<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V4-4
V65-2
DATOLØP - DELINGSLØP
DATOLØP - DELINGSLØP
Kaldblods 2040 m. Autostart.
For 3-15-årige 75.001 - 120.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-11-1 Plass : 7-11-1

1 2018: -8 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -18 -1 -2 -2 -7 -67 000
Beck Odin 2040 1 Plass 131 000
7 år SVART V v.Krageboen T. Solberg Forus Travbane 2 17/6 - 02 / 6 2060 28,9 49
e. Martha Mollyn* v. Spikeld Å. Tengsareid Forus Travbane 5 04/6 - 04 / 8 2040 29,2ag 55
Sherilyn C. Boganes /Sandnes M. Gudmestad Forus Travbane - 23/5 - 02 / 11 2060 dg 125
E. Høitomt Jimmy Vatland (A) T. Solberg Forus Travbane 1 06/5 - 02 / 10 2060 29,2 47
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Vatland Forus Travbane 0 21/3 - 04 / 10 2060 31,8 230
2 2018: -18 -0 -1 -2 -8 -46 000 2017: -12 -0 -0 -1 -7 -27 000
Kringelandester 2 Plass 155 500
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) K. Lauvsnes Forus Travbane 4 17/6 - 02 / 11 2060 29,3 823
e. Kringelandseldrina v. Elding K. Lauvsnes Forus Travbane 7 04/6 - 04 / 6 2040 29,6a 565
Kurt Magne Lauvsnes /Jørpeland R. Wiig Forus Travbane 0 06/5 - 08 / 1 2040 31,8 588
K. Lauvsnes K. Lauvsnes Forus Travbane - 10/12 - 05 / 4 2060 dg 311
rød m/hvitt sk.stk. & grønne ermer. G. Mikkelsen Forus Travbane - 25/10 - 05 / 6 2060 dg 200
3 2017: -8 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -14 -1 -2 -1 -8 -80 500
Birk Jerven 3 Plass 113 500
5 år SVART V v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 02 / 7 1700 28,4a 309
e. Birk Vilja v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 0 09/5 - 06 / 1 1640 29,0a 192
Jone Svendsen-Kari Helene Stokka Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 12 2100 36,4a 184
Å. Tengsareid Jone Svendsen (A) V. Hop Klosterskogen Travbane - 09/2 - 05 / 12 2120 dg 81
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 04 / 9 2100 30,8a 127
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -21 000
Torijerka 4 Plass 101 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Sørlandets Travpark 7 28/5 - 04 / 2 2140 30,3a 399
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten Å. Tengsareid Forus Travbane 0 06/5 - 08 / 8 2060 31,8 g 329
Jan Kjell Gudmestad /Nærbø E. Rennesvik Bergen Travpark 2 27/4 - 05 / 2 2100 30,1 34
R. Wiig Jan Kjell Gudmestad Å. Tengsareid Forus Travbane 4 04/4 - 03 / 9 2040 29,3a 450
svart m/blå ermstriper og reklame R. Gudmestad Forus Travbane 0 29/11 - 03 / 1 2040 32,6 880
5 2018: -14 -1 -0 -1 -7 -44 500 2017: -18 -0 -2 -1 -9 -54 500
Tysvær Odin 5 Plass 163 000
7 år SVART V v.Bork Odin H. Hagen Forus Travbane 6 01/6 - 04 / 9 1600 30,1a 125
e. Tangen Toja v. Alm Svarten C. Hande Bjerke Travbane 3 24/5 - 05 / 8 1640 27,7 94
Karen Vikse /Haugesund C. Hande Forus Travbane 6 06/5 - 02 / 14 2080 29,1 545
T. Karlsen Karen Vikse T. Salte Forus Travbane 2 18/4 - 04 / 7 2060 31,4 79
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek S. Wassberg Forus Travbane 5 28/2 - 04 / 10 2060 32,2 24
6 2017: -6 -1 -0 -1 -1 -29 500 2016: -22 -4 -3 -2 -4 -88 000
Pøylefanten 6 Plass 117 500
