<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
DNTs HOPPECHAMPIONAT - KALDBLODS
DNTS HOPPECHAMPIONAT - KALDBLODS
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-2 Plass : 4-7-2

1 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 2100 1 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Biri Travbane 2 05/11 - 06 / 2 2100 29,1a 51
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Biri Travbane 1 28/10 - 08 / 7 2100 28,5a 54
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 15/10 - 06 / 2 2140 29,3a 43
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Momarken Travbane 1 04/10 - 01 / 5 2140 28,9a 92
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 18/9 - 01 / 5 2100 28,0a 34
2 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/6 - 02 / 11 2160 27,1 83
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Kontio Romme 0 02/6 - 07 / 3 2140 27,9 37
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 01/4 - 07 / 1 2140 28,6 36
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) J. Kontio Färjestad 1 20/3 - 05 / 6 1640 26,9 14
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Kontio Romme 1 24/2 - 07 / 3 2140 28,4 28
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 3 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 6 10/6 - 02 / 9 2140 28,8 258
e. Lygna Larsi v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 0 21/4 - 03 / 1 2100 br a 56
Stall Lygnasæter G. Gundersen Biri Travbane 0 28/10 - 07 / 6 2100 32,3ag 34
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 7 18/9 - 01 / 8 2100 28,9a 407
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 2 2100 31,3a 20
4 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 4 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/6 - 02 / 12 2180 26,5 20
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 26/5 - 01 / 7 2140 25,2 367
Team Tekno Lotta L. Kolle Momarken Travbane 2 02/5 - 04 / 9 2220 27,4 46
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 04 / 5 2120 28,8 97
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 01 / 10 2120 30,8 17
5 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 5 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/6 - 05 / 10 2160 31,5 206
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Biri Travbane 7 02/6 - 05 / 2 2600 31,0 92
Terje Limoseth /Bybrua G. Austevoll Momarken Travbane 5 19/5 - 08 / 10 2180 31,7 g 103
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 21/4 - 03 / 3 2100 32,6ag 48
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 7 05/4 - 05 / 10 2160 30,5 137
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -5 -28 500
Aine G.L. 6 Plass 543 102
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 10/6 - 02 / 10 2160 27,2 68
e. Tangen Mari v. Lome Kongen J. Mjølnerød Romme 2 02/6 - 10 / 9 2180 27,5 160
Rose-Marie Henriksen /Borgenhaugen J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 02/5 - 04 / 8 2200 28,3 30
J. Mjølnerød Ø. Kihlstrøm Bollnäs 4 30/3 - 05 / 4 2180 27,5 225
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Biri Travbane 3 05/11 - 06 / 1 2100 29,2a 393
7 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -58 635 2017: -13 -2 -2 -1 -6 -328 522
Viggjerva 7 Plass 474 001
5 år MELL.BR. HP v.Järvsöviking* (S) T. Mjøen Bjerke Travbane 4 10/6 - 02 / 7 2140 28,1 260
e. Viggmina v. Braute A. Sjoner Leangen Travbane 5 15/5 - 08 / 11 2160 temp 178
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen A. Sjoner Leangen Travbane 0 24/4 - 08 / 7 2160 31,4 52
T. Mjøen John Wiggen T. Mjøen Leangen Travbane 7 08/4 - 02 / 13 2180 30,1 g 69
Hvit m/rødt sidef, belte & mansj, rekl A. Sjoner Leangen Travbane 1 27/3 - 03 / 10 2180 31,5 43