<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
STANGELAND MASKIN - LØPET (GRUNNCUPEN)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-14 Plass : 4-2-14

1 2018: -14 -0 -2 -4 -2 -47 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -74 500
Trø Flax 2040 1 Plass 251 000
8 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 06/6 - 05 / 9 2160 27,9 54
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Momarken Travbane 3 30/5 - 04 / 3 2140 28,3a 108
Stall Andelshester.no L. Kolle Biri Travbane 6 13/5 - 08 / 11 2120 29,2 777
L. Kolle Jenny Thygesen (T) P. Buer Forus Travbane 6 02/5 - 01 / 6 2060 29,4 72
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 06 / 12 2140 30,0 162
2 2018: -17 -4 -2 -4 -4 -134 583 2017: -10 -0 -2 -0 -6 -57 501
Solkongen 2 Plass 308 195
5 år SVART V v.Alm Viktor M. Gundersen Bjerke Travbane 4 31/5 - 07 / 5 2100 26,9a 109
e. Lykkje Oleanne v. Åsajerven A. Akselsen Sørlandets Travpark 8 14/5 - 05 / 10 2180 27,2 389
Terje Haglund /Mysen J. Mjølnerød Färjestad 5 06/3 - 03 / 5 2160 29,4 g 21
M. Gundersen Frode Hamre (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 27/12 - 04 / 4 2140 29,8 101
marineblå m/hvit og rød søm + reklame J. Mjølnerød Färjestad 3 19/12 - 11 / 9 2680 36,5 g 26
3 2018: -16 -6 -3 -0 -3 -160 500 2017: -17 -4 -0 -1 -6 -99 500
Godtepåsen 3 Plass 326 000
6 år BRUN H v.Alm Viktor R. Wiig Bergen Travpark - 11/5 - 04 / 2 2100 dg 33
e. Sjefå v. Sjefen R. Wiig Sørlandets Travpark 1 29/4 - 05 / 1 2140 28,6a 23
Stall Godt Med Mot R. Wiig Forus Travbane 1 04/4 - 03 / 8 2040 28,8a 36
R. Wiig Heidi Nessa R. Wiig Forus Travbane - 07/3 - 05 / 1 2040 g0 39
svart m/blå ermstriper og reklame R. Wiig Forus Travbane 1 28/2 - 04 / 6 2060 30,7 50
4 2018: -5 -1 -0 -0 -1 -17 500 2017: -11 -3 -1 -2 -1 -118 501
Tangen Bjørn 4 Plass 180 334
5 år BRUN V v.Wik Stjernen Ø. Tjomsland Bergen Travpark 3 03/6 - 05 / 2 2100 27,0 36
e. Slogum Il v. Ilmin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 14/5 - 05 / 7 2160 26,2 19
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 09/4 - 08 / 7 2160 30,7 g 12
Ø. Tjomsland E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 25/3 - 03 / 3 2140 29,8 32
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Östersund 1 17/7 - 01 / 8 2160 31,3 12
5 2018: -20 -5 -4 -2 -5 -150 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 5 Plass 434 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 4 30/5 - 04 / 8 2140 28,6a 64
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Momarken Travbane 4 09/5 - 06 / 10 1640 27,9a 32
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Bjerke Travbane 2 03/5 - 08 / 10 1609 26,8a 110
C. Antonsen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 08 / 2 2100 29,2 427
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 05 / 7 2100 29,8 36
6 2018: -16 -1 -3 -1 -1 -56 000 2017: -15 -0 -2 -1 -4 -42 000
Arnspik 2060 1 Plass 339 500
9 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/6 - 04 / 9 1609 24,7a 47
e. Heliblessa v. Braute M. Høitomt Bjerke Travbane - 31/5 - 03 / 5 2100 dg a 81
Kent Lauritsen /Færvik E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 04/5 - 01 / 1 2100 27,6a 42
G. Mikkelsen Kent Lauritsen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 22/4 - 05 / 9 2100 26,0a 420
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 03/4 - 05 / 10 2120 28,9 80
7 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -39 000 2017: -17 -10 -2 -1 -2 -223 000
Olu Lykkjar 2 Plass 435 500
7 år SVART H v.Alm Viktor Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 27/5 - 06 / 2 1600 24,4a 16
e. Olu Stjerna v. Sjefen H. Tvedt Bergen Travpark 1 11/5 - 04 / 8 2120 26,7 72
Geir Ulltang /Bygstad Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 27/4 - 09 / 1 2600 28,8 32
Ø. Austevoll Geir Ulltang Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 13/4 - 02 / 8 2100 27,5a 25
rød m/grønt kryss + rekl. Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 23/3 - 05 / 4 2100 28,7a 96
8 2018: -10 -4 -1 -1 -2 -99 000 2017: -8 -0 -0 -3 -1 -26 000
Langlands Odin 3 Plass 369 408
