<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:34 V5-5
V4-3
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,5 og bedre.
For 3-årige med rekord 1.35,0 og dårligere.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-13-11 Plass : 3-13-11

1 2019: -8 -3 -2 -1 -1 -129 000 2018: -13 -3 -1 -2 -0 -317 200
Brenne Banker 2100 1 Plass 578 200
5 år SVART H v.Moe Odin K. Johansen Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 10 2120 32,5 P
e. Brenne Vinni v. Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 9 2120 45,8 B
Stig Flaata /Tinn Austbygd L. Kolle Jarlsberg Travbane 12/8 - 20 / 4 2120 49,7 B
K. Johansen Malene Berdalen (T)
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm
2 2018: -13 -0 -2 -1 -3 -144 000 2017: -8 -2 -1 -1 -2 -114 500
Jarand 2 Plass 258 500
4 år BRUN V v.Bork Odin A. Akselsen Bjerke Travbane - 21/6 - 01 / 7 2140 dg 332
e. Jensi v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 6 2120 38,8 P
Arvid Nordvik /Bergen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 4 2120 53,3 B
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
3 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -80 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Vira 3 Plass 80 067
3 år HUSKBRUN HP v.Dotterud Teddy I. Melby Leangen Travbane 4 12/6 - 02 / 2 2140 43,3 g 36
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk I. Melby Leangen Travbane P 05/6 - 21 / 5 2160 40,4 P
May Iren Storseth-Arnstein Syrstad Mo I. Melby Leangen Travbane 26/9 - 20 / 4 1660 54,5 B
G. Austevoll May Iren Storseth I. Melby Leangen Travbane 12/9 - 20 / 6 1660 54,6 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
4 2019: -7 -1 -0 -0 -2 -26 000 2018: -22 -0 -2 -6 -9 -79 500
Kilestjerna 4 Plass 138 500
5 år MØRKBR HP v.Alm Taragon J. Eriksen Sørlandets Travpark P 14/5 - 20 / 4 2160 36,6 P
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Sørlandets Travpark 11/9 - 24 / 6 1660 50,3 B
Stall 1.2.3. Kile J. Undem Sørlandets Travpark 14/8 - 24 / 5 1660 50,0 B
J. Eriksen Åge Jan Kile
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
5 2018: -16 -2 -0 -0 -7 -60 500 2017: -9 -1 -1 -1 -3 -66 000
Eikronja 5 Plass 126 500
4 år BRUN HP v.Spikeld P. Kals Sørlandets Travpark P 25/6 - 23 / 9 2160 38,2 g P
e. Lille Kristine v. Moe Odin
Marie Helen Grønvold /Tjodalyng
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
6 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -5 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sotågubben 6 Plass 5 067
3 år SVART H v.Tekno Odin M. Melander Umeå 8 19/5 - 01 / 5 2140 40,0 330
e. Sotå v. Spikeld O. Lindqvist Gävle P 10/11 - 91 / 10 2160 44,1 P
Anders Høgberg
A. Høgberg
Vit, röda stj & ärmar m vita ärmb; vit
7 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -23 000 2018: -13 -4 -3 -1 -2 -91 491
Skeie Knerten 7 Plass 117 991
5 år SVART V v.Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 28/4 - 07 / 1 2100 39,6 g 60
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 6 2160 39,3 P
Odd Arne Kjøsnes-Bente Jørgenson
T. Solberg
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
8 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -17 000 2018: -16 -1 -2 -2 -6 -49 500
Langlands Teddy 8 Plass 76 500
5 år GUL V v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 08 / 5 2100 38,0 70
e. Tellus Frøya v. Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 6 2120 37,5 P
Beate Oksum-Knut Tore Brog T. Solberg Klosterskogen Travbane 25/8 - 21 / 3 1720 02,3 r N
Å. Tengsareid Beate Oksum T. Solberg Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 8 2120 06,0 rg N
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
9 2019: -8 -2 -0 -0 -3 -42 000 2018: -21 -1 -1 -4 -7 -103 236
Komnes Anna 9 Plass 177 236
5 år BRUN HP v.Lome Elden J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 26/6 - 21 / 12 2120 41,2 g P
e. Mathea v. Høiby Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 28/7 - 20 / 7 1720 00,6 B
Stall Eldo J. Gaustad Drammen Travbane 19/7 - 20 / 4 1720 56,5 B
J. Gaustad
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
10 2019: -8 -1 -2 -1 -0 -50 000 2018: -16 -1 -2 -5 -4 -72 500
Kleppe Elfina 10 Plass 177 500
5 år RØD HP v.Tekno Odin K. Handeland Forus Travbane P 25/4 - 20 / 6 2060 38,1 P
e. Kleppe Dolly v. Sjefen K. Handeland Forus Travbane 11/10 - 21 / 2 1600 49,7 B
Oddbjørn Rege /Bryne K. Handeland Forus Travbane 05/7 - 22 / 7 2060 57,1 g B
K. Handeland
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl.
