<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
TRØNDELAGSPOKALEN - BORK RIGELS ÆRESLØP
TRØNDELAGSPOKALEN - BORK RIGELS ÆRESLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -3 -0 -2 -3 -165 740 2017: -15 -0 -2 -4 -5 -69 491
Storm Odd 1 Plass 1 559 858
10 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 25/5 - 07 / 5 1700 22,8a 22
e. Søstra v. Elding A. Solhus Leangen Travbane 3 08/5 - 08 / 7 1700 22,8 28
Ola Martin Foss /Fannrem A. Solhus Leangen Travbane 3 17/4 - 07 / 12 2180 25,0 g 17
Atle Solhus (T) Ola Martin Foss E. Høitomt Bjerke Travbane 4 29/3 - 08 / 10 2160 25,2 43
grønn m/lilla kvadrater U. Ohlsson Umeå 2 03/3 - 06 / 6 2660 29,8 27
2 2018: -8 -5 -2 -0 -1 -1 025 659 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 2 Plass 3 785 320
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 6 11/6 - 10 / 9 1609 20,7a 410
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 1 16/5 - 03 / 5 2100 22,6a 21
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 05 / 4 1609 22,0a 18
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 15/4 - 07 / 12 2100 23,9a 498
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 10 2680 28,2 240
3 2018: -16 -3 -2 -2 -4 -174 030 2017: -14 -2 -0 -0 -7 -295 515
Jærvsørappen 3 Plass 3 839 384
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Forus Travbane 0 17/6 - 04 / 9 2060 23,3 153
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Bjerke Travbane 5 16/5 - 03 / 1 2100 24,2a 78
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Östersund 4 04/5 - 05 / 10 2180 24,2 164
Jomar Blekkan (T) Frode Hamre (T) J. Blekkan Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 07 / 8 2100 25,2a 421
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 6 2140 24,2 247
4 2018: -10 -1 -2 -2 -5 -304 266 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -379 000
Smedheim Solan 4 Plass 3 180 900
7 år BORKET H v.Bork Odin F. Hamre Solvalla 0 28/5 - 11 / 2 1640 20,4ag 136
e. Lila v. Bokli Balder F. Hamre Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 07 / 9 2100 23,8a 109
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Bjerke Travbane 5 01/4 - 09 / 12 2140 24,2 36
Frode Hamre (T) F. Hamre Momarken Travbane 3 18/3 - 08 / 13 2180 24,2 51
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 1 08/3 - 09 / 4 2100 24,2a 16
5 2018: -17 -0 -6 -1 -6 -380 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 5 Plass 1 942 807
10 år SVART H v.Millex O. Østre Forus Travbane 2 17/6 - 04 / 1 2040 22,8 83
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Momarken Travbane 3 30/5 - 08 / 6 2160 24,8 27
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 2 16/5 - 03 / 6 2100 22,7a 128
Ole Johan Østre (T) Gjermund Gravdal E. Rennesvik Forus Travbane 3 06/5 - 10 / 13 2060 22,7 308
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Åby 7 29/4 - 02 / 9 2160 23,9 402
6 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 6 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Forus Travbane 3 17/6 - 04 / 11 2060 22,9 245
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 3 2140 25,3 g 297
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Momarken Travbane 0 18/3 - 08 / 6 2160 25,4 146
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 5 25/2 - 09 / 9 2680 25,6 227
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Forus Travbane 4 11/2 - 08 / 9 2080 23,7 136
7 2018: -14 -3 -1 -2 -3 -227 000 2017: -16 -4 -2 -0 -4 -463 736
Galileo 7 Plass 2 415 908
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Drammen Travbane 1 19/6 - 01 / 8 1700 23,5a 13
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Romme 4 02/6 - 05 / 7 2200 24,2 30
Stall Galileo G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 25/5 - 07 / 7 1700 22,4a 38
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 20/5 - 08 / 15 2140 25,1 72
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 14 2060 23,1 691
8 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -15 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 8 Plass 3 124 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 10/6 - 08 / 15 3180 24,5 42
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 07 / 10 2100 23,6a 267
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Momarken Travbane 4 18/3 - 08 / 10 2180 24,3 237
Erlend Rennesvik (S) Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 08/3 - 09 / 3 2100 24,6ag 38
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 25/2 - 09 / 11 2680 25,7 86
9 2017: -5 -3 -0 -1 -0 -530 300 2016: -11 -7 -1 -1 -1 -1 050 781
Månprinsen A.M.* (S) 9 Plass 5 921 499
10 år M.BRUN H v.Svall Ivar* (S) G. Melander Bjerke Travbane 1 11/6 - 10 / 7 1609 20,2a 37
e. Månskära* (S) v. Järvsöfaks (S) G. Melander Solvalla 3 28/5 - 11 / 5 1640 19,1a 41
Sverige G. Melander Umeå - 22/4 - 06 / 10 1640 dg ag 15
Gunnar Melander (T) G. Melander Romme 1 16/4 - 08 / 9 2180 23,8 16
rød med grå seler og ermbind. G. Melander Bergsåker 1 22/3 - 05 / 11 2680 24,6 14