5 år GRÅSVART V v.Særpefanten S. Wassberg Bergen Travpark 5 11/5 - 04 / 1 2100 29,3 68
e. Fotlandstjerna v. Elding S. Wassberg Bergen Travpark 0 30/3 - 08 / 4 1600 30,6ag 28
Stall Pøylå S. Wassberg Forus Travbane 0 11/2 - 01 / 11 2060 30,1 g 64
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 05 / 10 2100 31,6ag 80
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 1 19/1 - 06 / 10 2140 29,7 40
7 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -9 000 2017: -11 -4 -2 -0 -1 -105 000
Årdals Tobben 7 Plass 184 000
8 år SVARTBRUN H v.Bork Odin T. Erga Forus Travbane 1 04/6 - 04 / 2 2040 27,7a 105
e. Birk Elin v. Pål Even M. Erga Forus Travbane 4 23/5 - 02 / 13 2060 29,6 219
Annette Erga /Orre A. Erga Forus Travbane 0 06/5 - 02 / 13 2080 30,6 g 392
T. Erga T. Erga Sørlandets Travpark 2 23/4 - 04 / 9 2160 29,7 79
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl A. Erga Forus Travbane 2 04/4 - 03 / 3 2040 28,9ag 56
8 2018: -15 -0 -2 -1 -8 -61 000 2017: -20 -1 -1 -2 -10 -81 000
Frøya Lill 8 Plass 218 000
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) O. Mæland Forus Travbane - 17/6 - 02 / 4 2060 dg 450
e. Vår Frøya v. Moe Odin O. Mæland Forus Travbane 4 04/6 - 04 / 3 2040 29,0a 511
Kjellaug Mæland-Oddvar Mæland O. Mæland Forus Travbane 5 02/5 - 01 / 4 2040 30,2 553
O. Mæland O. Mæland Sørlandets Travpark 0 29/4 - 05 / 9 2140 29,3a 539
gul m/blått sk.stk/stolpe,ermstr, rekl O. Mæland Forus Travbane 0 04/4 - 03 / 7 2040 br ag 253
9 2018: -12 -0 -3 -0 -2 -30 000 2017: -21 -1 -1 -3 -4 -53 000
Vimse Gutten 9 Plass 151 000
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Wassberg Forus Travbane 5 01/6 - 04 / 2 1600 30,1a 255
e. Vimsella v. Spikeld M. Lode Forus Travbane - 23/5 - 02 / 8 2060 dg 120
Stein Lode-Åge Edland S. Lode Sørlandets Travpark - 14/5 - 04 / 5 2140 dg 43
O. Wassberg Elin Lode (T) S. Wassberg Bergen Travpark 4 27/4 - 05 / 6 2120 29,5 29
Rød m/blå ermer, reklame M. Lode Forus Travbane 1 18/4 - 04 / 9 2060 31,0 87
10 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -43 000 2016: -9 -3 -1 -0 -2 -68 000
Kolnes Beth 10 Plass 111 000
5 år SVART HP v.Bork Odin V. Hop Forus Travbane 3 18/6 - 05 / 2 1600 27,4 g 378
e. Engjenta v. Alm Hellin E. Nedrebø Forus Travbane - 04/6 - 04 / 4 2040 dg a 233
Per Grønningen /Avaldsnes R. Hop Bergen Travpark 3 27/5 - 07 / 8 2120 31,2 44
E. Nedrebø Ove Bærheim V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 14/5 - 05 / 9 2160 28,3 981
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek K. Malmin Forus Travbane - 06/5 - 08 / 2 2040 dg 290
11 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -36 000 2017: -4 -1 -1 -1 -1 -37 000
Ask Viking 11 Plass 165 500
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 1 17/6 - 02 / 12 2060 28,7 24
e. Horgen Bente v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 3 04/6 - 04 / 5 2040 28,8a 17
Geir Gudmestad /Bryne G. Gudmestad Forus Travbane 1 17/6 - 05 / 1 2040 28,4 44
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 3 07/5 - 02 / 9 2060 28,0 143
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 0 26/4 - 05 / 10 2080 28,6 92