<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
NORGES CATERINGS LØP (GRUNNCUPEN KVAL 4 AV 10)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-12-9 Plass : 15-12-9

1 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -17 500 2017: -11 -3 -1 -2 -1 -118 501
Tangen Bjørn 2100 1 Plass 180 334
5 år BRUN V v.Wik Stjernen Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 17/6 - 08 / 4 2040 26,0 49
e. Slogum Il v. Ilmin Ø. Tjomsland Bergen Travpark 3 03/6 - 05 / 2 2100 27,0 36
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 14/5 - 05 / 7 2160 26,2 19
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 09/4 - 08 / 7 2160 30,7 g 12
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 25/3 - 03 / 3 2140 29,8 32
2 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 2 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin G. Stenberg Drammen Travbane 1 19/6 - 04 / 1 2100 28,1 51
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv G. Stenberg Klosterskogen Travbane 2 08/6 - 03 / 6 1700 28,9a 26
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Biri Travbane 0 13/5 - 08 / 8 2120 29,4 g 203
P. Nilsen G. Stenberg Bjerke Travbane 0 03/5 - 08 / 3 1609 27,0a 141
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Drammen Travbane 1 18/4 - 04 / 8 1700 28,2a 51
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -15 -0 -2 -4 -2 -47 000
Trø Flax 3 Plass 260 000
9 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Forus Travbane 5 17/6 - 08 / 1 2040 27,0 717
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Sørlandets Travpark 2 06/6 - 05 / 9 2160 27,9 54
Stall Andelshester.no L. Kolle Momarken Travbane 3 30/5 - 04 / 3 2140 28,3a 108
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Biri Travbane 6 13/5 - 08 / 11 2120 29,2 777
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Buer Forus Travbane 6 02/5 - 01 / 6 2060 29,4 72
4 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 4 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven K. Mathisen Biri Travbane 5 02/6 - 05 / 15 2620 30,0 g 233
e. Løng Håpe v. Ilmin M. Gundersen Biri Travbane - 13/5 - 08 / 10 2120 dg 181
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll K. Mathisen Bjerke Travbane 0 03/5 - 08 / 12 1609 30,4arg 284
G. Austevoll Brynjulf Bjørge G. Gundersen Biri Travbane 4 21/4 - 04 / 14 2160 30,0 g 86
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Mathisen Biri Travbane 3 02/4 - 04 / 4 1609 26,6a 66
5 2017: -8 -2 -2 -0 -3 -87 500 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Kossar 5 Plass 177 000
7 år MØRKBR H v.H.G. Elessar H. Holm Drammen Travbane 2 19/6 - 04 / 5 2100 28,1 40
e. Troll Kosa v. Kos Knekten H. Holm Biri Travbane 1 14/6 - 06 / 8 1609 25,0a 212
Pål Roger Skog /Lierskogen H. Holm Momarken Travbane 1 09/5 - 04 / 6 2160 29,6 391
H. Holm Pål Roger Skog H. Holm Klosterskogen Travbane 5 14/4 - 04 / 7 2120 31,4 54
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 0 18/11 - 05 / 5 2620 36,3 60
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Brenne Major 6 Plass 245 000
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 19/6 - 05 / 3 1609 23,9a 37
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Momarken Travbane 0 13/6 - 01 / 5 1640 28,7a 21
Stall Major Party E. Høitomt Biri Travbane 1 21/5 - 03 / 6 1609 27,4a 14
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/4 - 03 / 6 2100 28,3ag 39
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 31/3 - 01 / 4 1609 25,9a 20
7 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 7 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Drammen Travbane 0 19/6 - 04 / 7 2100 30,8 g 208
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Drammen Travbane 6 10/4 - 02 / 5 2100 29,8 1363
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 01/2 - 04 / 5 2160 39,3 g 129
K. Kvasnes Ingolf Herbjørnrød (A) I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 0 19/10 - 02 / 9 2660 31,8 g 655
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 06/10 - 06 / 7 1700 28,6ag 607
8 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -9 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 2120 1 Plass 421 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Biri Travbane 1 18/6 - 05 / 4 1609 25,6a 13
