<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
VIKERSUND BLOMSTS-LØP (KALDBLODSCUPEN KVAL 5 AV 9)
KALDBLODSCUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 600.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-6 Plass : 4-9-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -3 -2 -7 -129 964
Søyset Kaiser 2100 1 Plass 532 274
10 år SVART H v.Nordli Svarten O. Østre Bjerke Travbane 0 10/6 - 08 / 1 3120 27,5 466
e. Tinna Perla v. Rigel Jo P. Sørmo Leangen Travbane 5 29/5 - 07 / 5 1640 25,2a 120
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Biri Travbane 3 13/5 - 10 / 1 2600 26,8 520
O. Østre Lene Søyseth (A) M. Djuse Bergsåker 0 01/5 - 08 / 5 2640 27,7 970
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Leangen Travbane 4 08/4 - 06 / 1 2140 26,6a 401
2 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 16/6 - 04 / 10 2140 25,7 107
e. Frøken Sindy v. Elding M. Borge Momarken Travbane 2 27/9 - 03 / 7 2160 28,2 30
Monica Borge-Knut-Erik Moe M. Borge Sørlandets Travpark 1 04/9 - 07 / 5 2160 27,7 41
M. Høitomt Monica Borge M. Borge Bjerke Travbane 0 24/8 - 02 / 3 1640 26,1 g 471
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Borge Arvika 3 08/7 - 05 / 9 2520 28,2 842
3 2019: -8 -2 -0 -0 -2 -39 100 2018: -17 -2 -3 -3 -4 -81 250
Silke Chasmina 3 Plass 751 850
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane 5 21/6 - 03 / 4 2160 27,5 g 46
e. Rapptora v. Åsrapp J. Bjerring Bergen Travpark 2 03/6 - 07 / 11 2140 24,5 51
Asle T. Pettersen /Hamnvik J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 06 / 10 2120 25,1 214
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 3 03/5 - 06 / 6 2160 26,9 46
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 0 22/4 - 08 / 13 2160 28,2 g 89
4 2019: -8 -1 -2 -2 -1 -49 500 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -29 000
Røster 4 Plass 781 000
11 år BRUN H v.Røste Bo* (S) J. Eriksen Sørlandets Travpark 3 25/6 - 07 / 7 2160 24,6 77
e. Rappspika v. Spikeld J. Eriksen Forus Travbane 3 04/6 - 02 / 7 2060 25,7 g 157
Kåre Refsland & Team Røster J. Eriksen Forus Travbane 2 23/5 - 01 / 4 2060 26,0 g 64
P. Midtfjeld Kåre Refsland J. Eriksen Forus Travbane 5 04/4 - 05 / 1 2040 26,0 155
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Wassberg Bergen Travpark 0 23/3 - 02 / 2 2100 27,8 103
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -0 -0
Kleppe Skranten 5 Plass 584 500
14 år BRUN V v.Njølstad Stjernen B. Øksnevad Forus Travbane 0 17/6 - 06 / 7 1600 26,6ag 313
e. Gjømle Vinni v. Elding A. Robertsen Bergen Travpark 1 03/6 - 03 / 4 1620 23,3 349
Solveig R. Sandven /Norheimsund J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 16/5 - 05 / 6 2160 32,6 g 293
G. Gundersen Birgitte Lode J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 05/5 - 03 / 3 2120 dg 104
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 02 / 3 1700 27,6 250
6 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -42 969 2017: -20 -1 -7 -2 -4 -229 184
Mjølner Fokus 6 Plass 583 213
7 år BRUN KH v.Horgen Tore J. Mjølnerød Hagmyren 2 23/6 - 09 / 10 2640 26,1 71
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 13/6 - 04 / 6 2160 26,2 38
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 30/5 - 06 / 4 2140 26,6a 28
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 05 / 11 1609 23,7a 170
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 02/5 - 05 / 8 2140 25,6 133
7 2019: -8 -1 -2 -2 -2 -61 000 2018: -15 -3 -5 -2 -2 -284 000
B.B. Terje T. 7 Plass 987 000
7 år RØD H v.Moe Odin G. Gudmestad Forus Travbane 4 17/6 - 06 / 10 1600 23,8a 111
e. Sterkrun v. Viljesterk G. Gudmestad Bergen Travpark 1 18/5 - 07 / 7 2100 26,4a 13
Randi Alendal E. Høitomt Forus Travbane 3 06/5 - 05 / 7 2040 25,2a 20
E. Høitomt Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane 4 18/4 - 05 / 1 2040 25,2a 21
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gudmestad Forus Travbane 2 21/3 - 01 / 7 2080 27,6 13
8 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 8 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor J. Eriksen Forus Travbane 5 17/6 - 06 / 4 1600 23,9ag 72
e. Eike Lena v. Elding J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 06/6 - 02 / 2 1609 23,0a 46
Anne Cathrine H. Andersen /Froland J. Eriksen Jarlsberg Travbane 6 20/5 - 05 / 12 1609 24,2a 136
J. Eriksen Anne Cathrine H. Andersen J. Eriksen Forus Travbane 2 06/5 - 05 / 5 2040 25,2a 102
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek K. Malmin Bjerke Travbane 5 22/4 - 10 / 3 2100 25,2a 117
9 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -35 000 2017: -15 -1 -4 -2 -4 -173 318
Holene Odin 9 Plass 551 786
7 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 17/6 - 06 / 9 1600 26,8ag 31
e. Stjerne Faksa v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 06/6 - 02 / 6 1609 23,5a 13
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 20/5 - 05 / 10 1609 22,9a 40
Ø. Tjomsland E. Høitomt Bjerke Travbane 2 05/4 - 09 / 4 2100 25,8a 53
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/3 - 09 / 7 2100 25,3a 24
10 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 10 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane 0 17/6 - 06 / 12 1600 26,8ag 248
e. Eira v. Hof Lundin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 01/6 - 01 / 1 1700 23,9a 37
Eivind Gravdal /Hof Å. Tengsareid Momarken Travbane - 02/5 - 05 / 6 2140 dg 66
Å. Tengsareid Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 4 26/4 - 08 / 7 2100 26,0a 95
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 19/4 - 08 / 2 1609 23,9a 35
11 2017: -15 -2 -2 -5 -2 -152 000 2016: -18 -3 -6 -2 -7 -215 000
Lykkerus 11 Plass 625 000
6 år BRUN H v.Lome Kongen M. Gundersen Momarken Travbane 1 20/6 - 05 / 3 2140 25,9 g 35
e. Lykkevinna v. Vinningblesen M. Gundersen Momarken Travbane 1 13/6 - 04 / 2 2140 26,9 g 29
Johan P. Dyring-Trygve Plassen T. Solberg Bjerke Travbane - 19/4 - 08 / 12 1609 dg a 42
M. Gundersen Erik Killingmo (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/1 - 10 / 1 2100 25,4a 249
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Drammen Travbane 7 15/1 - 06 / 7 2120 29,9 g 39
12 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 12 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Momarken Travbane 5 20/6 - 05 / 7 2140 26,2 155
e. Sunnmørsjenta v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane 4 13/6 - 04 / 7 2160 26,8 79
Morten Lien /Begna G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 01 / 6 1700 25,5ag 34
G. Austevoll Brynjulf Bjørge K. Mathisen Bjerke Travbane 2 26/4 - 08 / 9 2100 26,0a 165
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Mathisen Bjerke Travbane 3 19/4 - 08 / 7 1609 24,5ag 189