<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.29,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.27,5 og dårligere.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -1 -2 -3 -5 -63 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 1 Plass 197 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks O. Østre Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 05 / 4 2100 30,6 g 490
e. Bakkmo Fuksa v. Braute O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/6 - 04 / 2 2100 30,1 106
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 10 2100 30,1a 497
Ole Johan Østre (T) Per Gottling (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 9 2160 31,1 59
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 06 / 11 2120 30,2 247
2 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -3 -14 500
Bertekongen 2 Plass 131 000
10 år SVART V v.Moe Odin P. Johannessen Klosterskogen Travbane 8 15/6 - 05 / 11 2120 30,1 2752
e. Liberta v. Pajaprins P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 06/6 - 05 / 11 2160 29,6 g 1704
Torhild Hansen /Grimstad J. Eilertsen Sørlandets Travpark 5 28/5 - 07 / 4 2140 30,6 414
Pål Henning K. Johannessen (A) J. Eilertsen Biri Travbane 0 03/3 - 04 / 2 2100 31,2 661
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr O. Østre Sørlandets Travpark - 26/2 - 05 / 1 2140 dg 571
3 2018: -21 -2 -2 -2 -10 -82 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 3 Plass 192 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Klosterskogen Travbane 4 15/6 - 05 / 2 2100 30,0 416
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/6 - 03 / 11 2120 31,0 166
Stall Kjønnerød J. Undem Drammen Travbane 4 11/5 - 04 / 10 2100 31,0a 157
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 04 / 10 2100 33,9ag 43
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 21/10 - 03 / 14 2120 31,8 82
4 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 4 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos C. Antonsen Drammen Travbane - 18/5 - 05 / 13 2120 dg 92
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten C. Antonsen Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 12 2160 31,9 g 149
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Magnor Travbane 1 01/5 - 03 / 11 2020 31,4 163
Cato Antonsen (T) Terje Mellemsæther O. Kjenner Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 9 2160 31,1 g 422
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 8 2100 32,0ag 353
5 2018: -9 -0 -1 -1 -1 -29 500 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -96 000
Leikur 5 Plass 156 700
7 år MØRKBR V v.Voje Faks C. Engebråthen Klosterskogen Travbane - 15/6 - 05 / 5 2100 g8 181
e. Schuma v. Schuvar C. Engebråthen Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 13 2160 34,5 g 53
Jan Pettersen /Stokke E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 29/4 - 04 / 10 2160 29,3 31
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 06 / 2 2100 31,1 123
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 03 / 5 2120 33,1 g 35
6 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -11 -5 -1 -1 -3 -101 000
Tangen Trym 6 Plass 145 852
7 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 06 / 11 2100 29,3ag 144
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 28/5 - 04 / 10 2140 29,5a 33
Tor Birger Krageboen /Tveit L. Kolle Sørlandets Travpark 5 09/4 - 02 / 3 1640 29,1 20
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 12/3 - 05 / 11 2140 30,7a 23
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 26/2 - 04 / 6 2160 30,6 13
7 2018: -9 -0 -2 -1 -3 -28 000 2017: -15 -0 -0 -0 -8 -26 000
Storler Guten 1 Plass 213 000
13 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Momarken Travbane 0 30/5 - 04 / 6 2140 29,0ag 224
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Sørlandets Travpark 0 14/5 - 04 / 7 2160 30,3 438
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 01 / 6 2100 28,9ag 335
Gunnar Austevoll (T) Rannveig Grorud M. Helland Drammen Travbane 8 10/4 - 02 / 2 2100 29,9 g 325
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Helland Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 05 / 9 2120 29,9 808
8 2018: -8 -1 -1 -0 -5 -45 500 2017: -15 -1 -1 -2 -7 -74 000
Flammen Julie 2 Plass 227 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 15/6 - 05 / 8 2120 29,2 145
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* J. Undem Klosterskogen Travbane 3 01/6 - 04 / 10 2140 28,6 303
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 5 2100 br ag 617
Åsbjørn Tengsareid (T) Sigbjørn Baann T. Bronken Bjerke Travbane 0 02/2 - 06 / 3 1609 31,6a 346
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/1 - 05 / 8 2100 35,5a 311
9 2018: -12 -1 -0 -2 -5 -52 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 3 Plass 191 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Drammen Travbane 0 19/6 - 04 / 3 2100 30,2 911
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 04 / 12 2140 29,6 606
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Bjerke Travbane 6 24/5 - 05 / 10 1640 28,8 444
Anne Christensen (A) A. Christensen Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 9 2140 30,6 463
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 5 26/4 - 02 / 8 2140 29,1 604
10 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -14 -2 -0 -0 -8 -58 183
Lonfaks 4 Plass 82 683
5 år BRUN V v.Voje Faks M. Helland Jarlsberg Travbane 6 12/6 - 01 / 4 2100 29,0a 274
e. Lona Troll v. Troll Jahn M. Helland Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 03 / 8 2120 30,8 485
Tom-Erland Skyer /Stathelle M. Helland Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 02 / 5 1700 29,2a 534
Magnus Helland (T) Tom-Erland Skyer J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 15/11 - 02 / 3 2140 35,2a 182
gul m/svart h og ermstriper O. Østre Jarlsberg Travbane 5 04/11 - 04 / 3 2100 31,5 189
11 2018: -14 -0 -1 -2 -7 -45 991 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 5 Plass 174 191
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 22/6 - 05 / 4 1700 27,1a 337
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 03 / 10 1700 29,7a 199
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 01/6 - 03 / 14 2140 30,0 298
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 02 / 12 1700 28,4a 485
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 14/5 - 04 / 4 2140 30,9 192
12 2018: -25 -2 -0 -3 -11 -128 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 6 Plass 410 982
9 år SVART H v.Kasper Mollyn A. Valstad Jarlsberg Travbane 3 16/6 - 03 / 10 2120 29,4 82
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) A. Valstad Bjerke Travbane 3 07/6 - 02 / 9 2160 28,9 377
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen G. Flåten Momarken Travbane 5 30/5 - 04 / 11 2140 28,6a 300
Geir Flåten (T) Nils Johansen G. Flåten Momarken Travbane 0 09/5 - 06 / 8 1640 28,2a 540
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 0 18/4 - 04 / 6 1700 29,9ag 141
13 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -73 500 2017: -17 -3 -4 -0 -6 -135 000
Sundby Søss 7 Plass 306 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 04 / 14 2140 br 43
e. Selena v. Kos Knekten T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/5 - 02 / 10 2160 29,0 42
Berit Garstad /Stathelle T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 02 / 4 2100 28,2ag 60
Tom Erik Solberg (T) Berit Garstad T. Solberg Bjerke Travbane 4 22/4 - 03 / 10 2100 28,1a 93
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 05 / 3 2100 29,7 g 141
14 2018: -16 -0 -0 -3 -7 -39 000 2017: -16 -0 -0 -2 -7 -33 000
Stjerne Ball 8 Plass 229 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Drammen Travbane 8 19/6 - 04 / 8 2100 30,0 g 60
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 0 30/5 - 04 / 1 2140 29,4ag 178
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 5 2100 32,0ag 143
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Bjerke Travbane 3 15/5 - 01 / 7 2100 29,9a 61
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 7 07/5 - 04 / 7 2620 30,7 g 82