<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 530.001 kr.
For 3-15-årige høyest 800.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -1 -1 -0 -3 -52 000 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -84 500
Bravo Turbo 1 Plass 654 545
14 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Lindbak Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 4 2100 29,2 46
e. Åmli Riga v. Alm Rigel T. Lindbak Bjerke Travbane 2 27/7 - 06 / 1 2100 25,9a 40
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 5 13/7 - 08 / 7 2100 27,1a 158
Trond Lindbak (T) T. Lindbak Kongsvinger Travbane 7 06/7 - 08 / 4 1600 25,6 330
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Momarken Travbane 0 17/10 - 08 / 7 2660 29,2 109
2 2018: -10 -0 -0 -6 -2 -45 500 2017: -21 -0 -0 -1 -11 -63 383
Kodran 2 Plass 562 883
9 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Momarken Travbane 5 13/6 - 04 / 3 2140 27,7 35
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Momarken Travbane 0 30/5 - 06 / 5 2140 27,0a 91
Torill Grønhaug-Kristian Versto O. Østre Sørlandets Travpark 4 14/5 - 06 / 8 1660 23,7 g 212
Geir Vegard Gundersen (T) Andreas Opheim (T) M. Gundersen Forus Travbane 6 06/5 - 05 / 8 2040 25,5a 297
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 0 02/5 - 05 / 1 2140 26,5 71
3 2017: -15 -2 -2 -5 -2 -152 000 2016: -18 -3 -6 -2 -7 -215 000
Lykkerus 3 Plass 625 000
6 år BRUN H v.Lome Kongen M. Gundersen Momarken Travbane 1 13/6 - 04 / 2 2140 26,9 g 29
e. Lykkevinna v. Vinningblesen T. Solberg Bjerke Travbane - 19/4 - 08 / 12 1609 dg a 42
Johan P. Dyring-Trygve Plassen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/1 - 10 / 1 2100 25,4a 249
Magnus Teien Gundersen (S) Erik Killingmo (T) G. Gundersen Drammen Travbane 7 15/1 - 06 / 7 2120 29,9 g 39
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Biri Travbane 7 05/11 - 03 / 10 2140 26,8 333
4 2018: -13 -1 -4 -3 -2 -103 500 2017: -11 -0 -2 -3 -4 -79 000
Myhreng Brage 4 Plass 531 554
8 år MØRKBR H v.Bork Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 30/5 - 06 / 1 2140 26,0a 192
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 05 / 8 1609 24,0ag 275
Tor Birger Krageboen /Tveit B. Goop Färjestad 0 14/4 - 07 / 9 1660 24,9 138
Per Oleg Midtfjeld (T) Trond Skofsrud (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 25/3 - 04 / 1 1640 25,8 g 37
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 04/3 - 07 / 11 2100 29,4a 48
5 2018: -8 -0 -1 -0 -2 -17 000 2017: -21 -3 -3 -1 -6 -180 000
Jærvinn S.K. 5 Plass 570 548
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 02/6 - 07 / 6 2100 26,6 23
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Biri Travbane - 07/5 - 01 / 12 1609 g2 ag 62
Per Olav Kristiansen /Raufoss J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 26/4 - 08 / 1 2100 26,0a 513
Jørn Morten Kvikstad (T) Roger Moe E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/4 - 08 / 9 1609 27,9a 87
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/4 - 09 / 7 2100 26,2a 586
6 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 6 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden G. Thonander Biri Travbane 0 18/6 - 04 / 4 2120 32,1 279
e. Løset Blesa v. Løset Kongen K. Kvasnes Biri Travbane 0 07/5 - 01 / 10 1609 26,8a 409
Berit Tveter Alm /Gjøvik K. Kvasnes Magnor Travbane 4 01/5 - 07 / 6 1620 28,1 242
Kristine Kvasnes (S) Berit Tveter Alm (A) B. Alm Bjerke Travbane 0 22/2 - 07 / 8 2100 31,1a 487
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 7 10/2 - 04 / 8 2120 28,8 417
7 2018: -13 -6 -1 -1 -4 -333 278 2017: -15 -0 -1 -2 -5 -58 000
Valle Mattis 7 Plass 858 778
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Momarken Travbane 4 13/6 - 04 / 7 2160 26,8 79
e. Sunnmørsjenta v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 01 / 6 1700 25,5ag 34
Gina-Marie Nybakke /Åmot K. Mathisen Bjerke Travbane 2 26/4 - 08 / 9 2100 26,0a 165
Gunnar Austevoll (T) Brynjulf Bjørge K. Mathisen Bjerke Travbane 3 19/4 - 08 / 7 1609 24,5ag 189
