<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
TGN-SERIEN 2017 - UNGDOMSLØP
TGN-SERIEN 2017 - UNGDOMSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 176.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-6-4 Plass : 12-6-4

1 2017: -11 -1 -0 -0 -1 -21 000 2016: -14 -1 -0 -0 -4 -31 544
J.C. France Dream 2100 1 Plass 143 044
6 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) H. Bye Bjerke Travbane P 21/6 - 21 / 1 2140 22,3 P
e. Sporting Karina v. Speedy Tomali (US) D. Dalen Biri Travbane 0 02/6 - 01 / 3 2600 16,3a 539
Siri Lund Berntzen /Magnor M. Andersson Årjäng 0 22/5 - 08 / 11 2140 15,7a 709
H. Ydersbond Siri Lund Berntzen E. Kristiansen Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 03 / 2 2100 17,5a 91
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl C. Kjenner Bjerke Travbane 4 03/5 - 07 / 3 2100 17,8a 818
2 2018: -15 -0 -0 -1 -5 -20 991 2017: -19 -0 -0 -0 -6 -15 000
Lost Genius 2 Plass 145 991
7 år BRUN H v.Thai Tanic A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 03 / 3 2100 20,1a 134
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 06/6 - 02 / 7 2100 18,8a 146
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Drammen Travbane 5 11/5 - 05 / 7 2100 19,7a 207
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 03 / 12 1700 17,8a 1212
Todelt lys blå/svart, hvit kant J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 10 / 1 2100 21,7ag 412
3 2018: -14 -0 -2 -1 -5 -54 032 2017: -14 -1 -1 -2 -9 -72 116
Live in Peace* (S) 3 Plass 267 732
12 år BRUN V v.Peace On Earth* (S) P. Nilsen Årjäng 5 05/6 - 08 / 2 2140 15,5a 479
e. Liv L.L.* (S) v. Smasher* (US) P. Nilsen Färjestad 7 29/5 - 06 / 3 1640 14,1a 626
Sverige J. Oscarsson Åby 7 11/5 - 10 / 1 2140 16,3a 523
H. Nygård Sandra K. Eriksson K. Eriksson Axevalla 0 02/5 - 08 / 6 1640 15,7ag 338
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 14/4 - 10 / 8 2100 17,1a 95
4 2018: -11 -1 -2 -3 -4 -119 125 2017: -18 -3 -5 -4 -4 -198 053
Ingemar Palema (S) 4 Plass 393 698
6 år BRUN V v.Symphonic Hanover (US) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 15/6 - 03 / 11 2100 17,3ag 34
e. Fantasi Palema (S) v. Alf Palema* (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 31/5 - 04 / 3 2100 16,3a 97
Stall Ingemar Palema V. Hop Bjerke Travbane 4 12/4 - 08 / 1 2100 15,8a 38
M. Gundersen Fredrik Solberg V. Hop Bjerke Travbane 1 27/3 - 03 / 6 2100 15,1a 16
marineblå m/hvit og rød søm + reklame V. Hop Momarken Travbane 2 02/3 - 04 / 12 2140 17,8a 30
5 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -7 000 2017: -21 -0 -2 -4 -8 -60 000
Solid Neo (S) 5 Plass 172 500
8 år BRUN V v.Diamond Way (DE) V. Drolsum Sørlandets Travpark 3 28/5 - 05 / 9 1609 14,1a 256
e. Marita Neo (S) v. Supergill* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 08/5 - 05 / 2 1609 14,0a 115
Aasmund Drolsum-Vemund Madsen Drolsum K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 20/4 - 04 / 1 2100 16,3a 63
V. Drolsum V. Drolsum Momarken Travbane - 28/3 - 02 / 8 1640 dg a 265
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/3 - 02 / 7 1609 14,5a 236
6 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -20 000 2017: -15 -4 -2 -1 -5 -206 137
Threetimesalady 6 Plass 301 137
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 10/6 - 05 / 4 2100 15,7a 258
e. Threefolded v. Sugarcane Hanover* (US) P. Midtfjeld Årjäng 1 22/5 - 08 / 8 2140 14,4a 254
Marianne Ølstad Steenland /Tynset P. Midtfjeld Biri Travbane 0 13/5 - 03 / 11 2100 16,1ag 289
