<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
VISIT TELEMARK
STALLANSATTE-LØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -0 -1 -0 -7 -33 000 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 1 Plass 229 500
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 04 / 10 1700 30,7ag 892
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 03 / 8 1700 30,6ag 357
Anette Larsen /Skien A. Andersen Momarken Travbane 0 30/5 - 01 / 2 2140 30,0a 475
Josefine Eilertsen (S) Anders Andersen (T) A. Andersen Jarlsberg Travbane 7 12/5 - 06 / 13 2640 29,8 1361
Skrådelt svart/gull, hvit kant A. Andersen Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 12 2540 30,6 1051
2 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 2 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Momarken Travbane 1 13/6 - 01 / 10 1640 26,6a 73
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Årjäng 6 25/7 - 09 / 2 2140 29,3 72
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Årjäng 2 24/6 - 02 / 5 2140 25,2a 1018
Ole-Christian Kjenner (S) O. Kjenner Romme 0 10/6 - 07 / 7 1640 30,8 g 62
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Romme 1 26/4 - 07 / 4 2140 29,2 69
3 2018: -15 -2 -1 -0 -3 -63 991 2017: -27 -1 -2 -2 -9 -81 000
Spik Lotta 3 Plass 330 171
8 år M.M. BRUN HP v.Spikeld R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 04 / 7 1700 29,1ag 131
e. Hjelset Floka v. Järvsöfaks (S) R. Aarlie Bjerke Travbane 3 07/6 - 05 / 1 2140 29,6 621
Stall Vindafjord DA /Nedre Vats R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 05 / 8 1609 26,0a 512
Erlend Rennesvik (S) Renate Aarlie (T) T. Wassberg Bergen Travpark 11 18/5 - 04 / 10 2120 30,6 367
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek H. Håvardstun Bergen Travpark 0 11/5 - 04 / 4 2120 29,8 g 643
4 2018: -19 -1 -1 -1 -6 -54 991 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 4 Plass 335 491
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 15/6 - 04 / 3 1700 28,4a 162
e. Rådimil v. Ilmin K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 07/6 - 05 / 3 2140 29,8 184
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 26/5 - 05 / 6 1609 25,6a 189
Hans Jørgen Eggen (S) Eivind Gravdal (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 16/5 - 02 / 14 2160 29,1 132
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek K. Kvasnes Momarken Travbane 2 09/5 - 03 / 7 2160 28,5 52
5 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 5 Plass 241 500
13 år BRUN HP v.Troll Kos H. Forberg Sørlandets Travpark P 09/4 - 20 / 1 2140 34,5 P
e. Mai Borka v. Bork Rigel M. Finsand Sørlandets Travpark 5 30/10 - 03 / 1 2140 31,1a 434
Odd Isaksen /Arendal M. Finsand Sørlandets Travpark 0 01/10 - 05 / 6 2160 28,8 529
Marius Høitomt (S) Odd Isaksen M. Finsand Sørlandets Travpark 0 22/7 - 08 / 5 2160 31,2 g 893
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 19/6 - 01 / 9 2160 29,4 634
6 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -35 000 2016: -12 -1 -2 -1 -4 -55 500
Ty Lea 6 Plass 247 000
8 år SVART HP v.Lome Elden M. Øyo Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 07 / 8 2100 29,8a 828
e. Ty Ina v. Rigel Jo A. Akselsen Bjerke Travbane 0 22/2 - 02 / 9 2160 31,9 99
Maren Øyo /Geilo M. Øyo Biri Travbane - 27/1 - 01 / 2 1609 dg a 104
Adrian Solberg Akselsen (S) Maren Øyo (A) M. Øyo Bjerke Travbane 5 18/1 - 05 / 6 2100 30,4a 115
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 04/1 - 01 / 1 1609 28,2a 55
7 2018: -12 -0 -2 -0 -7 -69 972 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 7 Plass 467 972
7 år BRUN H v.Særpefanten G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/6 - 04 / 9 2120 27,3 44
e. Slogum Bra v. Braute J. Hansen Bjerke Travbane 5 31/5 - 03 / 4 2100 27,2a 282
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 05 / 8 2120 29,7 58
Joakim Hansen (S) Kjell Roar Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/10 - 10 / 15 2160 29,0 150
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 13/10 - 06 / 5 2100 28,4 19
8 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -13 -0 -0 -2 -5 -25 500
Aaby Knekten 8 Plass 304 000
13 år MØRKBR V v.Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 4 27/3 - 05 / 6 2100 28,2a 211
e. Aaby Lina v. Auvin (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 01/3 - 04 / 4 1609 27,6a 262
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/2 - 02 / 3 1700 29,4a 373
Per Vetle Kals (S) Per Ingar Lybekk V. Hop Klosterskogen Travbane 5 30/1 - 01 / 5 2100 30,9ag 325
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek V. Hop Jarlsberg Travbane - 14/1 - 03 / 2 1600 dg 498
9 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -13 -2 -0 -1 -5 -55 500
Gomnes Birk 9 Plass 292 500
7 år SVART V v.Lome Kongen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 15/6 - 04 / 9 1700 br a 38
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 09/6 - 04 / 3 2100 27,3 103
Trude Mathisen-Lars Mathisen T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 01 / 3 1700 27,4a 37
Stian Hansen Brynemo (S) Per Gottling (T) T. Totland Bergen Travpark 6 29/12 - 05 / 2 1600 28,9a 68
Hvit/ grønn/ rød H. Søfteland Bergen Travpark 3 24/11 - 02 / 6 1600 26,8ag 139
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -1 -5 -36 500
Havblikk 10 Plass 299 500
5 år SVART V v.Tekno Odin E. Høitomt Biri Travbane 6 28/10 - 03 / 6 2100 30,7ag 101
e. Ulmaren v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 12 18/9 - 06 / 7 2100 28,2a 249
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 05/9 - 05 / 8 2100 26,7a 64
Vidar Tjomsland (S) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 10/8 - 01 / 4 2100 27,6a 34
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 23/7 - 01 / 5 2180 27,9 30