e. Komnes Sol v. Moe Odin M. Jakobsson Årjäng 1 16/6 - 02 / 7 2160 28,2 18
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane 3 31/5 - 07 / 12 2100 26,8a 332
K. Johansen Merete Viksås H. Holm Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 02 / 2 2100 27,6a 65
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm H. Holm Magnor Travbane 1 01/5 - 05 / 8 1600 27,7 g 85
9 2019: -4 -2 -0 -0 -2 -45 000 2018: -11 -5 -1 -1 -2 -115 000
Langlands Odin 2 Plass 430 408
6 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Forus Travbane 0 17/6 - 08 / 8 2060 29,5 g 78
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 01 / 4 2120 26,5 g 56
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 01 / 2 2100 27,5a 119
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Gävle 5 27/10 - 06 / 6 1660 29,0 g 63
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Östersund 1 07/10 - 04 / 4 2140 29,2 26
10 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -16 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 3 Plass 409 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 21/6 - 06 / 10 1609 dg a 316
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Årjäng 6 05/6 - 06 / 9 1660 24,9 899
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 19/5 - 04 / 4 1640 27,2ag 516
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 10/5 - 04 / 7 2100 30,8ag 590
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Magnor Travbane - 01/5 - 07 / 2 1600 dg 239
11 2019: -7 -2 -1 -0 -4 -57 500 2018: -18 -4 -2 -1 -5 -109 000
Lyn Victor 4 Plass 477 000
7 år GRÅ V v.Alm Viktor H. Tvedt Bergen Travpark 2 08/6 - 04 / 10 2100 27,0a 28
e. Åsblesa v. Bokli Balder H. Tvedt Bergen Travpark 3 27/5 - 06 / 10 1600 24,8a 32
Mikael H. Nordh-Jan Erik Svensson E. Tvedt Bergen Travpark 2 18/5 - 04 / 13 2140 27,7 109
H. Tvedt Frode Horstad H. Tvedt Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 01 / 7 2100 27,5a 67
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 01 / 10 2100 27,7a 68
12 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 5 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Øveraasen Biri Travbane 6 18/6 - 04 / 2 2100 29,5 140
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 16/6 - 04 / 13 2140 26,6 219
Stall Helt Krise A. Stensen Leangen Travbane 0 05/6 - 02 / 4 2160 28,4 g 244
B. Steinseth E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 20/5 - 06 / 2 2100 dg 563
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 07/5 - 04 / 13 2640 30,3 431
13 2019: -6 -0 -0 -2 -4 -25 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 6 Plass 367 500
10 år BRUN V v.Spikeld G. Mikkelsen Forus Travbane 7 17/6 - 08 / 6 2060 26,4 191
e. Heliblessa v. Braute E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/6 - 04 / 9 1609 24,7a 47
Kent Lauritsen /Færvik M. Høitomt Bjerke Travbane - 31/5 - 03 / 5 2100 dg a 81
V. Hop Kent Lauritsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 04/5 - 01 / 1 2100 27,6a 42
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 22/4 - 05 / 9 2100 26,0a 420
14 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -25 000 2018: -21 -0 -1 -2 -4 -22 850
Theodor 7 Plass 345 870
11 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten I. Melby Leangen Travbane 4 23/6 - 05 / 11 2140 27,5a 53
e. Timterna v. Tim I. Melby Leangen Travbane - 12/6 - 06 / 15 2180 dg 30
John Einar Theodorsen /Fannrem I. Melby Leangen Travbane 2 05/6 - 02 / 3 2160 26,3 330
O. Østre John Einar Theodorsen (A) I. Melby Leangen Travbane - 22/5 - 05 / 10 2160 g0 g 127
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame I. Melby Leangen Travbane 7 15/5 - 05 / 2 2160 30,3 g 138
15 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -130 000 2018: -19 -3 -3 -1 -8 -202 558
Tripsson Ø.K. 8 Plass 923 058
7 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Forus Travbane 3 17/6 - 08 / 14 2060 26,0 27
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even B. Øksnevad Forus Travbane 1 04/6 - 05 / 8 2060 26,6 62
Stall Guttene Fra Bergen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/9 - 05 / 8 2600 26,8a 625
Å. Tengsareid Bernt Øksnevad (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 18/8 - 05 / 8 2540 27,8 61
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 03 / 7 2120 33,5 g 72