11 2018: -16 -4 -1 -0 -4 -133 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 2120 1 Plass 175 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 21/6 - 01 / 6 2140 36,3 g 471
e. Stjernesiri v. Elding A. Akselsen Drammen Travbane 7 19/6 - 08 / 2 2100 38,4 g 152
Jørn Eilertsen-Svein J. Guttormsen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/5 - 23 / 8 2120 43,4 P
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 6 2120 56,1 g B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
12 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -1 -1 -11 -67 000
Erga Martine 2 Plass 113 000
5 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden A. Erga Forus Travbane 1 04/6 - 01 / 2 2040 35,0 195
e. Moe Fenja v. Moe Odin A. Erga Forus Travbane P 23/5 - 23 / 8 2060 37,9 g P
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen S. Wassberg Forus Travbane 24/5 - 22 / 5 1620 51,4 B
T. Erga Gunnleif Reinertsen S. Wassberg Forus Travbane 06/5 - 22 / 4 2060 52,1 g B
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
13 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -5 -1 -7 -219 655
Skeie Stjerna 3 Plass 423 655
5 år BRUN HP v.Bork Odin P. Gulbrandsen Momarken Travbane 4 16/4 - 01 / 3 2140 35,2 422
e. Gam Garbo v. Elding P. Gulbrandsen Klosterskogen Travbane 8 09/2 - 08 / 5 2100 41,0 g 58
Annett S. Gulbrandsen /Askim P. Gulbrandsen Jarlsberg Travbane P 01/1 - 20 / 3 2120 37,6 P
L. Kolle Annett S. Gulbrandsen P. Gulbrandsen Momarken Travbane 07/6 - 22 / 7 2160 48,1 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Gulbrandsen Momarken Travbane 31/5 - 22 / 5 2140 48,7 B
14 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -22 262 2017: -19 -1 -0 -0 -12 -72 279
Hanse Terna 4 Plass 94 541
4 år BRUN HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane - 21/6 - 01 / 9 2160 dg 470
e. Gisle Pila v. Høiby Kongen T. Horpestad Årjäng 0 16/6 - 08 / 8 2160 35,7 g 554
Merete Viksås /Roa K. Kvasnes Biri Travbane 7 02/6 - 08 / 9 2120 36,4 g 254
H. Holm Merete Viksås K. Kvasnes Momarken Travbane 8 19/5 - 09 / 7 2160 36,4 g 415
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Kvasnes Momarken Travbane 5 16/4 - 01 / 1 2140 35,6 g 212
15 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -32 000
Møyvon 5 Plass 32 000
4 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Akselsen Klosterskogen Travbane 8 15/6 - 08 / 8 2100 36,4 351
e. Møy Alma v. Bokli Balder P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 30/5 - 02 / 4 2140 36,4 g 391
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 09 / 6 2100 42,5 g 156
V. Hop Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 28/4 - 22 / 4 2120 38,7 g P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 22/11 - 20 / 3 2120 59,2 B