Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 22.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -6 -12 000
Kaspia 1 Plass 12 000
5 år SVART HP v.Kasper Mollyn G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 03 / 3 2100 36,2 314
e. Snedig v. Minpil V. Hop Momarken Travbane 0 21/6 - 07 / 12 2180 34,4 269
Åge Edvardsen /Andebu V. Hop Klosterskogen Travbane 7 09/6 - 02 / 6 2100 34,1 g 91
Lars Fredrik Kolle (A) Åge Edvardsen V. Hop Jarlsberg Travbane 8 02/6 - 08 / 4 2100 34,4 250
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 26/5 - 03 / 5 2100 dg 254
2 2018: -10 -3 -1 -1 -2 -101 000 2017: -17 -3 -2 -0 -2 -62 000
Eigelands Rebecca 2 Plass 167 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Kongen G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 22/6 - 08 / 7 2100 30,9 g 88
e. Stai Helga v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 08/6 - 02 / 3 2100 34,0 72
Øystein Wennesland /Lillesand M. Løve Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 03 / 14 2120 33,8 g 357
Geir Flåten (T) A. Frønes Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 10 2160 38,0 g 243
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame A. Frønes Sørlandets Travpark - 12/3 - 07 / 3 2160 dg 77
3 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -11 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 3 Plass 88 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 16/6 - 07 / 2 2600 32,3 161
e. Vikenmai v. Spang Best K. Mathisen Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 09 / 7 2120 35,7 g 114
Bjørn Jensen /Maura L. Kolle Drammen Travbane - 28/8 - 08 / 4 2100 dg 219
Kai Johansen (T) Bjørn Jensen L. Kolle Klosterskogen Travbane - 18/8 - 02 / 7 2120 dg 230
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 03 / 7 2100 33,3 1283
4 2017: -6 -1 -1 -1 -2 -29 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjeldtora 1 Plass 29 000
6 år SVART HP v.Horgen Tore G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 16/6 - 07 / 4 2620 32,6 36
e. Aldina v. Alm Svarten G. Flåten Bjerke Travbane 0 07/6 - 09 / 8 2160 br g 128
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/5 - 09 / 1 2140 32,3 g 54
Lars Anvar Kolle (T) Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 07 / 1 2100 31,5 62
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Momarken Travbane 6 02/5 - 03 / 5 2140 32,9 30
5 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -2 -0 -5 -26 000
Stensvik Adele 2 Plass 31 000
7 år SVART HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 02/4 - 08 / 6 2120 br rg 151
e. Engdokka v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 13/1 - 08 / 7 2120 br g 69
Jan Ingar Bakkely /Skreia T. Solberg Forus Travbane 0 10/12 - 05 / 2 2040 32,0 g 393
Dag-Sveinung Dalen (T) Jan Ingar Bakkely G. Mikkelsen Forus Travbane 5 29/11 - 08 / 3 2040 33,7 127
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Karlsen Forus Travbane 0 19/11 - 08 / 11 2080 36,6 g 316
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 3 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber P. Sem Drammen Travbane 5 19/6 - 03 / 10 2140 32,5 368
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 03 / 4 2100 33,6 g 430
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen D. Dalen Biri Travbane 5 21/5 - 04 / 3 2100 32,4 55
Pål Sem (T) Magnus Billing P. Sem Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 07 / 7 2120 31,1 463
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 08 / 10 2120 37,2 g 562
7 2017: -13 -0 -2 -2 -7 -38 869 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Helmina 4 Plass 38 869
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Bjerke Travbane 6 16/5 - 09 / 10 2140 32,8 158
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 07 / 2 2100 31,7 72
Stall Aristo J. Hansen Årjäng 3 10/4 - 08 / 11 2160 33,1 26
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 10 / 6 2120 34,4 355
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 6 16/3 - 01 / 5 2100 35,0 128