<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
DNT-REKRUTTEN
DNT-REKRUTTEN
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-12 Plass : 4-3-12

1 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -16 -1 -1 -5 -3 -60 000
Nord Skade 2100 1 Plass 87 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 01 / 3 2100 35,1 g 322
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/5 - 21 / 3 2160 36,6 P
Ketil R. Solvang-Maria Markussen
P. Johannessen Ketil R. Solvang
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr
2 2018: -16 -4 -1 -0 -4 -133 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 2 Plass 175 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/5 - 23 / 8 2120 43,4 P
e. Stjernesiri v. Elding J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 6 2120 56,1 g B
Jørn Eilertsen-Svein J. Guttormsen
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
3 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -13 000 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -7 000
Jan Viktor H. 3 Plass 20 000
5 år BRUNSVART V v.Alm Viktor M. Pedersen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 09 / 2 2100 34,7 g 521
e. Aprilia H. v. Pål Even M. Pedersen Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 9 2160 40,7 g P
Stall Hilde H. O. Wassberg Bergen Travpark 19/11 - 24 / 4 1620 52,2 B
M. Pedersen S. Wassberg Bergen Travpark 10/9 - 22 / 4 1600 00,8 B
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl.
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -51 000
Rådim Vår 4 Plass 78 000
7 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Jarlsberg Travbane 6 09/6 - 09 / 4 2100 34,2 g 175
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane P 24/5 - 21 / 10 2180 37,8 P
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer
O. Østre Halgeir Skaarer
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -6 -1 -2 -3 -251 331
Spikfaks 5 Plass 282 331
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane P 09/12 - 20 / 4 2120 39,3 g P
e. Spikeldi v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 14/8 - 23 / 2 2100 52,1 g B
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum B. Steinseth Biri Travbane 24/7 - 22 / 8 2120 53,8 g B
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
6 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 6 Plass 43 500
7 år SVART HP v.Stiv Kuling P. Sem Klosterskogen Travbane 8 01/6 - 08 / 11 2100 37,9 1210
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Drammen Travbane P 18/5 - 20 / 7 2120 39,8 g P
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen P. Sem Drammen Travbane N 11/5 - 20 / 1 2100 dgpp N
D. Dalen Magnus Billing H. Eggen Drammen Travbane 26/8 - 20 / 4 1720 59,5 g B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Gravdal Drammen Travbane 17/8 - 20 / 6 1720 01,9 B
7 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -38 000 2018: -14 -2 -4 -1 -4 -102 000
Solva 7 Plass 189 000
6 år MØRKBR HP v.Storm Jo P. Sem Drammen Travbane P 19/3 - 20 / 4 2120 37,8 P
e. Lex Luna v. H.G. Balder P. Sem Drammen Travbane 13/10 - 21 / 1 1700 48,7 g B
Anders Bye /Røyse P. Sem Drammen Travbane 30/5 - 21 / 2 1720 52,2 B
P. Sem Anders Bye
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
8 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -22 -2 -2 -2 -9 -97 661
Idlava 8 Plass 114 661
7 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen R. Aarlie Klosterskogen Travbane 6 01/6 - 08 / 8 2100 37,5 672
e. Id Elida v. Elding R. Aarlie Drammen Travbane P 18/5 - 20 / 8 2120 39,5 g P
Terese Aarlie /Hønefoss
R. Aarlie
Todelt svart/gull, gull mansj, rek
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -11 000
Fesethlilja 9 Plass 22 000
9 år BORKET HP v.Feseth Lynet O. Wassberg Bergen Travpark P 18/5 - 20 / 8 2120 41,5 P
e. Vintergull v. Atom Vinter R. Halvorsen Bergen Travpark - 27/4 - 20 / 5 2120 dgpp N
Kjell Aspeseter /Sogndal R. Halvorsen Bergen Travpark N 01/12 - 20 / 3 2120 49,2 N
E. Høitomt Kjell Aspeseter R. Halvorsen Bergen Travpark N 15/10 - 20 / 2 2120 44,0 N
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane N 05/10 - 21 / 5 2160 43,4 g N
10 2018: -11 -0 -2 -0 -7 -33 447 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -13 500
T.B.'s Trøll Tyr 10 Plass 46 947
5 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Drammen Travbane 0 14/11 - 01 / 9 2100 39,1 g 294
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Bjerke Travbane P 17/2 - 20 / 3 2160 43,7 g P
Tore Bakken /Tangen K. Lunde Biri Travbane 28/8 - 21 / 7 2120 50,4 g B
K. Lunde Tore Bakken K. Lunde Biri Travbane 14/8 - 24 / 1 2100 55,3 B
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man
11 2018: -6 -1 -0 -1 -4 -28 912 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Frøken Kari 11 Plass 33 912
4 år BRUN HP v.Spikeld B. Steinseth Biri Travbane 8 02/6 - 08 / 2 2100 38,4 133
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane P 21/5 - 23 / 5 2100 39,9 P
Kari Steinseth-Inger Sveen Steinseth R. Sveen Biri Travbane 16/6 - 22 / 3 2120 54,8 B
R. Sveen Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Biri Travbane 10/6 - 22 / 3 2100 01,7 B
brun m/røde seler
12 2019: -3 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -13 -6 -1 -1 -2 -92 000
Gomnes Faks 12 Plass 109 500
6 år BRUN V v.Norheim Faksen G. Flåten Jarlsberg Travbane P 28/4 - 20 / 5 2120 37,0 g P
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn J. Hansen Jarlsberg Travbane 23/10 - 12 / 3 2100 51,5 B
Tom-Reinert Karlsen-Jan Morten Hansen J. Hansen Jarlsberg Travbane 30/8 - 22 / 10 2120 58,4 B
G. Flåten Jan Morten Hansen (T)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame