<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:06 V5-5
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr.
For 3-15-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -10 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Songe Linus 1 Plass 10 500
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 2 20/6 - 07 / 2 2140 37,0 41
e. Eike Borka v. Bork Rigel E. Høitomt Momarken Travbane P 13/6 - 20 / 11 2180 35,9 P
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen T. Borg Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 01 / 8 2100 br g 341
Vidar Hop (T) May-Helen Nilsen K. Johansen Momarken Travbane P 05/5 - 20 / 5 2160 42,8 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Momarken Travbane N 02/4 - 20 / 9 2160 41,0 r N
2 2018: -20 -2 -1 -1 -9 -59 661 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000
Idlava 2 Plass 65 661
6 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen R. Aarlie Drammen Travbane 0 19/6 - 08 / 8 2100 40,4 g 165
e. Id Elida v. Elding R. Aarlie Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 08 / 8 2100 37,5 672
Terese Aarlie /Hønefoss R. Aarlie Drammen Travbane P 18/5 - 20 / 8 2120 39,5 g P
Renate Aarlie (T)
Todelt svart/gull, gull mansj, rek
3 2018: -15 -1 -1 -5 -3 -60 000 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 3 Plass 82 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 01 / 3 2100 35,1 g 322
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/5 - 21 / 3 2160 36,6 P
Ketil R. Solvang-Maria Markussen
Pål Henning K. Johannessen (A) Ketil R. Solvang
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr
4 2018: -16 -0 -1 -4 -6 -54 183 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -16 842
Skrei Stjerna 4 Plass 71 025
7 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane 8 20/6 - 07 / 3 2140 39,3 g 279
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane P 23/1 - 20 / 8 2160 41,3 P
Øystein Østre /Askim
Lars Håkenby Østre (A) Øystein Østre
Svart m/gul stolpe, reklame
5 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -24 500 2017: -15 -1 -1 -0 -4 -27 500
Borkflya 1 Plass 52 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 09/6 - 09 / 7 2120 dg 42
e. Eldhusflya v. Elding M. Gundersen Jarlsberg Travbane 7 26/5 - 03 / 1 2100 33,6 g 130
Aina Skar-Geir Aga G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/5 - 01 / 1 2100 34,5 g 296
Gunnar Austevoll (T) Aina Skar V. Hop Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 08 / 6 2100 38,6 g 431
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Drammen Travbane - 15/1 - 07 / 3 2100 dg 30
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Mio Vlad 2 Plass 9 000
6 år SVART V v.Voje Faks J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 15/6 - 08 / 10 2120 dg 388
e. Mio Perla v. Krembest J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 09/6 - 09 / 8 2120 33,3 g 608
Knut Magne Straume /Drangedal J. Gaustad Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 8 2160 37,3 g 590
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 04/5 - 08 / 7 2100 37,5 g 210
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane P 18/4 - 20 / 4 2120 36,1 P
7 2018: -10 -0 -1 -4 -3 -235 262 2017: -9 -3 -2 -2 -2 -272 500
Haugestad Alma 3 Plass 507 762
4 år BRUN HP v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 09 / 5 2100 33,0 g 20
e. Mille v. Spang Best E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 26/5 - 23 / 6 2120 33,4 P
Vaidas Rimsa-Justina Rimsiene V. Hop Jarlsberg Travbane 24/5 - 21 / 5 2120 51,2 g B
Eirik Høitomt (T) Vaidas Rimsa E. Høitomt Jarlsberg Travbane 13/5 - 20 / 4 2120 54,2 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
8 2018: -9 -1 -1 -1 -3 -42 000 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -51 500
Jæger N.A. 4 Plass 93 500
5 år BRUN V v.Wik Stjernen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 01 / 8 2120 34,6 g 122
e. Buer Dina v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 26/5 - 03 / 3 2100 33,2 489
Inger Nygård-Øyvind Aske L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 01/1 - 08 / 8 2100 39,1 g 150