5 år MELLOMRØD V v.Moe Odin V. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 26/5 - 01 / 4 2120 26,5 g 56
e. Heliblessa v. Braute V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 01 / 2 2100 27,5a 119
Team Vinnerskalle V. Tjomsland Gävle 5 27/10 - 06 / 6 1660 29,0 g 63
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Östersund 1 07/10 - 04 / 4 2140 29,2 26
Mørkeblå m/sølv skråstriper, reklame V. Tjomsland Bergsåker 3 23/9 - 05 / 10 2160 27,9 36
9 2018: -15 -2 -3 -3 -5 -186 000 2017: -19 -3 -6 -5 -1 -222 000
Valle Tiril 4 Plass 570 500
7 år SVART HP v.Åsajerven J. Bjaanes Forus Travbane 3 06/5 - 08 / 15 2080 27,5 22
e. Sunnmørsjenta v. Elding J. Bjaanes Forus Travbane 3 25/4 - 02 / 4 2040 26,6a 28
Jostein Osland /Sandnes J. Bjaanes Forus Travbane 1 11/4 - 04 / 4 2060 27,2 52
J. Bjaanes Jostein Osland P. Buer Sørlandets Travpark 0 25/3 - 08 / 7 2609 28,5ag 32
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd. J. Bjaanes Bergen Travpark 2 11/3 - 04 / 6 2120 27,5 73
10 2018: -22 -7 -5 -0 -5 -207 000 2017: -17 -6 -1 -1 -6 -162 000
Art Miklagard 5 Plass 519 500
6 år SVART V v.Norheim Faksen S. Wassberg Forus Travbane 4 04/6 - 05 / 6 2060 27,4 23
e. Alm Tana v. Prins Vinter S. Wassberg Forus Travbane 5 14/3 - 08 / 4 2060 29,2 g 45
Leif L. Stangeland /Orre S. Wassberg Forus Travbane 1 21/2 - 01 / 1 2040 28,0 27
S. Wassberg Leif Stangeland S. Wassberg Forus Travbane 1 11/2 - 05 / 5 2040 27,7 130
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 5 24/1 - 05 / 5 2040 28,9a 35
11 2018: -21 -1 -3 -4 -6 -93 000 2017: -25 -6 -3 -3 -7 -171 500
Åspe Mix 6 Plass 345 500
9 år MELL.BR. V v.Røste Bo* (S) Å. Skjæveland Forus Travbane 3 04/6 - 05 / 9 2060 27,4 119
e. Åspe Kari v. Spikeld Å. Skjæveland Forus Travbane 1 01/6 - 04 / 5 1600 28,4a 19
Åsbjørn Skjæveland /Sandnes Å. Skjæveland Forus Travbane 0 25/4 - 02 / 1 2040 29,0ag 327
Å. Skjæveland Å. Skjæveland Forus Travbane 1 11/4 - 08 / 2 2040 29,3 r 34
blå m/gule ermer, blå ermstriper Å. Skjæveland Forus Travbane 6 04/4 - 04 / 4 2040 26,5 253
12 2018: -17 -5 -1 -0 -3 -105 545 2017: -22 -0 -3 -5 -7 -99 133
Alsaker Pumbaa 7 Plass 388 178
7 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Årjäng 4 05/6 - 06 / 11 1660 24,6 111
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 3 10/5 - 06 / 11 1609 27,8a 91
Stall Pumbaa V. Hop Drammen Travbane 2 04/5 - 04 / 1 1700 25,6a 46
V. Hop Monica Einarsen V. Hop Bjerke Travbane 2 19/4 - 06 / 1 2100 28,0a 169
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 06/4 - 04 / 7 1609 26,9a 51
13 2018: -8 -1 -4 -1 -2 -60 500 2017: -14 -3 -3 -2 -5 -108 000
Troll T. 8 Plass 397 500
8 år BRUN V v.Troll Tarzan G. Tollefsen Forus Travbane 2 04/6 - 05 / 7 2060 27,1 35
e. Metsjenta T. v. Metsgar G. Tollefsen Bergen Travpark 4 11/5 - 04 / 10 2120 27,7 g 33
Svein Kåre Tollefsen-Helge Årsvoll G. Tollefsen Forus Travbane 5 25/4 - 02 / 3 2040 26,6a 84
G. Tollefsen G. Tollefsen Forus Travbane 2 18/4 - 08 / 6 1600 26,5a 48
rød m/hvitt kryss G. Tollefsen Forus Travbane 4 04/4 - 04 / 3 2040 26,4 49
14 2018: -17 -3 -3 -0 -7 -175 558 2017: -15 -4 -3 -5 -2 -361 500
Tripsson Ø.K. 9 Plass 766 058
6 år SVART H v.Alm Viktor B. Øksnevad Forus Travbane 1 04/6 - 05 / 8 2060 26,6 62
e. Tripsi Ø.K. v. Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 4 06/9 - 05 / 8 2600 26,8a 625
Stall Guttene Fra Bergen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 18/8 - 05 / 8 2540 27,8 61
E. Høitomt Bernt Øksnevad (A) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 03 / 7 2120 33,5 g 72
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 08/5 - 04 / 5 2120 26,1 g 87
15 2018: -17 -2 -5 -1 -5 -138 000 2017: -23 -4 -7 -3 -4 -245 949
Bjørkeviking 10 Plass 515 949
6 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) G. Gudmestad Årjäng 3 05/6 - 06 / 15 1660 24,6 49
e. Bjørkvona v. Golan G. Gudmestad Bergen Travpark 2 11/5 - 04 / 7 2120 27,2 65
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 4 25/4 - 02 / 2 2040 26,6a 67
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 2 11/4 - 08 / 7 2060 28,4 13
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 1 04/4 - 04 / 2 2040 26,1 113