L. Trudvang Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 25/2 - 05 / 11 1609 15,6a 176
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek P. Midtfjeld Forus Travbane 4 11/2 - 04 / 3 2040 16,2a 60
7 2018: -5 -2 -0 -1 -1 -65 000 2017: -9 -1 -1 -3 -1 -87 500
Forever Peace 7 Plass 252 944
5 år BRUN H v.Muscle Hill (US) J. Verbeeck Bjerke Travbane 2 11/6 - 14 / 8 2100 15,3a 30
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 31/5 - 04 / 1 2100 14,2a 17
Stall Sving E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 06 / 8 2609 16,0a 18
E. Rennesvik Ingvild Seljord (B) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 6 2100 14,3a 23
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Örebro - 20/8 - 10 / 11 1609 dg a 165
8 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 930 2017: -21 -0 -1 -1 -9 -34 368
Drew Thunder 8 Plass 185 868
9 år SVART H v.Mr. Commissioner (US) O. Brenden Årjäng 0 16/6 - 06 / 6 2140 16,1a 513
e. Cenita Drew v. Why Not (US) O. Brenden Eskilstuna 7 04/6 - 05 / 1 2140 16,8a 266
Oda K. Brenden-Odd Brenden A. Frønes Momarken Travbane 2 19/5 - 02 / 10 2140 16,2a 428
J. Eilertsen Leif Brenden E. Rennesvik Biri Travbane 10 07/5 - 03 / 10 2100 17,5ag 533
Skrådelt svart/gull, hvit kant K. Brenden Färjestad 0 24/4 - 11 / 10 2180 18,2 493
9 2018: -17 -4 -4 -1 -5 -407 491 2017: -16 -1 -6 -0 -3 -96 000
Allaway G.T. 9 Plass 642 491
5 år BRUN V v.Broadway Hall (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 10/6 - 04 / 5 3160 19,9 g 217
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US) A. Wolden Bjerke Travbane 6 25/2 - 04 / 14 2160 15,6 133
Arnfinn Bye /Oslo A. Wolden Bjerke Travbane 1 04/1 - 06 / 9 2100 16,3a 28
A. Robertsen Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 17/12 - 05 / 10 2100 br ag 59
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 26/11 - 04 / 11 2600 17,4 33
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -1 -3 -4 -35 000
American Paco 10 Plass 145 869
7 år LYSBRUN HP v.Americanese (US) O. Østre Momarken Travbane 3 13/6 - 06 / 12 2140 17,1a 442
e. Sweet Paco Girl v. Yankee Paco* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 25/5 - 08 / 10 1700 16,5a 31
Stall Norge Handelsbolag /Matrand G. Austevoll Biri Travbane 6 13/5 - 03 / 2 2100 15,4a 198
A. Akselsen Dag Terje Kisen P. Midtfjeld Drammen Travbane 4 30/4 - 05 / 2 1700 14,8a 431
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Bjerke Travbane 3 11/4 - 01 / 5 2100 15,2a 153
11 2018: -10 -0 -3 -1 -2 -31 542 2017: -15 -2 -1 -1 -7 -82 778
Västerbo Loire* (S) 11 Plass 202 086
6 år SVARTBRUN V v.Credit Winner* (US) K. Lindberg Årjäng 3 16/6 - 05 / 5 2140 14,9a 448
e. Garonne As (IT) v. Muscles Yankee* (US) K. Lindberg Åmål 4 09/6 - 03 / 13 2100 16,3 149
Sverige A. Sverre Årjäng 5 22/5 - 02 / 8 2140 16,0a 350
J. Eriksen Kristian Lindberg (T) K. Lindberg Bjerke Travbane 5 10/5 - 05 / 11 1609 16,5a 82
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 5 03/5 - 07 / 8 2100 18,0a 118
12 2018: -15 -6 -1 -1 -0 -297 393 2017: -13 -5 -4 -0 -1 -286 120
Flashing Boko (S) 12 Plass 697 376
6 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) H. Holm Jarlsberg Travbane 1 16/6 - 01 / 2 1609 13,3a 11
e. Exciting Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) C. Jepson Solvalla - 07/6 - 07 / 12 2640 dg a 27
Stall Øst & Litt Vest H. Holm Jarlsberg Travbane 1 20/5 - 02 / 6 1609 11,1a 17
L. Kolle Severin Aarskog L. Kolle Biri Travbane 2 13/5 - 03 / 12 2100 14,2a 44
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek B. Goop Örebro - 06/5 - 08 / 12 1609 dg a 125