Lars Anvar Kolle (T) Bjørn Larsen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 11/12 - 20 / 4 2120 39,0 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Larsen Jarlsberg Travbane 21/8 - 23 / 11 2120 50,4 B
9 2018: -13 -1 -1 -5 -2 -57 000 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 000
Mo Lykke 5 Plass 74 000
5 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 09 / 6 2120 33,7 129
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Biri Travbane 4 29/7 - 01 / 3 2100 34,9 91
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Biri Travbane P 20/5 - 20 / 8 2120 40,5 P
Andre H. Stensen (T) Jo Svenstad (T) A. Stensen Biri Travbane 04/9 - 22 / 7 2120 00,5 r N
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 28/8 - 21 / 9 2120 51,5 B
10 2018: -13 -1 -0 -1 -5 -39 000 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 6 Plass 80 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Lindbak Biri Travbane 0 10/2 - 08 / 4 2100 38,6 rg 244
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 08 / 10 2100 39,6 g 94
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Drammen Travbane 4 15/1 - 07 / 1 2100 36,7 g 208
Marius Høitomt (S) Per Olav Kristiansen H. Horpestad Biri Travbane 0 16/12 - 08 / 4 2100 40,0 g 592
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek H. Holm Jarlsberg Travbane - 07/10 - 07 / 4 2100 g0 g 121
11 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -110 000 2017: -8 -2 -2 -4 -0 -134 500
Trø Yr 7 Plass 244 500
4 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 01 / 1 2100 32,5 30
e. Trø Spika v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 11 2120 37,5 P
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker E. Høitomt Jarlsberg Travbane 23/8 - 22 / 5 2120 50,8 B
Åsbjørn Tengsareid (T) Hans Martin Klepaker E. Høitomt Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 5 2120 47,6 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
12 2018: -10 -0 -1 -1 -6 -26 000 2017: -11 -0 -0 -1 -9 -25 500
Findal Faxen 8 Plass 51 500
7 år BRUN V v.Voje Faks T. Borg Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 02 / 4 2100 br g 394
e. Findal Elda v. Elding J. Undem Drammen Travbane 7 18/5 - 02 / 6 2100 36,9 g 234
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 04/5 - 08 / 4 2100 35,8 772
Johan Herbjørn Undem (T) Ole Roger Dyrkorn L. Kolle Drammen Travbane 5 30/4 - 07 / 10 2100 35,2 353
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 03/4 - 08 / 5 2100 36,3 446
13 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 9 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Klosterskogen Travbane 7 22/6 - 08 / 3 2100 33,5 g 575
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 08 / 11 2120 35,9 g 757
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Bjerke Travbane - 07/6 - 09 / 2 2140 dg 1117
Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Jarlsberg Travbane - 26/5 - 03 / 13 2120 g0 g 704
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane 3 18/5 - 02 / 1 2100 34,8 g 410
14 2018: -11 -0 -1 -0 -4 -20 000 2017: -9 -0 -0 -1 -3 -11 500
Gylden Bris 10 Plass 31 500
6 år SVART HP v.Stiv Kuling D. Dalen Drammen Travbane 5 19/6 - 08 / 6 2100 37,5 g 212
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Klosterskogen Travbane 8 01/6 - 08 / 11 2100 37,9 1210
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen P. Sem Drammen Travbane P 18/5 - 20 / 7 2120 39,8 g P
Pål Sem (T) Magnus Billing P. Sem Drammen Travbane N 11/5 - 20 / 1 2100 dgpp N
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek H. Eggen Drammen Travbane 26/8 - 20 / 4 1720 59,5 g B
15 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -13 000 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -7 000
Jan Viktor H. 11 Plass 20 000
5 år BRUNSVART V v.Alm Viktor M. Pedersen Drammen Travbane 2 19/6 - 08 / 3 2100 36,2 61
e. Aprilia H. v. Pål Even M. Pedersen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 09 / 2 2100 34,7 g 521
Stall Hilde H. M. Pedersen Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 9 2160 40,7 g P
Morten A. Pedersen (T) O. Wassberg Bergen Travpark 19/11 - 24 / 4 1620 52,2 B
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. S. Wassberg Bergen Travpark 10/9 - 22 / 4 1600 00,8 B