John I. Naustvik /Røyksund A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 26/5 - 03 / 4 2100 32,9 76
F. Hamre A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 12/5 - 01 / 9 2100 33,3 47
Todelt mørkblå/lysblå, reklame A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 28/4 - 22 / 6 2120 35,4 P
11 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -851 420 2017: -13 -2 -2 -3 -4 -408 976
Philip Ess 5 Plass 1 260 396
4 år SVART H v.Briskeby Philip K. Johansen Årjäng 1 23/6 - 09 / 7 2160 30,6 22
e. Tangen Pia v. Lome Elden K. Johansen Momarken Travbane 2 30/5 - 02 / 6 2140 31,9 57
Wilda HB- Optimento AB K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 01 / 6 2120 28,9 g 565
K. Johansen Kristine Kvasnes (T) K. Johansen Biri Travbane 3 07/5 - 07 / 3 2100 35,0 65
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Jarlsberg Travbane - 28/4 - 07 / 6 2100 g2 32