<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-9 Plass : 10-3-9

1 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 491 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -47 188
Kruttlappen Frost 2100 1 Plass 53 679
6 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) K. Brenden Arvika - 26/6 - 02 / 3 2100 dg 872
e. Slogum Siva v. Elding K. Brenden Årjäng - 16/6 - 08 / 6 2140 dg 727
Stall Kruttlappen K. Brenden Biri Travbane 0 03/3 - 08 / 2 2100 40,6 657
Ø. Ruttenborg Line Torp K. Brenden Biri Travbane 0 10/2 - 08 / 2 2100 43,4 478
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Brenden Färjestad 0 11/11 - 03 / 5 2140 44,1 g 220
2 2018: -10 -4 -4 -1 -1 -116 500 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -6 000
Alm Andaman 2 Plass 122 500
4 år BRUN V v.Tekno Odin Å. Tengsareid Biri Travbane - 24/3 - 08 / 3 2100 dg r 195
e. Alm Travinda v. Storm Jo Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 7 2160 39,3 P
Roy Lysgård /Kolbu K. Johansen Bjerke Travbane 25/5 - 20 / 1 1640 50,7 B
Å. Tengsareid Roy Lysgård K. Johansen Jarlsberg Travbane 08/5 - 22 / 4 2100 52,1 g B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2018: -6 -3 -2 -1 -0 -68 000 2017: -5 -2 -1 -0 -0 -28 000
Lille Ild 3 Plass 96 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip E. Holm Biri Travbane P 02/6 - 20 / 5 2120 39,7 P
e. Werven Mari v. Perle Troll
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal
E. Holm Claus Vegard Werven
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
4 2018: -10 -5 -1 -1 -2 -131 472 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -31 000
Spikfaks 4 Plass 162 472
5 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Drammen Travbane - 19/6 - 08 / 5 2100 dg 60
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane P 09/12 - 20 / 4 2120 39,3 g P
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 14/8 - 23 / 2 2100 52,1 g B
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 24/7 - 22 / 8 2120 53,8 g B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
5 2018: -11 -4 -1 -1 -2 -82 000 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -14 000
Granly Kuling 5 Plass 98 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Høitomt Biri Travbane 0 06/1 - 08 / 8 2100 48,0 261
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 7 18/11 - 08 / 6 2100 42,9 55
Erling Knutsen /Brandbu E. Høitomt Biri Travbane 0 26/8 - 08 / 11 2100 38,4 655
T. Lindbak Erling Knutsen T. Lindbak Biri Travbane 0 17/7 - 10 / 4 2100 40,8 g 492
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane P 16/6 - 20 / 5 2120 38,5 P
6 2018: -14 -0 -0 -0 -8 -18 661 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 6 Plass 24 661
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 26/6 - 09 / 2 2100 36,8 1030
e. Id Elida v. Elding R. Aarlie Drammen Travbane 0 19/6 - 08 / 8 2100 40,4 g 165
Terese Aarlie /Røyse R. Aarlie Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 08 / 8 2100 37,5 672
R. Aarlie R. Aarlie Drammen Travbane P 18/5 - 20 / 8 2120 39,5 g P
Todelt svart/gull, gull mansj, rek
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -10 -1 -2 -0 -2 -31 000
Bertil 2120 1 Plass 43 000
5 år SVART V v.Bokli Balder A. Sjoner Leangen Travbane 0 12/6 - 10 / 11 2160 36,5 516
e. Tekno Pila v. Lome Elden A. Sjoner Biri Travbane 0 21/5 - 02 / 15 2120 35,8 634
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Sjoner Leangen Travbane 8 27/2 - 08 / 3 2140 36,8 40
A. Sjoner Olav Aune A. Solhus Leangen Travbane 2 06/2 - 08 / 10 2160 35,8 38
blå m/reklame på sv. stolpe A. Solhus Leangen Travbane 2 16/1 - 08 / 9 2160 35,8 94
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -30 764
Mynte Rasmus 2140 1 Plass 30 764
4 år SVART H v.Åsajerven O. Østre Momarken Travbane 5 30/5 - 02 / 5 2140 33,8 110
e. Myklejenta v. Nordli Svarten S. Skrugstad Biri Travbane 4 07/5 - 07 / 4 2100 35,3 225
Sverre Skrugstad /Arneberg S. Skrugstad Årjäng 4 10/4 - 08 / 8 2140 34,8 116
S. Skrugstad S. Skrugstad Bjerke Travbane 5 29/3 - 01 / 2 2140 36,0 366
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Biri Travbane P 03/3 - 20 / 1 2100 37,4 P
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -1 -1 -4 -7 -66 318
Komnes Juni 2 Plass 84 018
6 år BRUN HP v.Norheim Faksen D. Dalen Biri Travbane 0 24/3 - 04 / 5 2100 33,5 299
e. Maud v. Moe Odin D. Dalen Biri Travbane 3 10/3 - 03 / 3 2100 34,2 133
Bjørn Arvid Steineide /Heidal A. Stensen Leangen Travbane 2 27/2 - 08 / 6 2140 36,3 104
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Momarken Travbane 4 10/1 - 03 / 2 2140 38,5 242
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Drammen Travbane 4 20/12 - 02 / 3 2100 34,7 g 242
10 2018: -13 -0 -0 -2 -6 -29 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 3 Plass 138 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Drammen Travbane 6 19/6 - 03 / 3 2120 33,5 107
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 28/5 - 08 / 6 2180 33,3 28
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen L. Kolle Momarken Travbane 4 19/5 - 09 / 14 2180 33,7 118
E. Høitomt Bjørn Gustavsen (A) E. Høitomt Momarken Travbane 6 13/12 - 07 / 13 2180 35,2 50
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 27/11 - 07 / 8 2180 35,4 g 23