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Mathisen Biri Travbane 5 07/4 - 05 / 1 1609 24,8a 91
8 2018: -15 -2 -2 -6 -1 -164 491 2017: -17 -8 -2 -3 -3 -354 814
Kjempen 8 Plass 771 438
7 år SVART H v.Odins Kjempe E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 01/6 - 01 / 10 1700 24,2a 28
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 13/5 - 10 / 2 2600 26,6 42
Inger-Johanne Grelland /Torød V. Hop Bjerke Travbane 3 26/4 - 08 / 2 2100 26,0a 18
Eirik Høitomt (T) Geir Kihle (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 05/4 - 09 / 8 2100 25,7a 17
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 1 22/3 - 09 / 6 2100 25,1a 19
9 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 1 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 6 30/5 - 06 / 8 2140 26,7a 29
e. Jima v. Jillmin O. Østre Årjäng 5 22/5 - 07 / 13 2160 25,1 131
Heidi Johansen /Eidsberg O. Østre Bjerke Travbane P 10/5 - 20 / 7 2160 31,3 P
Ole Johan Østre (T) P. Linderoth Bollnäs 4 12/4 - 09 / 6 2160 25,4 45
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 3 26/3 - 09 / 1 2100 24,3a 121
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Eld 2 Plass 626 000
13 år SVART V v.Storm Jo O. Østre Biri Travbane 4 07/5 - 01 / 3 1609 26,4a 415
e. Eld Mai v. Elding O. Østre Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 01 / 9 2120 28,4 739
Erik Skaug /Åmot O. Østre Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 9 1609 27,6a 477
Åsbjørn Tengsareid (T) Erik Skaug (A) O. Østre Momarken Travbane 0 31/1 - 05 / 8 1640 29,1a 946
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Bjerke Travbane 0 12/10 - 08 / 3 2140 27,7 968
11 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -13 -0 -1 -1 -8 -65 000
Alm Kiwi 3 Plass 745 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden M. Gundersen Momarken Travbane 4 30/5 - 06 / 10 2140 26,5a 265
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) L. Pedersen Bjerke Travbane 6 16/5 - 05 / 9 2160 27,8 86
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen C. Hande Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 03 / 7 2120 27,0 g 155
Lars Anvar Kolle (T) Tormod Rundhaugen (B) C. Hande Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 02 / 4 1720 26,7 147
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl C. Hande Klosterskogen Travbane 5 14/4 - 07 / 6 2120 27,8 228
12 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -101 982 2017: -17 -3 -4 -3 -5 -181 536
Torpa Nicklas 4 Plass 976 868
7 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Årjäng 1 16/6 - 04 / 4 2140 24,7 32
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Momarken Travbane 1 30/5 - 06 / 7 2140 25,6a 86
Stall Prosecco O. Sagholen Romme 5 12/5 - 07 / 1 2140 25,5a 26
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Åby 0 29/4 - 02 / 2 2140 25,0 414
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Färjestad 6 14/4 - 07 / 10 1660 24,5 219
13 2018: -18 -2 -2 -2 -3 -119 000 2017: -21 -4 -3 -2 -6 -251 000
Ask Eld 5 Plass 870 500
8 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 10/6 - 08 / 11 3140 26,9 273
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 20/5 - 08 / 4 2120 25,4 64
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Biri Travbane 7 13/5 - 10 / 15 2620 26,8 313
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 6 22/4 - 10 / 6 2100 25,3a 53
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 09 / 6 3320 28,2 49
14 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -10 750 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 6 Plass 674 059
13 år BRUN H v.Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 01 / 12 1700 25,2a 919
e. Oddevinni v. Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 01 / 5 2120 28,3 395
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 12/3 - 04 / 1 1609 26,4a 386
Cato Antonsen (T) Erik Skaug (A) C. Antonsen Momarken Travbane 0 31/1 - 05 / 9 1640 27,9a 789
Blå m/gul hestesko & tre ermringer E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/12 - 03 / 3 2100 31,8a 388