<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -15 -3 -2 -0 -4 -89 500
Xantippe 2040 1 Plass 451 500
8 år BRUN HP v.Olimede* (FR) Å. Tengsareid Forus Travbane - 23/5 - 06 / 1 2040 dg 177
e. Inlaid Pine (US) v. Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Forus Travbane - 04/4 - 02 / 8 2040 dg 136
Kåre Refsland-Johan Løvdahl P. Buer Bergen Travpark 0 23/3 - 06 / 11 2100 br ag 16
G. Mikkelsen Kåre Refsland P. Buer Forus Travbane 1 21/2 - 08 / 4 2040 15,3a 34
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek Å. Tengsareid Forus Travbane 5 24/1 - 06 / 1 2040 15,6a 23
2 2018: -8 -5 -0 -0 -2 -74 000 2017: -2 -0 -2 -0 -0 -20 000
van der Meulen 2 Plass 94 000
4 år SVARTBRUN H v.Muscles Wiking B.R.
e. Faithfully Yours (US) v. Donerail* (US)
Kim Rene Gramstad-Else-Berit Gramstad
R. Wiig Kim Rene Gramstad
svart m/blå ermstriper og reklame
3 2018: -7 -0 -1 -1 -4 -20 000 2017: -4 -0 -1 -1 -2 -14 000
Maksi Muscles 3 Plass 34 000
5 år BRUN V v.Muscles Yankee* (US) J. Dahlgaard Aalborg 0 15/6 - 01 / 4 2140 br g 44
e. Maxi Karamell (S) v. Supergill* (US) J. Dahlgaard Skive P 05/3 - 91 / 1 2020 22,5 P
Kåre Joa Ravndal /Sola Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 07/8 - 23 / 4 2100 24,4 B
Å. Tengsareid Kåre Joa Ravndal Å. Tengsareid Drammen Travbane 17/6 - 21 / 1 1700 27,2 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -10 -1 -0 -2 -2 -36 000
Holene Faks 2060 1 Plass 111 500
7 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Erga Sørlandets Travpark - 14/8 - 03 / 7 2680 dg 55
e. Ara Tulla v. Atom Vinter T. Erga Bergen Travpark 5 14/6 - 02 / 4 2100 31,2ag 44
Mariann Erga Tjøtta /Bryne T. Erga Klosterskogen Travbane 4 25/3 - 05 / 4 2100 31,1 49
T. Erga T. Erga Bergen Travpark 1 05/3 - 01 / 3 2120 33,6 23
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Bergen Travpark 3 18/2 - 03 / 6 2140 33,6 g 15
5 2018: -12 -0 -0 -1 -5 -14 000 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -12 000
Verdals Tyren 2 Plass 26 000
5 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld E. Nedrebø Forus Travbane P 27/9 - 20 / 3 2060 45,3 g P
e. Verdals Stjerna v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane 15/9 - 21 / 4 1620 58,8 r N
Knut Bærheim /Kleppe Å. Tengsareid Forus Travbane 05/9 - 22 / 9 2060 56,4 rg N
E. Nedrebø Knut Bærheim
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nesvik Tita 3 Plass 0
3 år SVART HP v.Tekno Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 5 2120 03,8 r N
e. Lome Frøya v. Elding
John Aa. Tjøtta /Bryne
K. Handeland
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl.
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -4 -19 000
Kolnes Terna 4 Plass 137 500
12 år BRUN HP v.Alm Viktor K. Solberg Forus Travbane 0 17/6 - 05 / 11 2060 31,6 712
e. Jar Senta v. Grans Trygg K. Solberg Forus Travbane 4 31/5 - 04 / 13 2080 29,4 468
Karsten Solberg-Anette Hiim Solberg K. Solberg Forus Travbane 0 24/5 - 01 / 10 2060 29,0 475
P. Buer Karsten Solberg (A) S. Wassberg Forus Travbane P 12/4 - 20 / 3 2060 37,7 P
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 0 10/1 - 05 / 4 2550 br a 763